uk.news
uk.news
9

Франциск у гарному настрої до Дня захисту дітей - на порожньому стадіоні

У суботу Франциск з'явився на Олімпійському стадіоні в Римі, щоб дати старт футбольному матчу в рамках святкування у Ватикані "Всесвітнього дня …More
У суботу Франциск з'явився на Олімпійському стадіоні в Римі, щоб дати старт футбольному матчу в рамках святкування у Ватикані "Всесвітнього дня захисту дітей".
Камери ватиканського телебачення CTV не змогли приховати той факт, що багато місць на стадіоні були порожніми (скріншоти нижче). Незважаючи на це, Франциск перебував у доброму гуморі.
Центральним елементом події був чотириметровий "Хрест радості". Його продюсер, Міммо Паладіно, сказав, що він поєднує християнську культуру і казку (sic).
Раніше в той же день Франциск провів аудієнцію у Ватикані з дітьми з охоплених війною регіонів, включаючи Палестину і Україну. Він жартував і одягнув бейсболку, яку йому подарували діти.
У своєму посланні до Дня захисту дітей він написав, що "все, що не є новим, пройде. Бог - це новизна. Господь завжди дає нам щось нове".
Є побоювання, що діти могли застосувати цей вислів до свого бажання купити новий мобільний телефон.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Монахині з Бургоса: сестра, яка покинула монастир, розповідає

Мати Ізабель де ла Трінідад не порадилася зі своєю спільнотою, Сестрами Бідної Клер з Белорадо, коли вирішила порвати з архиєпархією Бургоса і …More
Мати Ізабель де ла Трінідад не порадилася зі своєю спільнотою, Сестрами Бідної Клер з Белорадо, коли вирішила порвати з архиєпархією Бургоса і приєднатися до Пабло де Рохаса Санчеса-Франко, самопроголошеного єпископа-седевакантиста, - розповіла 81-річна сестра Марія Ампаро в інтерв'ю DiarioDeBurgos.es (18 травня).
Монахиня прожила в монашестві 62 роки, 20 з яких провела в Белорадо. Вона пішла через три дні після того, як монахині оголосили про розкол. Сестра Марія категорично заперечує твердження матері Ізабелли про те, що рішення було одноголосним.
"Не можна приймати таке рішення без зборів, а зборів не було. Нам представили факти, які вже були встановлені", - сказала вона. За словами сестри, 16 монахинь покликали зібратися у вітальні, де на них чекав Пабло де Рохас Санчес-Франко, який сказав, що тепер він є головним.
Сестра Марія розповідає, що на зборах вона виступила проти [псевдо-] єпископа: "Господь вклав слова в мої вуста. Я сказала йому: Ми перебуваємо під юрисдикцією єпископа …More
uk.news
5

Нове чудо в Люрді?

Жінка з Мадрида, яка страждає на кілька хвороб і має дуже серйозні порушення зору, повернула собі зір завдяки водам Люрду, знаменитого Марійського …More
Жінка з Мадрида, яка страждає на кілька хвороб і має дуже серйозні порушення зору, повернула собі зір завдяки водам Люрду, знаменитого Марійського санктуарію на півдні Франції.
Надзвичайна подія була негайно підтверджена лікарями і зафіксована Санктуарієм.
Ймовірне чудо сталося під час іспанського паломництва, яке завершилося 19 травня.
Досі із сотень заявлених чудес медична комісія Люрду визнала лише 70, останнє - в лютому 2018 року. Цей випадок може стати 71-м. Наразі триває процес медичної та духовної експертизи.
Зображення: © Lawrence OP, CC BY-NC-ND, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
10

