Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Prof Chrostowski jest również członkiem posoborowej synagogi iluminackiej !!!! STRÓJ JEGO SAM ZA SIEBIE MÓWI !More
Prof Chrostowski jest również członkiem posoborowej synagogi iluminackiej !!!! STRÓJ JEGO SAM ZA SIEBIE MÓWI !
Ks. prof. Waldemar Chrostowski, "Jan Paweł II - Dzisiaj", Przywracanie Pamięci W ramach cyklu wykładów historyczno-patriotycznych "Przywracanie pamięci" w Wielkiej Lipie odbyło się spotkanie z wybitnym …More
Ks. prof. Waldemar Chrostowski, "Jan Paweł II - Dzisiaj", Przywracanie Pamięci
W ramach cyklu wykładów historyczno-patriotycznych "Przywracanie pamięci" w Wielkiej Lipie odbyło się spotkanie z wybitnym biblistą ks. prof. Waldemarem Chrostowskim. Kapłan wygłosił wykład pt. "Jan Paweł II dzisiaj". Ksiądz Chrostowski przebywał w Rzymie od 26 sierpnia 1978 roku. Co ciekawe, był to dzień wyboru papieża Jana Pawła I. Pamięta też atmosferę w Rzymie po nagłej i niespodziewanej śmierci pierwszego papieża, który wybrał dwa imiona. Był wówczas studentem, przygotowującym się do rozpoczęcia nauki. - Kiedy mówimy: "Jan Paweł II", to możemy myśleć o nim w perspektywie historycznej. Przypominać sobie jego dokonania - co zrobił dla nas, dla Polski, dla świata. Ale jest też druga perspektywa - wiary. Jan Paweł II nie przeszedł wyłącznie do historii, ale znalazł się po drugiej stronie życia i nadal jest obecny w życiu naszej ojczyzny. To nie jest absolutnie tylko przeszłość - mówił ks. prof. Chostowski. …More
01:37:07

Ukraina - grabienie trupa

Ukraina jest już martwa, to chyba oczywista konstatacja. Jeśli nawet są tam jeszcze "ślady" życia , to są ostatnie, przedśmiertne podrygi. Czy ekipa Zełeńskiego jest "głową" tego narodu i państwa? …More
Ukraina jest już martwa, to chyba oczywista konstatacja. Jeśli nawet są tam jeszcze "ślady" życia , to są ostatnie, przedśmiertne podrygi.
Czy ekipa Zełeńskiego jest "głową" tego narodu i państwa?
Raczej jeźdźcem, który korzystał z możliwości wykorzystania "konia do podwózki". Teraz ten koń jest ranny, a do tego zdycha z głodu. Zostanie więc zostawiony ze swoją dolą .
Ekipa Zełeńskiego była tolerowana przez USA póki koń dodatkowo ciągnął wóz z "dobrami Zachodu", a do tego tratował Rosję. Cała ekipa patrzyła jak się dobrze obłowić - i w tym celu wykorzystywała różne metody przejmowania "pomocy".
Tyle, że teraz koń już pada i dalej nie da się na nim jechać. Co pozostało ? Wykorzystać wszystkie możliwości - nawet siodło zdjąć i sprzedać. "Zachodnich przyjaciół" omamić możliwością dalszej jazdy, aby jeszcze dali wsparcie (to da się zutylizować) - tak można określić żebraczą mowę Zełeńskiego w Kongresie USA.
Także zadziwia postawa odnośnie sprzedaży zboża; tu liczy się każdy grosz, który da …More

