Jazyk
Verka

"Prestaňte obviňovať, obviňovať, obviňovať Cirkev" - pápež František

Pater Piontaké řekl: ukončete už ten koncil!! A věděl proč, protože viděl do budoucnosti, jaký rozvrat ten koncil přinese (2.VT)
Verka

Babišova vláda uznala pučistu Juana Guaida za prezidenta Venezuely a ohrozila tím bezpečnost českýc…

Zase skáče Bureš jak někdo píská. Mě všechno co dělá USA vadí, USA je říše zla a rozlévá zlo po světě. Že my se musíme do každého usahovna namočit.
Verka

Exorcista Amorth: I papež může být posedlým

To je debilní příspěvek. Pater Amorth byl úžasný kněz a význačný exorcista. Takové to hnidopytalski příspěvky svědčí o úplně neznalosti věci, zlehčovaní a zesměšňování váženého kněze.
Verka

Opäť: František odmieta žehnať

Nemůže si kleknout před Eucharistií, kléká před muslimy a vrahy. Nemůže žehnat věřící, žehná homouše. Co to je za papeže? Neni pravý. Jen Benedikt je pravý papež.
Verka

MLADÝ PAPEŽ - MEDIÁLNÍ ÚTOK PROTI CÍRKVI A PAPEŽI

Otřesná pitomina plná narcismu, sexu, agrese a debilit. Nemá to s církví, papežem, vírou a V první radě s Kristem nic společného. Ztráta času dívat se na zednáře a hlavně na Ct
Verka

Dokonca aj liberáli nazývajú návrh Synody Mladých "naozaj blbým"

Hlavně že biskup Holub je nadšený z úžasné synody!! Já nevím jak se v tom člověku vyznat. Asi pro samou vděčnost, že ho Bergoglio udělal biskupem ztratil soudnost.
Verka

Dublinská omša Františka: menej ako štvrtina očakávaných účastníkov

Na masonerskou mši s Bergogliem bych nešla. Nedivím se Irům, že skutečně věřící lidi nepřišli. Bergoglio podporuje homouše, zednáře, potratáře a další svoloč v církvi. Proti povolení potratů v Irsku ani necekl.
Verka

Kardinál Schönborn: Cirkev "oficiálne uznala dobré ovocie Medžugoria"

Šneku v Medjugorii. A je vidět, že nikdo z vas tam nebyl, protože by nikdy proti Medju takto hnusně nepsal. Osobně jsem znala otce Barbariče, Jojo Zovka, Svetozara a ti všichni další jejich následovníci jdou v jejich stopách a hlavně žijí podle poruk Panny Marie. A stejně vsichni vizionáři, které za ty léta, co tam jezdím jsem viděla, byla s nimi na setkáních, modlila se s nimi a zažila jejich … Více
Verka

Naše poutní cesta do Španělska a Portugalska – možná poslední možnost světu, nám všem!

Jo to je Petra Bostlová? A její parta pravých exorcistů? Tak to je opravdu hodnotný čtení
Verka

Kardinál Schönborn: Cirkev "oficiálne uznala dobré ovocie Medžugoria"

Medjugorje je úžasné misto, je to modlitebna světa a misto pravých zjevení Panny Marie. Konečně dojde k uznání ze strany Cirkve a přestanou kritiky a zneuctění svatého místa.