Fiducia Supplicans: Кардинал Кох відкрито критикує безлад, який створив Тухо

Пленарне засідання "Міжнародної комісії з богословського діалогу" зі Сходом у Римі в січні мало бути присвячене Богородиці. Але представники Сходу …More
Пленарне засідання "Міжнародної комісії з богословського діалогу" зі Сходом у Римі в січні мало бути присвячене Богородиці.
Але представники Сходу захотіли поговорити про гомосексуальну пропаганду Франциска "Fiducia supplicans", розповів кардинал Курт Кох в інтерв'ю Die-Tagespost.de (23 травня).
Тому кардинал запросив Тухо Фернандеса на зустріч. Але боягуз "не зміг прийти" особисто і лише надіслав письмову заяву, яку східники назвали "недостатньою".
Не встигнувши стати причиною розколу в Католицькій Церкві, питання гомосексуалізму вже розділило англікан. На нещодавній зустрічі Коха з англіканськими єпископами-мирянами африканські представники були відсутні. Причина: Кентерберійський собор наполягає на пропаганді гомосексуалізму та англіканському висвяченні жінок.
"Розмовляючи з архиєпископом Уелбі, я був змушений відверто сказати, що в Католицькій Церкві ми маємо подібну напруженість з тих же питань", - визнає кардинал Кох.
Він попередив, що "в Німеччині, Швейцарії та інших країнах є …More
uk.news
15

Баткер коментує нервовий зрив пропаганди режиму

Кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс" Гаррісон Баткер зробив публічну заяву в п'ятницю ввечері після своєї пам'ятної вступної промови в Бенедиктинському …More
Кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс" Гаррісон Баткер зробив публічну заяву в п'ятницю ввечері після своєї пам'ятної вступної промови в Бенедиктинському коледжі в Атчісоні, штат Канзас, яка викликала нервовий зрив у активістів пропагандистського режиму.
Баткер виступав на заході, спонсорованому DailyWire.com, ЗМІ, що розпалює війну, яке нещодавно вигнало католицьку новонавернену Кендіс Оуенс за засудження війни в секторі Газа.
"Якщо раніше не було зрозуміло, що вічні католицькі цінності ненависні багатьом, то тепер це стало очевидним", - сказав Баткер, оголосивши, що "шокуючий рівень ненависті" не завадить йому "беззастережно" говорити про віру.
"За останні кілька днів мої переконання, або те, що люди думають, я вважаю, були в центрі незліченних дискусій по всьому світу".
"Чим більше я говорив про те, що я найбільше ціную, про свою католицьку віру, тим більше я поляризувався. Це рішення я прийняв свідомо, і про нього я не шкодую".
"Минали дні, і навіть ті, хто не погоджувався з моїми поглядами …More
uk.news
13

Відомий єзуїт розповів, чому єзуїти занепадають

Єзуїти перебувають у "глибокому занепаді", пише о. Хуліо Фернандес Течера SJ, 57 років, ректор Католицького університету Уругваю, в одинадцятисторінковому …More
Єзуїти перебувають у "глибокому занепаді", пише о. Хуліо Фернандес Течера SJ, 57 років, ректор Католицького університету Уругваю, в одинадцятисторінковому дослідженні, датованому 22 квітня і вперше поширеному серед єзуїтів 18 травня. Основні тези.
- З кожним роком на Заході погіршується ситуація зі вступом до єзуїтського ордену.
- Багато членів залишають орден.
- Один друг розповів Фернандесу, що в його провінції за останні десять років було 72 послушника, в той час як за той же період 71 єзуїт покинув Товариство.
- 314 послушників приєдналися до єзуїтів у 2023 році, тоді як 319 єзуїтів померли.
- В даний час єзуїтів налічується 13 995, але через кілька років Товариство Ісуса зникне з кількох європейських країн і буде незначним в інших країнах Європи, Америки та Океанії.
- Африка - єдиний континент, де єзуїти зростають.
- З 2013 року єзуїти втратили понад 3 000 членів. - "Проблема не тільки в тому, що багато членів ордену помирає і мало хто вступає, але і в тому, що ми не знаємо, як …More
uk.news
9

Джордж Вайґель: Франциск зраджує спадщину Івана Павла ІІ

Колишня Папська академія життя, а нині Папська академія смерті, зрадила свого засновника Івана Павла II і першого президента професора Жерома …More
Колишня Папська академія життя, а нині Папська академія смерті, зрадила свого засновника Івана Павла II і першого президента професора Жерома Лежена, заявив Джордж Вайгель, біограф Івана Павла II і неоконсервативний палкий противник війни, на конференції з біоетики, що проходила в Римі 17-18 травня.
Як приклад він навів книгу з евфемістичною назвою "La Gioia della Vita" ("Радість життя"), опубліковану Академією в лютому. Вона містить пролог гомосексуального активіста Вінченцо Палья, який також є архиєпископом Ватикану і президентом академії.
Автори статей у книзі намагаються відбілити контрацепцію, медикаментозну репродукцію та самогубство через евтаназію.
Вайгель описує авторів книги як таких, що "розходяться з авторитетним вченням" Церкви, і формулює істину, що книга підтримує "антибіблійну і антиметафізичну антропологію", яка була б "абсолютно чужою, навіть огидною, як для Жерома Лежена, так і для Івана Павла II".
Наївно Вайгель висловлює надію, що деконструкція Папської академії …More
uk.news
7

