Christmas Campaign: Financial Insights
Verka
Verka

Kardinál Duka: Nechci strašit, ale útoky ve Vídni souvisí s námi - Expres.cz

Hloupější komentář jsem už dlouho nečetla. Islám je podhoubím islámského státu a terorismu. Útoky na katolické kostely je útok na samotného Krista a nemá nic společného s léky očkování chováním duchovenstva a pana kardinála. Útoky budou, i když bude církev svatá. Zavřené kostely je naše vina slabých věřících, kdybychom podporovali a milovali naše kněze, tak je i církev silná. Vy jste ukázkou …More
Hloupější komentář jsem už dlouho nečetla. Islám je podhoubím islámského státu a terorismu. Útoky na katolické kostely je útok na samotného Krista a nemá nic společného s léky očkování chováním duchovenstva a pana kardinála. Útoky budou, i když bude církev svatá. Zavřené kostely je naše vina slabých věřících, kdybychom podporovali a milovali naše kněze, tak je i církev silná. Vy jste ukázkou slabé církve, vy utíkáte a už jste jednou nohou pryč, tak jděte a nekecejte blbosti. Islám vyhlásí válku, kterou vede od samého stvoření světa satan. A hlavně proti katolické církvi. Bitva o Vídeň toho byla důkazem a dodnes ten boj trvá.
Verka

Nalevo, napravo, různě na okraji, jen ne v Pravdě!

Já jsem přesvědčena, ze Gloriatv stojí pri pravé katolické církvi a statečně ukazuje na Nesvadba NOMu. je tak dal
Verka

Alexander Lukašenko: Ak prijmeme diktát Západu, zahynieme!

Demonstrují většinou mladí lidé, chtějí hlavně prachy, auta, baráky, teplá místečka bez práce, tedy materialismus, liberalismus, homosexualismus, neomarxismus. Vůbec nechápou, kam se ženou, do nového otroctví, z jednoho vylezou, do nového vlezou, ale ožebračí je tak, že skončí jako Ukrajina, jako my, žebrota EU, děláme na Němce a líné Frantíky, Italy a další EU boháče. Teď budeme platit jejich …More
Demonstrují většinou mladí lidé, chtějí hlavně prachy, auta, baráky, teplá místečka bez práce, tedy materialismus, liberalismus, homosexualismus, neomarxismus. Vůbec nechápou, kam se ženou, do nového otroctví, z jednoho vylezou, do nového vlezou, ale ožebračí je tak, že skončí jako Ukrajina, jako my, žebrota EU, děláme na Němce a líné Frantíky, Italy a další EU boháče. Teď budeme platit jejich důchodce, kteří mají důchody vyšší než my máme platy. Toto všechno čeká Bělorusy. Lukašenko je diktátor, ale nemají lepšího. Ta ženská je jako Čaputka na Slovensku, plastová figurína a za ní jsou vlci. Nepřejí Bělorusům tuhle cestu do pekel.
Verka

Je předpovězenou kometou od sv. Hildegardy, či máme čekat jinou?

Nepotřebuji být u Lašuta,stačí mi , když jsem četla a byla na Turzovce, pak v Megjugorii, pánve Fatimě. Panna Mária nám to i dnes sděluje prostřednictvím Varování. Pokud se lidstvo nezmění, tak přijdou tresty, které od potopy nebyly. La Saletta, Garabandal, jasné říkají o trestu, také Lašut viděl mapu, jak zlo zaplavené svět. F.L. Věk lze o Lasutovi, nikdy to o Hitlerovi ani neřekl, ani nenapsal.…More
Nepotřebuji být u Lašuta,stačí mi , když jsem četla a byla na Turzovce, pak v Megjugorii, pánve Fatimě. Panna Mária nám to i dnes sděluje prostřednictvím Varování. Pokud se lidstvo nezmění, tak přijdou tresty, které od potopy nebyly. La Saletta, Garabandal, jasné říkají o trestu, také Lašut viděl mapu, jak zlo zaplavené svět. F.L. Věk lze o Lasutovi, nikdy to o Hitlerovi ani neřekl, ani nenapsal. Viděl zlo nacismu i komunismu, relativismu i materialismu, genderismu i islámu. Tak věku nekecejte své výmysly.
Verka

Skupina pomatených aktivistů podpálila Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze symbolicky v den 399. výročí popravy 27 českých Pánů v roce 1621! Mainstreamová média mlčí.

Kdybyste dobře četla a rozuměla tomuto portálu, tak byste věděla, že vámi popisované heretické úkony dělal Bergoglio a o něm je pochybnost, zda není náhodou FP. S Madonnou Ryneckou to nemá nic společného. Zkuste si něco o sloupu a Panne Marii Rynecke něco přečíst, ať nešířite bludy.
Verka

Skupina pomatených aktivistů podpálila Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze symbolicky v den 399. výročí popravy 27 českých Pánů v roce 1621! Mainstreamová média mlčí.

Je krásný a je dobře, že se podařilo Pannu Marii vrátit zpět na náměstí. Teď už ho hyzdí jen ten příšerný husakovsky balvan
Verka

Po papežské návštěvě v Moskvě začne prorokované peklo na zemi

Prosím kde najdu ten film o Garabandalu?
Verka

Po papežské návštěvě v Moskvě začne prorokované peklo na zemi

Jak to Detektive víš? Byl jsi v Medjugorii? Já mnohokrát a NIKDY jsem tam ten blábol neslyšela, co tady podsouváš čtenářům. Garabandal je mystické místo a strašné proroctví, které se naplňuje. Medjugorje je naděje lidstva.
Verka

František sa ospravedlňuje za udretie ženy (video)

Nechápu proč to hovno svého nesmyslného jednání při lítání mezi lidmi rozmazává. To co udělal byla hrubost a hlavně, a to ho nejvíc žere, bylo odhalení jeho PRAVÉ podoby. Zloba nesnášenlivost hrubost nenávist. To je bergoglio
Verka

Hitlerovo temné charisma 2

My jsme taky nadšeně budovali socialismus a pro lidi na západě a v Americe jsme všichni komunisti.
Verka

TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Co mají společného ruští trollové s filmem?
Verka

TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Proč ta zloba a nenávistné komentáře? To se opravdu na křesťana nehodí. Raději trol než blb
Verka

TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Pane Ja nezlehčuji Durycha, ale opravuji Vaše neznalosti ze základní školy, pro Vás nejsem veverka a nejsem Vaše kámoška. Chovejte se zdvořile!!
Verka

František sa zbláznil? Odovzdáva pozostatky sv. Petra Schizmatikom

Nezbláznil, on je heretik a ti přece nevěří na svaté a nevěří v Boha. Je to komunista a darebák. Přesto se máme za néj modlit, aby ho Kristus spasil. On ho muže zachránit a proměnit. Stále má čas.
Verka

27.6.1950 oběšena ta, která oběsila PMarie sochu

To je fakt totální nesmysl, prý prý je to vědomá lež a vubec to panu Halíkovi nedělá čest. Horáková tehdy byla Králová a Durych nikde toto jméno neuvádí. Prestaňte mást lidi.