tekla
Przerażający widok tych księży w maskach. Biskup to akceptuje. Już by lepiej nie siali zgorszenia i po prostu usiedli od siebie z dala.
Dziecko
Zgadzam się w pełni, zdrada, gdzie ue ufność Bogu, gdzie szukanie prawdy, wstyd i hańba, od dawna już nie oglądam Trwam, bo mi wstyd, że pozwalają prowadzić naród na rzeź
Weronika....S
Dotyczy materiału prezentowanego przez tommy. To okropny widok tych kapłanów, wszyscy w maskach. Niech te maski zedrą, zanim to zrobi Bóg w związku z zapowiedzią Izajasza 25/7. A miedzy nimi zamaskowany O. Rydzyk. To zbezczeszczenie Sanktuarium św. Józefa. Taka scena może mieć miejsce tylko za Franciszka. Wolę wizualnie ortodoksyjnego Żyda z brodą i w kapeluszu, którzy znają Biblię i 7 …More
Dotyczy materiału prezentowanego przez tommy. To okropny widok tych kapłanów, wszyscy w maskach. Niech te maski zedrą, zanim to zrobi Bóg w związku z zapowiedzią Izajasza 25/7. A miedzy nimi zamaskowany O. Rydzyk. To zbezczeszczenie Sanktuarium św. Józefa. Taka scena może mieć miejsce tylko za Franciszka. Wolę wizualnie ortodoksyjnego Żyda z brodą i w kapeluszu, którzy znają Biblię i 7 października 2020 roku spalili maski jako znak hańby, bo maska biblijnie jest znakiem hańby. Ale ci nie wiedzą o tym. Jak chcą niech się poniżają, ale nie jako reprezentacja katolików w ogóle.
Jeden kapłan w masce nie robi takiego fatalnego wrażenia jak oni, tylko kogo i jakiego są wyznania, czy nie dzielą swych poglądów z masonami? To raczej pytanie retoryczne.