uk.news
42

Матушка Марі Ферреоль: Папа Франциск підтвердив її відхід

Папа Франциск звільнив від виконання обов'язків матінку Марі Ферреоль (Сабіна Баудін де ла Валетте, 55 років), яка протягом 34 років служила в старообрядницькому монастирі Понткалле.

Схоже, що у матушки є потрібні зв'язки, адже новини про її відхід відразу ж з'явилися на олігархічному порталі LeMonde.fr. У монастирі працюють близько 100 сестер, серед яких багато представниць вищого світу та інтелектуалок. Вони керують роботою п'яти шкіл у Франції. Крім того, матінка є фахівцем у сфері латині і історії середніх віків.

LeMonde.fr повідомляє, що матінка була звільнена за розбіжності з іншого сестрою, яка має зв'язки з кардиналом Марком Уеллі.

У своїй квітневій заяві сестри написали про те, що таке рішення відображає проблеми з життям матінки в співтоваристві і слухняності, але не ставить під сумнів її заслуги.

Матушка заявила, що вона неодноразово просила надати їй конкретні факти, які послужили причиною її вигнання. Їй відмовили через "конфіденційність". Крім того, вона не змогла виступити на свій захист.

#newsEpwiriifnr