01:08:37
szuirad1
51K
Niszczyli Leppera, teraz biorą się za Brauna! Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 ---------------------------------------------------------------------------------------…More
Niszczyli Leppera, teraz biorą się za Brauna!

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grzegorz Braun jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyrazistych parlamentarzystów obecnej kadencji Sejmu. Uparty, bezkompromisowy, odważny, krnąbrny, unikatowy, inteligentny, zawzięty, aktywny, zaskakujący… i tak można wymieniać, lecz przede wszystkim jest solą w oku wszystkich przedstawicieli obecnego systemu władzy. W sprawie Brauna orzekano już różne kary. Wykluczano go z obrad, nakładano grzywny, kierowano wnioski do komisji etyki poselskiej, ale nikt jeszcze nie odważył się odebrać mu immunitetu. To zmienia się dziś, gdyż Komisja Regulaminowa Spraw Poselskich i Immunitetowych Sejmu RP właśnie przegłosowała pozytywnie, czyli ZA, 10 na 10 wniosków kierowanych przez Komendę Główną Policji o uchylenie posłowi Braunowi immunitetu.

Co szczególnie ważne, przedstawiciele policji sami przyznają, że 9 z 10 złożonych wniosków odnosi się do epizodycznego rozporządzenia nakazującego „maskowanie twarzy”, które nie ma już prawnego zastosowania, co z kolei znaczy, że Komenda Główna Policji odstąpi o skierowania wniosków do sądu. Mimo to wnioski były procedowane w komisji sejmowej i zostały uznane za zasadne!

Ostatnio wniosek KGP dotyczy „złamania bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, co może wskazywać na jazdę po alkoholu lub poważne przekroczenie prędkości, co akurat posłom na Sejm RP często się zdarza. Tymczasem w tej konkretnej sprawie mamy do czynienia z umyślnym działaniem posła Brauna, który 7 października ub. r. był uczestnikiem legalnej manifestacji, której organizatorom odmówiono prawa do wjazdu samochodu z nagłośnieniem. Braun wsiadł za kierownice pojazdu i zmyślnie wyminął nim policyjne barierki. Wówczas nikt nie próbował nawet wręczyć posłowi mandatu. Teraz dowiadujemy się, że sforsował on zapory antyterrorystyczne i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

„Mając do czynienia z sabotażem legalnie zgłoszonej manifestacji polegającym na uniemożliwieniu organizatorom komunikacji z uczestnikami wiecu, osobiście poprowadziłem pojazd z nagłośnieniem, któremu odmówiono wjazdu" – tłumaczył poseł Braun podczas posiedzenia Komisji Regulaminowej Spraw Poselskich i Immunitetowych Sejmu RP. Jego argumentacja w żaden sposób nie przekonała jednak członków komisji, aby przynajmniej wstrzymali się od głosu. Na ten moment mamy do czynienia z docelowym uchyleniem immunitetu poselskiego w dziesięciu postępowaniach policji. Do całkowitego odebrania immunitetu jeszcze daleka droga, lecz dzisiejsza decyzja może być istotnym krokiem w tym kierunku, a na pewno jest ostrzeżeniem dla samego posła Brauna, że „paragraf zawsze się znajdzie”.

Czy poseł Braun kroczy zabójczą ścieżką Andrzeja Leppera? Prawo i Sprawiedliwość przed laty udowodniło już, że nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć niewygodnego parlamentarzystę. Czy Grzegorz Braun dostrzega zagrożenie? A może przyjął ostrzeżenie. O tym dziś w programie Piotra Korczarowskiego z cyklu: „Dokąd Zmierzamy”.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: patronite.pl/emisjatv PayPal: paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=VNND Tradycyjne przelewy można dokonywać na poniższe numery kont: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 lub 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 pisząc w tytule "darowizna". Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Okupant chazaro -masoński przy sterach Knesejmu Polin robi z biernymi i ignoranckimi Polaczkami co chce !!!
Quas Primas
SKANDAL wobec pana Brauna, to mało powiedziane!
Niektórzy mówią, że Braun, to koń trojański...
Nie interesuje mnie (przynajmniej teraz) kto mówi źle o Braunie, a mówią ci, którym pan Braun, a właściwie jego działania nie odpowiadają.
Niech więc ci krytycy WSKAŻĄ choć jednego z 465 posłów, który by tak walczył o nasz Naród, o nasze dobro o prawdę, niech wskażą posła, który na posiedzeniach w …More
SKANDAL wobec pana Brauna, to mało powiedziane!
Niektórzy mówią, że Braun, to koń trojański...
Nie interesuje mnie (przynajmniej teraz) kto mówi źle o Braunie, a mówią ci, którym pan Braun, a właściwie jego działania nie odpowiadają.
Niech więc ci krytycy WSKAŻĄ choć jednego z 465 posłów, który by tak walczył o nasz Naród, o nasze dobro o prawdę, niech wskażą posła, który na posiedzeniach w sejmie jest tak poniżany, ośmieszany, komu przeszkadzają w mowach, któremu tak często wyłączają mikrofon itd.
Pan Braun,to młody w latach związku małżonek, który dla naszego dobra, dobra nas - Polaków poświęca swój czas, swoją rodzinę, który płaci ze swoich pieniędzy za bezczelne poczynania marszałków sejmu, który walczył i nadal walczy nie tylko w sprawie ściemy plandemicznej, ale także w obecnym czasie, a dotyczącym "ukłonów" dla upaińców przez polskojęzyczny (nie) rząd kosztem nas wszystkich, ale także ten, który pokazuje prawdę o żydach czy poszczególnych hierarchach Kościoła Katolickiego.
Ja mam dla niego ogromny szacunek.
Oby..... nie sprzedał się tak, jak Bączkiewicz, którego swego czasu popierałam.
Niech Pan Bóg błogosławi panu Braunowi i jego rodzinie.

ps. WARTO wysłuchać powyższej wypowiedzi...
Grazyna L
UWAGA !!!
dzieckonmp.wordpress to jedna z najbardziej szkalujących stron Brauna prowadzona przez niejakiego Bronisława Hotałe ( nazwisko chyba upa-dlinskie).
Ta strona miesza z błotem pana Grzegorza Brauna wiele razy nazywając go zdrajca a wywyższając jednocześnie prawdziwe padliny jakimi są PIS-owcy.
Na pohybel jemu i innym zdrajcom. Obecnie wyłączył tchórz komentarze na swoim opętanym blogu …More
UWAGA !!!

dzieckonmp.wordpress to jedna z najbardziej szkalujących stron Brauna prowadzona przez niejakiego Bronisława Hotałe ( nazwisko chyba upa-dlinskie).

Ta strona miesza z błotem pana Grzegorza Brauna wiele razy nazywając go zdrajca a wywyższając jednocześnie prawdziwe padliny jakimi są PIS-owcy.

Na pohybel jemu i innym zdrajcom. Obecnie wyłączył tchórz komentarze na swoim opętanym blogu wiec nie można mu nic wpisać.
Quas Primas
Czy to strona "Królowa Pokoju", która promuje objawienia w Medjugorje?
Bos016
Zgadzam się z tym całkowicie. Jaką trzeba być szują, żeby wylewać pomyje na tego prawego człowieka.