Policja zarekwirowała laptop dr Piotra Witczaka! „System szuka na mnie haka”!

Dzisiaj rano o godz 6:10 na zlecenie Prokuratury zapukała do mnie Policja, zarekwirowała mój laptop celem zabezpieczenia dokumentacji związanej z moją działalnością – porady dietetyczne Jutro o godzinie 12.00 będę przesłuchiwany na komisariacie.

Problemy dr-a Piotra Witczaka, lekarza niezłomnego!

Przypominam, że wcześniej śledczy odmówili wszczęcia postępowania, twierdząc, że „czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego”, ale odwołano się w tej sprawie do Sądu Zaczęło się od nacisków Pani Prof Szuster-Ciesielskiej i Pana Igora Barana na Rzecznika Praw Pacjenta, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

Polecamy: Piotr Witczak: „Czego Ci lekarz nie powie?” Wykład USUNIĘTY z YOUTUBE w 15min!

Naciski o charakterze politycznym


To oczywiste, że naciski mają charakter polityczny i zostały zainicjowane przez osoby, dla których jestem niewygodny Przypominam, że publicznie wykazałem plagiaty Prof Sz-C i manipulacje.

Dr Piotr Witczak będzie przesłuchiwany

– W dniu dzisiejszym o godzinie 6:10 doktora Piotra Witczaka odwiedziła prokuratura w asyście Policji w celu zabrania jego laptopa oraz wszelkich dokumentacji, którą zgromadził jako dietetyk, jako osoba pomagająca ludziom. Z uwagi na to, iż toczy się w stosunku do niego postępowanie wyjaśniające, które zostało zainicjowane przez panią prof. Szuster-Ciesielską oraz Rzecznika Praw Pacjenta, które początkowo zostało umorzone przez prokuraturę. W wyniku złożonego zażalenia zostało ponownie podjęte. W dniu jutrzejszym o godzinie 12:00 ma odbyć się przesłuchanie pana doktora Witczaka na Komendzie Policji. Jest w dobrych rękach adwokata Michała Kowalika. O wszelkich dalszych działaniach bądź zdarzeniach będziemy Was informować – mówi Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź.

Polecamy: Dr Witczak: Kolejna pandemia w 2025 roku! Już trzeba się przygotowywać!
Źródło: Tarnogórski (Youtube)
Norah Sarah shares this
31.2K
Anna Stanisława Rycyk
Totalitaryzm
Monia Liza Szkoda
Wykształciuchy a nie osoby światłe i mądre za tym stoją. Podobnie jak i za całą plandemią. Doktora Witczaka bardzo szanuję i ubolewam nad tym jakiej nagonce jest obecnie poddawany. 🥺
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
...jakoby ten baranek ofiarny za głupotę i naiwność reszty gojów !
antoni ptak
kolejny niezłomny, chwała za takich lekarzy !
Magdalena M.S. shares this
2621
Stanisław Waldemar Bąk
Nowy rząd rusza z akcją : Laptop dla każdego policjanta !
Tadeusz Zborek
Stary i nowy to ta sama drużyna sterowana przez tych samych.