Kanibalizm szczepionkowy

.......czy tak zwane Szczepany wiedzą, że w szprycach wpuszczono im do ciał ludzkie komórki, z reguły rakowe? W poprzednim artykule streściłwm pobieżnie wykład doktora Stefano Montanari, wygłoszony …More
.......czy tak zwane Szczepany wiedzą, że w szprycach wpuszczono im do ciał ludzkie komórki, z reguły rakowe?
W poprzednim artykule streściłwm pobieżnie wykład doktora Stefano Montanari, wygłoszony w polskim Sejmie w roku 2019, na temat chemicznego gnoju zwartego w tak zwanych szczepionkach. (artykuł tutaj: pospoliteruszenie.org/gnoj .html )
Dr Montanari skupił się na chemicznych związkach dodawanych do szczepionek, w zdecydowanej większości silnych trucizn!
To jednak nie wyczerpuje horroru "zaklętego" w każdej szczepionce! Decydujący w każdej szprycy jest "wkład" właściwy, to jest osłabiony wirus. Ponieważ wiemy, że nikt na świecie nie udowodnił, że wirusy istnieją, więc rodzi się pytanie: co oni dodają do szczepionek jako "wirusy"?
I tutaj wkraczamy w świat fikcji i zbrodni. Ponieważ oficjalnie wirusy istnieją (na tej wierze opiera się cały biznes szczepionkarski), więc trzeba je namnażać w ogromnej ilości, aby każda szpryca została w nie zaopatrzona.
Do tego potrzeba "gospodarza", na …More
Adam Walter
A jak to się ma z twierdzeniem innego uczonego, że to się przenosi drogą powietrzną od zaszczepionych do niezaszczepionych ? Ergo - wszyscy się …More
A jak to się ma z twierdzeniem innego uczonego, że to się przenosi drogą powietrzną od zaszczepionych do niezaszczepionych ? Ergo - wszyscy się zaszczepiliśmy, czy chcieliśmy czy nie, a teraz boostery są w pożywieniu i wodzie, sterowane niskimi częstotliwościami.
Polska „aktorem Putina” grającym solidarnością Ukrainy? Tak sugeruje Zełeński na forum ONZ!More
Polska „aktorem Putina” grającym solidarnością Ukrainy? Tak sugeruje Zełeński na forum ONZ!

Polska „aktorem Putina” grającym solidarnością Ukrainy? Tak sugeruje Zełeński na forum ONZ!

Żenująca reakcja przedstawicieli polskiego rządu na ostre słowa Zełenskiego, które padły na forum ONZ. Prezydent Ukrainy oskarżył państwa Europy Środkowej o „przygotowywanie sceny dla moskiewskiego …More
Żenująca reakcja przedstawicieli polskiego rządu na ostre słowa Zełenskiego, które padły na forum ONZ. Prezydent Ukrainy oskarżył państwa Europy Środkowej o „przygotowywanie sceny dla moskiewskiego aktora”.
Niepokojące jest to, jak niektórzy w Europie, niektórzy nasi przyjaciele w Europie, odgrywają w teatrze politycznym solidarność, robiąc thriller ze zbożem. Może się wydawać, że odgrywają własną rolę, ale w rzeczywistości pomagają przygotowywać scenę dla moskiewskiego aktora – powiedział Zełenski podczas forum ONZ.
Prezydent Ukrainy wyraźnie zaatakował Polskę i inne kraje Europy Środkowej za sprzeciwianie się niekontrolowanemu napływowi ukraińskiego zboża na ich rynek.
Co zrobił rzecznik „polskiego” rządu Piotr Müller? Wyraził nadzieję, że Zełenski nie kierował swoich słów w stronę Polski… To ewidentny dowód na to, że rządowi PiS można pluć prostu w oczy, a oni będą udawać, że pada deszcz.
Mam nadzieję, że to nie są słowa skierowane do Polski. Tam nie padła nazwa naszego kraju.…More
Adam Walter
Putin, Ukraina, Polska, Stany - wszyscy grają do jednej bramki. W RU/UKR czy może niedługo w polsce, zdelegalizowano opozycyjne partie, zlikwidowano …More
Putin, Ukraina, Polska, Stany - wszyscy grają do jednej bramki. W RU/UKR czy może niedługo w polsce, zdelegalizowano opozycyjne partie, zlikwidowano prywatne stacje nadawcze, wprowadzono JUŻ cyfrową walutę - kropka w kropkę, ale nasze dudu/kaka TV tego wam nie powie.
Anieobecny
krainaU ,,aktorem Bajdena''...

„Te wszystkie (medialne) epi…mie to kłamstwo”! Wygrana dr Kotwas w Naczelnym Sądzie Lekarskim!