Падре Піо? Чоловік врізався машиною в церкву

Психічно хворий чоловік врізався на своєму автомобілі в церкву в місті Зуніга, Чилі, близько 22:00 в понеділок, повідомляє BioBioChile.cl. Парафіянин …More
Психічно хворий чоловік врізався на своєму автомобілі в церкву в місті Зуніга, Чилі, близько 22:00 в понеділок, повідомляє BioBioChile.cl.
Парафіянин помітив дим, що виходив з церкви Нуестра Сеньйора де ла Мерсед. Він повідомив про це парафіяльного священика, який побачив "багато диму і автомобіль, припаркований перед вівтарем".
За словами свідків, водій кричав: "Падре Піо їде за мною!".
Автомобіль завдав значної шкоди церкві. Пошкоджено вхідні двері, стіну та лави. Водій був заарештований.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
15

"Ще одне печиво": Священик зупинив агресивну лесбійку від крадіжки Святого Причастя

Минулої неділі 66-річний преподобний Фідель Родрігес двічі зазнав нападу під час Євхаристії від жінки, яка пізніше заявила, що вона "лесбійка". Інцидент …More
Минулої неділі 66-річний преподобний Фідель Родрігес двічі зазнав нападу під час Євхаристії від жінки, яка пізніше заявила, що вона "лесбійка".
Інцидент стався в церкві св. Томи Аквінського в місті Сент-Клауд, штат Флорида, єпархія Орландо. Жінка прийшла на Євхаристію о 10 годині ранку, на Перше Причастя своєї племінниці. Вона стояла в черзі до Причастя, підійшла до священика, але не знала, що робити.
Священик, розуміючи, що вона не має жодних знань про таїнство, ввічливо запитав її, коли вона востаннє причащалася. Вона відповіла, що це було багато років тому. Він запитав, чи ходила вона до сповіді, на що вона грубо відповіла: "Я не повинна вам це пояснювати".
Через годину, опівдні, жінка знову з'явилася в церкві на чергову Євхаристію, яку також відслужив преподобний Родрігес. Жінку супроводжувала її наложниця, яку священик не знав.
Ситуація повторилася. Ф'юрі знову підійшла до о. Родрігеса і попросила причастити її. Він запитав її, чи ходила вона до сповіді між двома Євхаристіями.
Жінка …More
uk.news
10

Тухо підтримує вимогу: "Нерозкаяні гомосексуалісти повинні бути відлучені від Церкви"

Тухо Фернандес підтвердив VaticanNews.va (23 травня), що він відвідав Папу Коптів Тавадроса II і сказав йому, що "поділяє " вчення, викладене в заяві …More
Тухо Фернандес підтвердив VaticanNews.va (23 травня), що він відвідав Папу Коптів Тавадроса II і сказав йому, що "поділяє " вчення, викладене в заяві Коптської Церкви від 7 березня.
У цій заяві гомосексуальні акти названі "такими, що суперечать людській природі, створеній Богом". Текст підкріплений багатьма цитатами з Біблії.
Ось два уривки із заяви:
"Що стосується тих, хто впадає в гомосексуальну поведінку, то вони подібні до гетеросексуалів, які впадають у гріх перелюбу/блуду і потребують справжнього покаяння. І ті, і інші потребують постійного духовного і психологічного супроводу. Доведено, що такий супровід є ефективним у випадку небажаних гомосексуальних нахилів. Що ж до тих, хто вирішує примиритися зі своїми гомосексуальними нахилами, віддається гомосексуальним актам, відмовляється від духовного і психологічного лікування і з власної волі вирішує порушити Божу заповідь, то їхній стан стає гіршим, ніж у тих, хто живе в перелюбі чи блуді. Тому їх треба попереджати і відлучати від …More
uk.news
10

