07:43
53 mrtvých na Gibraltaru za 10 dní po očkování na COVID-19.
Public domain
Zuzana Schlosserova shares this
66
Vladimíra Jahodová Jahodová shares this
4
Cvd
Janko333 and one more user link to this post
Libor Halik shares this
719
53 úmrtí za 10 dní po začátku očkování experimentální mRNA vakcínou od Pfizeru na Gibraltaru, kde se 9. ledna 2021 začalo očkovat proti COVID-19.
Pat: Vítejte ve Waking The Future. Jsem Pat.
Joul: Ahoj lidi, já jsem Joul, děkuji, že se díváte na denní, noční epizody Waking The Future. Dnes je pondělí 25. ledna. Ihned se do toho ponoříme. Zdá se, že tohle se stále opakuje… Máme 53 úmrtí …More
53 úmrtí za 10 dní po začátku očkování experimentální mRNA vakcínou od Pfizeru na Gibraltaru, kde se 9. ledna 2021 začalo očkovat proti COVID-19.
Pat: Vítejte ve Waking The Future. Jsem Pat.
Joul: Ahoj lidi, já jsem Joul, děkuji, že se díváte na denní, noční epizody Waking The Future. Dnes je pondělí 25. ledna. Ihned se do toho ponoříme. Zdá se, že tohle se stále opakuje… Máme 53 úmrtí za 10 dní po začátku očkování experimentální mRNA vakcínou od Pfizeru. Tohle se stalo v Gibraltaru, což je britská kolonie na okraji Španělska, s populací kolem 30 tisíc lidí. Je nejznámější za skálu Gibraltar. Máme tady… Člověk, co o tom píše zprávu, byl kontaktován obyvateli z Gibraltaru, kteří říkají, že 53 lidí zemřelo během 10 dní po začátku očkování proti covidu od firmy Pfizer. Místní média potvrzují úmrtí, ale viní z nich covid, ne vakcíny proti covidu. Tohle je zvláštní, protože před těmito 53 úmrtími pouze 16 lidí celkem zemřelo „na covid” od počátku pandemie před rokem. Tohle tedy lidi dost vyplašilo.
Pat: Ano. Říkají tomu „masakr”, což přesně to je. Mluvíme o 53 mrtvých za 10 dní oproti 16 mrtvým během skoro roku. Nemůžeme to nazývat jinak, než co to ve skutečnosti je. Nevím moc o Gibraltaru, mohu jen předpokládat, že tam nejspíše žijí starší lidé… je možné, že tam lidé tráví svůj důchod, ale mohu se mýlit. Musím se podívat na statistiky o průměrném věku lidí v Gibraltaru. Mluvíme ale o 30 tisících obyvatelích. Když si detailně tento článek přečteme, v podstatě zjistíme… kde to bylo? Tady. Od 9. ledna se počet „úmrtí na covid” na milion obyvatel prudce zvýšil na třetí místo na webu Worldometer. O 36 úmrtí více za pouze týden a něco.
Co se 9. ledna změnilo? RAF letadlem dodali téměř 6000 vakcín od Pfizeru, chlazených na teplotu -70 stupňů Celsia pomocí suchého ledu. Vakcíny byly použity rychle, aby se zabránilo jejich znehodnocení. Malý Gibraltar je jako Petriho miska. Na žádném jiném místě nebyl tak jasně výrazný vztah mezi zavedením vakcíny a zvýšeným počtem „úmrtí na covid”. Místní média a vláda to jasné propojení ani nenaznačila. A média jinde si toho příhodně nevšimla. Neuvědomují si, že tato úmrtí si při nejmenším vyžadují okamžité vyšetřování. Jako všude jinde na světě, média o tomto mluvit nebudou, protože tohle je vše záměrné. Mluvíme o 6000 lidech, kteří tento jed dostali, a 53 z nich je mrtvých… to je co, 1 %?
Joul: Ano kolem 1 %. To je bezpečný odhad.
Pat: Takže pomocí „léku” na covid se už dostávají na údajnou smrtnost na covid. A tohle se stalo jen pár dní po očkování.
Joul: Ano. A tohle vše si interpretují tak, jak píše tento článek… je tady vzorec. Naočkuj nejprve staré lidi, sleduj, jak umírají, a pak z toho obviň virus, a u toho pobízej ostatní, aby se nechali očkovat, aby se ochránili. Smutné je, že tohle ve skutečnosti funguje… lidé neodporují.