Sprawa przeciw dr Anecie Borczyk-Kotwas za słowa wypowiedziane podczas II Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień 2.06.2018 r. „Te wszystkie medialne epi…mie to kłamstwo” – została …More
Sprawa przeciw dr Anecie Borczyk-Kotwas za słowa wypowiedziane podczas II Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień 2.06.2018 r. „Te wszystkie medialne epi…mie to kłamstwo” – została umorzona 10 sierpnia przez Naczelny Sąd Lekarski. Gratulujemy pani doktor i jej obrońcy mecenasowi Arkadiuszowi Teteli. „Dziś (10 sierpnia 2023 r.) Naczelny Sąd Lekarski w Warszawie umorzył postępowanie prowadzone wobec lekarza za głoszone przez niego poglądy.
Polecamy: Czeka nas epidemia? Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega! Tym razem nie chodzi o grypę ani o Covid!
Dlaczego sąd się wziął za dr Kotwas?

Pani Doktor miała szerzyć postawy antyzdrowotne poprzez publiczną wypowiedź z 2018 r. „To, co się nam wmawia te wszystkie epi***mie to jest jedno wielkie kłamstwo”. Pani Doktor odnosiła się do szerzonej w tamtym czasie dezinformacji dotyczącej epi***mii odry na Ukrainie (nie ogłoszono żadnej ep***mii odry na Ukrainie, a mimo to media kreowały taki przekaz).
Czego dotyczył jeden z zarzutów?
More
Roza_ _ shares this
Konfederaci Korony Polskiej
😇 😇 😇 👏 👏 👏More
😇 😇 😇
👏 👏 👏
Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że mamy obecnie w Polsce swobodny dostęp do broni palnej. Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że mam…More
Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że mamy obecnie w Polsce swobodny dostęp do broni palnej.
Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że mam…

MUSIMY PILNIE ZADEKLAROWAĆ NEUTRALNOŚĆ I ZBROIĆ SIĘ PO ZĘBY [+VIDEO]

Grzegorz Braun. Fot. youtube.com GRZEGORZ BRAUN: W SPRAWIE UKRAINY MUSIMY PILNIE ZADEKLAROWAĆ NEUTRALNOŚĆ I ZBROIĆ SIĘ PO ZĘBY [+VIDEO] 27 April 2015|2 Komentarze|w bezpieczeństwo i obrona, politykaMore
Grzegorz Braun. Fot. youtube.com
GRZEGORZ BRAUN: W SPRAWIE UKRAINY MUSIMY PILNIE ZADEKLAROWAĆ NEUTRALNOŚĆ I ZBROIĆ SIĘ PO ZĘBY [+VIDEO]
27 April 2015|2 Komentarze|w bezpieczeństwo i obrona, polityka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Redakcja

Kandydat na prezydenta Grzegorz Braun stwierdził w rozmowie na antenie TVP, że w sprawie konfliktu na wschodzie Ukrainy Polska powinna zadeklarować neutralność, a sama „zbroić się po zęby”.
„Polska powinna pilnie zadeklarować neutralność, zbroić się po zęby, ale do wojny nie iść”– powiedział Braun. Podkreślił, że „państwo polskie istnieje tak dalece problematycznie, że wyprowadzanie jakichkolwiek sił poza granice tego państwa może skończyć się tragicznie”.
Braun opowiedział się za zwiększeniem budżetu armii do poziomu co najmniej 3% PKB. Jego zdaniem modernizacja polskiej armii rozwija się w niewłaściwym kierunku. „Polityka zakupowa armii nie jest zdeterminowana rozeznaniem realnym sytuacji geopolitycznej Polski – ona jest wypadkową …More
Brygada Świętokrzyska NSZ
......z całą pewnością banderowcy ! szkopy sami teraz się z nimi u siebie droczą !
Czubaka
Powtórka z historii. Znowu Hitlerowcy i Banderowcy zaatakują Polskę
One more comment
PiS zdefraudował miliardy złotych na puste łóżka “covidowe”, doprowadził do nadmiarowych zgonów! Najważniejsze wnioski z raportu NIK !!!!!!!!!!More
PiS zdefraudował miliardy złotych na puste łóżka “covidowe”, doprowadził do nadmiarowych zgonów! Najważniejsze wnioski z raportu NIK !!!!!!!!!!
51:24
Kwal .
@NikTo N. Xyz...Będzie zamiecione pod przysłowiowy dywan jak wszystko w Polsce...
NikTo N. Xyz
I co im wszystkim zrobicie?
2 more comments
Kłamcy i oszuści!More
Kłamcy i oszuści!
13:09
jacenty_11 shares this
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....i przede wszystkim ŻYDO -MASOŃSCY okupanci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!More
....i przede wszystkim ŻYDO -MASOŃSCY okupanci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OTO SPOSÓB ILUMINATÓW NA ZNISZCZENIE POLSKI I POLAKÓW PRZEZ GLOBALISTÓW I POGAN ! ! ! ! !More
OTO SPOSÓB ILUMINATÓW NA ZNISZCZENIE POLSKI I POLAKÓW PRZEZ GLOBALISTÓW I POGAN ! ! ! ! !