Ватикан скасував рішення про звільнення матері Герлах

Як і слід було очікувати, Ватикан в основному схвалив рішення, прийняті єпископом Форт-Ворта Майклом Олсоном проти монахинь-кармеліток з Арлінгтона …More
Як і слід було очікувати, Ватикан в основному схвалив рішення, прийняті єпископом Форт-Ворта Майклом Олсоном проти монахинь-кармеліток з Арлінгтона, штат Техас.
Однак звільнення з монашого життя настоятельки, Матері Терези Агнеси Герлах, було скасоване Дикастерією у справах релігій. Відповідне рішення було оголошено єпископом Олсоном 22 травня.
Дикастерія відхилила скарги черниць на єпископське розслідування щодо їхнього монастиря, залишила в силі канонічне попередження, винесене дев'ятьом черницям, погрожуючи їм покаранням, якщо вони продовжуватимуть перешкоджати розслідуванню, і підтвердила відсторонення єпископом Олсоном матері Герлах від виконання обов'язків настоятельки в якості запобіжного заходу.
Ватикан визнав доведеним онлайн-роман між матір'ю Герлах і священиком єпархії Ролі, але заперечив, що це було "зловживанням її повноважень як настоятельки", як стверджував пан Олсон. Крім того, їй не було надано передбачених законом 15 днів на подачу апеляції.
Ватикан не відомий своєю …More
uk.news
12

Тухо "повністю підтримує" (sic) заяву коптів проти "Fiducia Supplicans"

Коптський православний Папа Тавадрос II прийняв Тухо Фернандеса 22 травня, щоб обговорити березневе рішення коптів призупинити богословський …More
Коптський православний Папа Тавадрос II прийняв Тухо Фернандеса 22 травня, щоб обговорити березневе рішення коптів призупинити богословський діалог з Ватиканом через пропагандистський текст Франциска про гомосексуалізм "Fiducia supplicans".
У прес-релізі на сайті CopticOrthodox.church, який не міг бути опублікований без схвалення Тухо, йдеться про те, що Тухо підтримує заяву Коптського маршу проти "Fiducia supplicans":
"Кардинал Віктор Фернандес підкреслив, що Католицька Церква повністю підтримує цю заяву і прихильна до всього, що в ній міститься, вважаючи, що це вчення Святого Письма", - йдеться в прес-релізі.
Наприкінці зустрічі Тавадрос II говорив про "шлях любові" між Церквою і коптами і про "важливість діалогу", а також передав вітання Франциску. У цьому контексті терміни "любов" і "діалог" повинні бути синонімами взаємного обману.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
16

Поза межами маніпулятивного інтерв'ю: Запитання Франциска без відповідей

Джордж Вайгель, біограф і шанувальник Івана Павла II [який зробив Бергольо і МакКарріка кардиналами в один день] і неоконсервативний розпалювач …More
Джордж Вайгель, біограф і шанувальник Івана Павла II [який зробив Бергольо і МакКарріка кардиналами в один день] і неоконсервативний розпалювач війни, опублікував список питань (CatholicWorldReport.com, 20 травня), які пані О'Доннелл ("60 Minutes") повинна була задати Франциску в своєму недавньому інтерв'ю про софтбол. Приклади.
- Ви коли-небудь розділяли хліб з тими, з ким не погоджуєтесь, або шукаєте думки ззовні вашої "мильної бульбашки"?
- Ви кажете, що висвячення жінок неможливе, в той час як кардинал Холлеріх каже, що це "відкриті питання", які будуть обговорюватися на Синоді-2024. Ви зробили догану кардиналу Голлеріху?
- Чи думали ви коли-небудь про те, щоб виправити ідею про те, що католицьке вчення про мораль і еклезіологію не є питанням політики, але об'явленої істини?
- Чому отець Рупнік не був покараний за блуд з черницями?
- Ви думаєте, що хтось зацікавлений у Церкві, яка не впевнена у тому, у що вона повинна вірити?
- Чому ви скидали єпископів без належного канонічного …More
uk.news
11