Davy se nebouří, aby ochránili bezmocné a uvěznili vraždící tyrany. Poslouchají vládu tím, že jsou dobrými občany, a nosí roušky, dodržují rozestupy a zůstávají doma. Tak jak se jim říká. Přesně tohle se tady děje.
Pat: Ano, je to nechutné. Nevinní lidé jsou v tuto chvíli vražděni… můžeme to tak nazvat, protože v tuto chvíli není jiné slovo, které na to použít. Tato věc nikdy nebyla testovaná, nikdy neprošla testy na zvířatech, nikdy neprošla žádným testem… vážně testujeme, nebo spíše oni testují tuto vakcínu na populaci planety.
A lidé by za tohle měli být zodpovědní. Jak jinak bychom přistupovali k vrahům? Nedávno jsem slyšel, že vedoucí pracovníci těchto velkých farma firem, kromě bankéřů, za poslední rok vydělali nejvíce peněz… kromě zřejmých hráčů jako je Bill Gates… Bezos. Ano, Bezos a všichni ti klauni.
Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.
Joul: Tuto vakcínu tam začali používat 9. ledna a den po začátku očkování 4 lidé okamžitě zemřeli.
Takže 4 lidé zemřeli okamžitě, zatímco tam došlo ke 13 úmrtím za celý rok. U tohoto nelze čísla schovat. Tohle je dost očividné. Jen vám chceme o tomto dát rychle vědět. Znovu se to děje. Tyto příběhy budou bohužel pokračovat. Pat a já s tímto nepřestaneme. Lidé o tom musí vědět. Lidé o tom musí vědět pokaždé, co se to stane.
Pat: I když je tohle vše smutné, musí se to rozšířit, takže jak posledních pár dní říkám… měl jsem to říkat od začátku, jestli ne nás, sdílejte alespoň článek s kýmkoliv, koho znáte, kdo může být na hraně probuzení se a přidání se na naši stranu pravdy o tom, co se skutečně děje. Tohle je ve skutečnosti depopulační/vylidňovací agenda. Mluvili jsme o tom, jak Biden nyní prosadí všechny věci nového světového řádu. Poté, co se rozpor v posledních čtyřech letech finalizoval, a vidíme to na zbytku světa… máte Borise Johnsona, Andrewse v Austrálii, a na severu v Kanadě máte… uniká mi jeho jméno, což by nemělo (Trudeau)… je to zlý bastard. Je to po celém světě, a nyní to vidíme tady v Gibraltaru.
Začneme to vidět všude. Šiřte tyto informace mezi co nejvíce lidí. Ať je to video nebo článek, na tom nám nesejde. Jen to prosím sdílejte.
Joul: Děkuji vám, že jste nás sledovali. Budeme zpět zase ráno.
Pat: Rozhodně.
Joul: Pamatujte, svoboda začíná doma. Zatím.
Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/…0-dni-po-ockovani-na-covid-19/

ZDROJ
Odkaz na původní článek
Libor Halik
Strašné vraždění. Katolický kněz z USA ví, o čem mluví: Musíme vyjít do ulic a svrhnout tyto ďábelské vlády, ovládané těmito odpornými lidmi. Neberte si vakcínu, zabije vás. Pokud ne první dávka, tak ta druhá. Existuje však důležitější věc než to, zda vám vakcína ublíží nebo ne. Ta zásadní věc je, že svůj život dáváte do rukou lidí, kteří jsou známými masovými vrahy. Zednářská …More
Strašné vraždění. Katolický kněz z USA ví, o čem mluví: Musíme vyjít do ulic a svrhnout tyto ďábelské vlády, ovládané těmito odpornými lidmi. Neberte si vakcínu, zabije vás. Pokud ne první dávka, tak ta druhá. Existuje však důležitější věc než to, zda vám vakcína ublíží nebo ne. Ta zásadní věc je, že svůj život dáváte do rukou lidí, kteří jsou známými masovými vrahy. Zednářská lóže zkonstruovaly smrt stovek milionů lidí......nyní plánují zabít miliardy… My lidé je musíme zastavit, nemůžeme to strpět, nemůžeme toto tolerovat a nemůžeme se chovat mírumilovně. Ano, musíme se modlit k Bohu, protože bez něj nebude toto vítězství, ale musíme bojovat. Je nás mnohem víc než jich, je nás téměř 8 miliard a jich je jen pár tisíc, takže není možné, že by přežili, pokud se postavíme za to, čím jsme. Ledaže by byly miliardy lidí tak hloupí, že se v příštích několika letech nechají těmito maniaky povraždit. otevrisvoumysl.cz/…z-odhaluje-podvodnou-pandemii/