CÓRKA MARYI
1818

JEZUS: Ta ziemia zostanie odrzucona na rzecz Nowego Nieba i Ziemi

JESUS: This Earth is discarded in favour of the New Heaven and Earth KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH niedziela, 19 maja 2013 roku, godz. 20.08 Moja szczerze umiłowana córko, w Moim Nowym Raju, nad …More
JESUS: This Earth is discarded in favour of the New Heaven and Earth
KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH
niedziela, 19 maja 2013 roku, godz. 20.08
Moja szczerze umiłowana córko, w Moim Nowym Raju, nad dziećmi Boga, które Go kochają, śmierć nie będzie już miała władzy.
Niestety, te Orędzia wywołają niepotrzebny lęk u tych, którzy wierzą, że kiedy ta ziemia zostanie odrzucona na rzecz Nowego Nieba i Ziemi, to czeka ich śmierć. To nie jest prawda. Ci, którzy znajdują u Mnie Łaskę i którzy przyjmują Moją miłosierną Dłoń, otrzymają Dar życia. Nawet ateiści, niewierzący, niechrześcijanie i ci z każdego wyznania zwrócą się do Mnie i przyjmą Mój Dar, gdy nastąpi Ostrzeżenie. Będzie to wtedy, gdy pokonam bestię, ażeby dać Życie Wieczne miliardom dusz, które żyją na świecie.
Grzech, ukazany przez bestię Adamowi i Ewie, przestanie istnieć. Moje Miłosierdzie go zwycięży. I jak grzech niszczy ciało, tak Moje Światło przyniesie ludzkości Życie Wieczne. Śmierć, choroba, starość nie będą już istnieć w …More
CÓRKA MARYI
"Potem zbiorę wszystkie Moje dzieci, które pozostały wierne Mojemu Słowu, i tych, których oczy zostały otwarte na Prawdę. Wtedy wzniesiemy się do Nowego Raju wraz z tymi, którzy oczekiwali tego Wielkiego Dnia, lecz umarli."