Німецькі єпископи мають "нагальну потребу" у фальшивих дияконисах

22 травня німецькі єпархії опублікували свої відгуки на жовтневий Римський Синод. Основні антикатолицькі тези: "Для більшості людей в Німеччині …More
22 травня німецькі єпархії опублікували свої відгуки на жовтневий Римський Синод. Основні антикатолицькі тези:
"Для більшості людей в Німеччині релігія навряд чи має якесь явне значення для організації їхнього повсякденного життя" [тому що те, що німецькі єпископи представляють як "релігію", насправді не має ніякого значення].
"Багато людей висловлюють нагальне бажання, щоб сакраментальна дияконія була відкрита для жінок і щоб обговорювалася можливість жіночих свячень у священство".
"Зокрема, це стосується жіночого дияконії, рівного доступу до керівних посад, уділення єлеопомазання хворих, служіння проповідництва та присутності в богословських навчальних центрах".
"Зокрема, знову і знову згадується євхаристійна гостинність [= причастя для протестантів, які є протестантами, бо не вірять у Реальну Присутність] у міжконфесійних шлюбах [церковні вінчання в німецьких єпархіях практично не існують]".
"Єпархія Оснабрюка заохочує євхаристійну гостинність [= євхаристійний індиферентизм, який …More
uk.news
11

Ліван: найбільша вервиця у світі

Джо Абдель Сатер, ліванський католик, створив гігантську вервицю, яка плавала на хвилях Середземного моря в прибережному містечку Буар на свято …More
Джо Абдель Сатер, ліванський католик, створив гігантську вервицю, яка плавала на хвилях Середземного моря в прибережному містечку Буар на свято Матері Божої Морської 11 травня.
Сатер отримав схвалення парафіяльного священика і місцевого мера за свою ініціативу.
Вервиця, яка простяглася на 100 метрів по воді, складається з білих пластикових глечиків для бісеру "Богородице Діво" і більших синіх для "Отче наш". Хрест зроблений з дерева.
"Я пірнув і прив'язав намистини мотузкою, прикріпивши їх до каміння внизу, - розповів Абдель Сатер в інтерв'ю AciMena.com: "Таким чином, форма вервиці залишилася недоторканою, незважаючи на мінливі припливи і відпливи".
Вночі інсталяція підсвічується.
Хоча бурхливі води змусили Сатера тимчасово перемістити свій шедевр на берег, він сподівається, що незабаром його творіння знову буде плавати.
Він подав розарій на реєстрацію до Книги рекордів Гіннеса.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
14

Злочинність проти життя: Пошкоджено римську штаб-квартиру

20 травня вхід до римського офісу організації "Pro Vita & Famiglia", яка захищає фундаментальні права людини, був розмальований екстремістськими гаслами …More
20 травня вхід до римського офісу організації "Pro Vita & Famiglia", яка захищає фундаментальні права людини, був розмальований екстремістськими гаслами, що пропагують трансвестизм.
Якопо Коге з "Pro Vita & Famiglia" пов'язує цей акт вандалізму з демонстрацією екстремістів-трансвеститів, що відбулася в Римі в суботу 18 травня.
Він пояснює, що ці агресивні групи вимагають "поваги", але не виявляють поваги до інших, постійно нападаючи на здоровий глузд, право на самовираження та існування тих, хто критикує їхню пропаганду.
За останні три роки офіс "Pro Vita & Famiglia" зазнав більше десяти (!) нападів, які часто збігалися з демонстраціями цього типу вуличних хуліганів. Один з прикладів - 25 листопада, коли офіс правозахисників зазнав нападу з розбитими вікнами, зламаними віконницями і кинутою запальною сумішшю, яка лише завдяки щасливому випадку не вибухнула.
Мер Риму Роберто Гуалтьєрі, член організації-наступниці колишньої Комуністичної партії ("Демократична партія"), ніколи не висловлював …More
uk.news
18

Профанація: Лесбійська провокація в іспанській Марійській святині

Минулих вихідних жінка на колінах попросила іншу жінку "вийти за неї заміж" перед відомим образом Богородиці з Ель-Росіо в Уельві, Іспанія. Вистава …More
Минулих вихідних жінка на колінах попросила іншу жінку "вийти за неї заміж" перед відомим образом Богородиці з Ель-Росіо в Уельві, Іспанія.
Вистава була поставлена для того, щоб її зняли на відео і використали як провокацію олігархічні ЗМІ. Вони продавали шоу як щось "чудове". Abc.es навіть назвав це емоційною "пропозицією". Дві жінки завершили свій виступ поцілунком.
Іспанський закон про свободу віросповідання (Загальний закон 7 від 5 липня 1980 року) передбачає покарання за подібні акти осквернення церкви, але малоймовірно, що іспанський режим дозволить цьому статися.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Самознищення: Більшість голландського Синоду хоче дияконій-інвалідів