Ale WSTYD! Polska wiza do kupienia w Internecie! Cudzoziemcy pokazują jak to zrobić!

Afera wizowa trwa w najlepsze! W czasie rządów PiS biznes ten rozkwitnął na niespotykaną skalę. W sieci krąży mnóstwo filmików pokazujących, jak łatwo było zdobyć wizę do Polski za odpowiednią sumę …More
Afera wizowa trwa w najlepsze! W czasie rządów PiS biznes ten rozkwitnął na niespotykaną skalę. W sieci krąży mnóstwo filmików pokazujących, jak łatwo było zdobyć wizę do Polski za odpowiednią sumę pieniędzy.
Afera wizowo-korupcyjna wypłynęła na wierzch w zeszłym tygodniu. Okazało się, że w trakcie rządów PiS prawie każdy mógł sobie załatwić wizę poza oficjalnymi kanałami i wjechać do Polski. Niektórzy zostawali w naszym kraju, ale większość ruszała dalej – na Zachód lub do Skandynawii.
Niby PiS deklarował publicznie, że jest przeciwny takim praktykom, jednak proceder handlu wizami trwał tak długo, że można nabierać podejrzeń, czy nie odbywało się to za cichym przyzwoleniem polskich władz.
Polecamy: Krzysztof Bosak: Kontakt do HANDLARZA WIZAMI był na stronie ambasady Polski i MSZ!
Pewna grupa ludzi blisko związana z rządem sporo na tym zarabiała. I pewnie nadal by zarabiali, gdyby nie interwencja obcych służb.
Polskie służby albo były nieświadome tej nielegalnej działalności, albo …More
Anieobecny
Kup dwie - trzecia gratis...
Jarujestem
Ludzie to jest dobra zmiana 🤣🤣🤣
Kto Się Uniża Będzie Wywyższony - ks. Rafał TrytekMore
Kto Się Uniża Będzie Wywyższony - ks. Rafał Trytek
13:01
Mariusz Wdowiak
Pozdrowienia dla księdza Rafała od naszej całej rodziny.
jacenty_11 shares this

Drożyźniany pakiet unijny "Fit for 55", na który zgodził się premier Morawiecki i który poparły KO, Lewica czy Polska2050, już doprowadził do zakazu …

Szalona polityka klimatyczna UE doprowadzi jedynie do zubożenia społeczeństwa, obniżenia konkurencyjności europejskiej gospodarki i przenoszenia przemysłu wysokoemisyjnego poza Unię. W imię tej …More
Szalona polityka klimatyczna UE doprowadzi jedynie do zubożenia społeczeństwa, obniżenia konkurencyjności europejskiej gospodarki i przenoszenia przemysłu wysokoemisyjnego poza Unię. W imię tej ideologii zrujnować mamy naszą, polską gospodarkę, która produkuje niecałe... 0,8% CO2. Tylko Konfederacja sprzeciwia się temu szaleństwu! Wariaci klimatyczni krok po kroku wywracają nasze życie do góry nogami, a przecież niebawem uderzą w nas przymusowymi remontami klimatycznymi budynków. Już 15 października trzeba się temu przeciwstawiać - głosuj w obronie swojego portfela i normalności, głosuj na Konfederację!
Norah Sarah shares this
Kondrad Berkowicz: Celem polityki PiS jest MASOWA imigracja zarobkowa z CAŁEGO ŚWIATA!More
Kondrad Berkowicz: Celem polityki PiS jest MASOWA imigracja zarobkowa z CAŁEGO ŚWIATA!
08:21

Dr Włodzimierz Bodnar kandyduje na senatora z list Bezpartyjnych Samorządowców!