Десятисторінковий синодальний відгук голландських єпархій був опублікований на початку цього місяця. Після ІІ Ватиканського Собору Нідерланди …More
Десятисторінковий синодальний відгук голландських єпархій був опублікований на початку цього місяця. Після ІІ Ватиканського Собору Нідерланди були "прикладом" імплементації Собору. Сьогодні від колишньої голландської Церкви не залишилося навіть тіні. Єпархія Харлем-Амстердам, наприклад, оголосила у вересні 2022 року, що 60% її церков доведеться закрити протягом п'яти років через зменшення кількості парафіян. Кардинал Вім Ейк зазначив, що вся Утрехтська архиєпархія може складатися лише з 10-15 храмів, в яких ще відправляється Євхаристія, в порівнянні з нинішніми 280. Тепер зрозуміло, що голландські єпархії хочуть продовжувати свій шлях до занепаду. Ось основні пункти їхнього синодального відгуку:
- Створення нових [недійсних] рукопокладених служінь, як для чоловіків, так і для жінок, зосереджених на "місії" [що б це не означало].
- Більш "видима" роль жінок у Церкві в літургії
- Різні форми літургії з головуванням чоловіків і жінок
- Недійсне рукоположення жінок у священство
- "рівне …More
uk.news
18

Єпископ провокує трансвеститом-"пустельником"

Пропагандист гомосексуалізму Джон Стоу, який заробляє на життя як єпископ Лексінгтона, штат Кентуккі, "схвалив" жінку, яка переодягається чоловіком …More
Пропагандист гомосексуалізму Джон Стоу, який заробляє на життя як єпископ Лексінгтона, штат Кентуккі, "схвалив" жінку, яка переодягається чоловіком, жити як "єпархіальний чоловік-відлюдник" під псевдонімом "Крістіан Метсон".
ReligionNews.com (19 травня) повідомляє, що пані Метсон, 39 років, піддала своє тіло каліцтву в 2006 році.
Вихована пресвітеріанкою, вона "навернулася" в католицизм у 2010 році і хотіла стати членом чоловічої релігійної спільноти, але їй відмовили у вступі до єзуїтів та інших груп, поки Стоу не прийняв її як "єпархіальну відлюдницю".
У серпні 2022 року Стоу прийняла свої "обітниці", які поновлюються щороку.
"Моя готовність бути відкритою для нього пояснюється тим, що це щира людина, яка шукає спосіб послужити Церкві", - буквально сказала гомосексуальний активіст про Матсона (оригінал англійською мовою: "My willingness to be open to him is because it (!) is a sincere person seeking a way to serve the Church.").
Метсон виступає проти документів Ватикану і єпископів …More
uk.news
15

Навчання: Молоді німецькі священики відкидають німецький Синод

17 травня німецькі єпископи опублікували 308-сторінковий документ про молодих священиків. У дослідженні було опитано 847 священнослужителів, які …More
17 травня німецькі єпископи опублікували 308-сторінковий документ про молодих священиків.
У дослідженні було опитано 847 священнослужителів, які були висвячені між 2010 і 2021 роками, і 1 668 чоловіків, які закінчили семінарію. Відповіли 153 священики та 18 колишніх кандидатів. Середній вік священиків - 37 років. Понад 97% народилися і виросли в Німеччині. Трохи більше половини мають двох або більше братів і сестер.
Результати показали, що 75,7% священиків вважають, що [справжня] реформа буде досягнута шляхом більшої уваги до літургії та змісту католицької віри. Незначна меншість священиків (4,6%) сказали, що "ніякої реформи" не потрібно.
Лише 25,7% священиків все ще вважають, що жінки не повинні бути висвячені у священство, і лише 29,6% підтримують зраду Христової вимоги безшлюбності.
На прес-конференції Маттіас Селлманн, який проводив опитування, сказав, що очевидно, що молоді священики не підтримують пріоритети німецького синоду. Він описав більшість молодих священиків як "відчужених …More