Dr Włodzimierz Bodnar, znany z kwestionowania rządowej strategii walki z koronawirusem, stanął w szranki wyborcze, kandydując na senatora z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Czy jego krytyczne …More
Dr Włodzimierz Bodnar, znany z kwestionowania rządowej strategii walki z koronawirusem, stanął w szranki wyborcze, kandydując na senatora z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Czy jego krytyczne podejście do działań rządu w czasie epidemii oraz zaangażowanie w sprawy zdrowia publicznego przekonają wyborców do oddania na niego głosu?
W mediach społecznościowych przychodni Optima z Przemyśla pojawiła się informacja:
„Z radością informujemy, że lekarz Włodzimierz Bodnar kandyduje na senatora z okręgu 58 z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Pozycja 1. Jego zaangażowanie i troska o zdrowie Polaków teraz znajdą odzwierciedlenie także w polityce. Głos mogą oddać osoby mieszkańcy powiatów: bieszczadzkiego, jarosławskiego, leskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, przeworskiego, sanockiego oraz miasta Przemyśl
Należy podkreślić, że podczas trwania epidemii, Bodnar nie zawiesił działalności swojej przychodni i przyjmował pacjentów, rezygnując z noszenia maseczki. Znany jest również z leczenia pacjentów …More
OSTRE starcie Bosaka podczas debaty! | Debata 2023More
OSTRE starcie Bosaka podczas debaty! | Debata 2023
09:12
Ksiądz spaślak.
reasumując. Polacy! Skończyło się grillowanie. Idzie czas głodowania.More
reasumując.
Polacy!
Skończyło się grillowanie.
Idzie czas głodowania.
Ksiądz spaślak.
PSL... ARBUZY Z wierzchu zielone, w środku czerwone.More
PSL...
ARBUZY
Z wierzchu zielone, w środku czerwone.
7 more comments
Piotr Witczak: Będą nas przymusowo szczepić! Czy damy radę powstrzymać to szaleństwo ?More
Piotr Witczak: Będą nas przymusowo szczepić! Czy damy radę powstrzymać to szaleństwo ?
35:21
EON shares this
.
Violetta Kołomycka shares this

Piotr Witczak: Będą nas przymusowo szczepić! Czy damy radę powstrzymać to szaleństwo?

– Dzisiaj o pandemii (tak zwanej pandemii – przypomina autor). Nie! O rzeczywistości. Ale jak pandemia się zaczęła to nie sądziłem, że dzisiaj skończymy w takim miejscu, w którym jesteśmy. To znaczy …More
– Dzisiaj o pandemii (tak zwanej pandemii – przypomina autor). Nie! O rzeczywistości. Ale jak pandemia się zaczęła to nie sądziłem, że dzisiaj skończymy w takim miejscu, w którym jesteśmy. To znaczy, że zaraz mówią, że będzie kolejna, że musimy robić to, tamto i jakiekolwiek zadawanie logicznych, konkretnych pytań jest zabronione! Tak było w pandemii, a teraz jest jeszcze bardziej – mówi Piotr Szlachtowicz.
Polecamy: Piotr Witczak: Szpryce przeciw C-19 obniżają odporność! Czas się zjednoczyć i zatrzymać to szaleństwo!
Przymus szcz…ień?! Co oni znów nam szykują?
– Zacznijmy od tego, co szykują, jeśli chodzi o przymus szcz…ień?! I nie mówimy o preparacie przeciwko C19 – porusza ważny temat redaktor. – To jest kolejne rozporządzenie, które precyzuje obowiązkowe szcz…nia dzieci, ale niestety, tam również są szcz…nia dla dorosłych – odnosi się do tematu dr Piotr Witczak.
– Między innymi szcz…nia przeciwko tężcowi w wyniku skaleczenia. Na przykład jeszcze ospa wietrzna przed chemioterapią …More

Jan Pospieszalski ujawnia: PiS pod butem WHO! Gender wprowadzone tylnymi drzwiami?

Dzisiaj bardzo ważna sprawa. Mam dla Was naprawdę sensacyjne wiadomości! Jeżeli uważacie, że Światowa Organizacja Zdrowia to taka dobroczynna, pożyteczna instytucja, która wyznacza globalne standardy …More
Dzisiaj bardzo ważna sprawa. Mam dla Was naprawdę sensacyjne wiadomości! Jeżeli uważacie, że Światowa Organizacja Zdrowia to taka dobroczynna, pożyteczna instytucja, która wyznacza globalne standardy ochrony zdrowia, jeżeli jesteście święcie przekonani, że tak jest, to nie oglądajcie tego felietonu, bo tylko się zdenerwujecie i Was nie przekonam – mówi Jan Pospieszalski.
Polecamy: Pospieszalski OSTRZEGA przed działaniami Adama Niedzielskiego! Niebezpieczne słowa ministra dot. zabijania nienarodzonych!
Jan Pospieszalski rzeknie kilka zdań na temat byłego ministra Łukasza Szumowskiego

– Ale jeżeli jesteście otwarci na argumenty i uznajecie, że może być nie do końca tak, to posłuchajcie. I kolejna sprawa. Jeżeli uważacie, że były minister zdrowia pan Łukasz Szumowski to taki właściwie poczciwina, bardzo zapracowany i tylko z tymi respiratorami mu tam nie wyszło do końca, to też jesteście w błędzie – dodaje.
– Tak na marginesie, z tymi respiratorami to patrząc na statystyki zgonów pod …More
MAT - shares this
👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 😱More
👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 😱 😡 🤒 🥵 😍 😍 😍
Roza_ _ shares this
DZIECI NABILI NA WIDŁY I WRZUCILI W OGIEŃ! Wspomnienia Świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…More
DZIECI NABILI NA WIDŁY I WRZUCILI W OGIEŃ! Wspomnienia Świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
34:42

Christine Anderson: Europejska Inicjatywa Obywatelska EUCI przeciwko dyktaturze WHO!

WIDEO: Christine Anderson: Europejska Inicjatywa Obywatelska EUCI przeciwko dyktaturze WHO! – Przeciwstawiamy się nikczemnym próbom pozbawienia nas wolności, demokracji i rządów prawa przez globalnych …More
WIDEO:
Christine Anderson: Europejska Inicjatywa Obywatelska EUCI przeciwko dyktaturze WHO!

– Przeciwstawiamy się nikczemnym próbom pozbawienia nas wolności, demokracji i rządów prawa przez globalnych altariańskich mizantropów. Nie zgadzamy się na próby przyznania władzy nie wybieranemu organowi władzy. Po prostu mówimy „NIE”. I wszyscy powinniśmy to zrobić, ponieważ to się skończy, kiedy po prostu powiemy „NIE”. I po to właśnie tutaj dzisiaj jesteśmy.
Polecamy: Zaczyna się? WHO ostrzega przed rozprzestrzenianiem się cholery na świecie i narzeka na niedostatek „preparatów”
Czym jest WHO i czym ma się stać?!

– Ponieważ niewybieralny organ jakim jest WHO, który jest kontrolowany i zarządzany przez multimiliarderów nigdy nie powinien zostać dopuszczony do działania zamiast demokratycznie wybranego rządu! Nigdy! Przenigdy!
Nie na tym polega demokracja! Zakusy Światowej Organizacji Zdrowia!
– W demokracjach, panie i panowie, jest to rząd ludzi, przez ludzi, dla ludzi i każdy rząd gdziekolwiek …More
SZOK !~!!!! PODSŁUCHANA ROZMOWA NA KONFERENCJI BILA GATES'A !!!More
SZOK !~!!!! PODSŁUCHANA ROZMOWA NA KONFERENCJI BILA GATES'A !!!
08:34
Konfederaci Korony Polskiej shares this
MORDERCY ZDEMASKOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!More
MORDERCY ZDEMASKOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ad maiorem Dei gloriam shares this
MORDERCY ZDEMASKOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!More
MORDERCY ZDEMASKOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 more comments