Clicks3.8K

Szarlatani

nukula
8
...
nukula
ADIEU ADIEU
O biskupie Pylaku warto posłuchać ks. Natanka, jak również poczytać komentarze pod kazaniem:
2012-02-07 kazanie - ks. Piotr Natanek
KamilPe
Ten typ miał pierścień atlantów. 06:15 - 06:26
Wolnyczlowiek
Jest tylko jeden uzdrowiciel Pan Bog ktory uzdrowia mocą Swojego Syna Jezusa Chrystusa !!! Wszysto inne co od Niego nie pochodzi jest zwykłym oszustwem i bluznierstwem przeciwko Niemu.Nie dajmy sie zwodzic czy nabierac na te klamsta i iluzje ktora od Boga nie pochodzi.Tylko modlitwa post i zawierzenie sie jego Przenajswierzej woli uzdrowienia moze prawdziwie nas uzdrowic i uwolnic od tego co od …More
Jest tylko jeden uzdrowiciel Pan Bog ktory uzdrowia mocą Swojego Syna Jezusa Chrystusa !!! Wszysto inne co od Niego nie pochodzi jest zwykłym oszustwem i bluznierstwem przeciwko Niemu.Nie dajmy sie zwodzic czy nabierac na te klamsta i iluzje ktora od Boga nie pochodzi.Tylko modlitwa post i zawierzenie sie jego Przenajswierzej woli uzdrowienia moze prawdziwie nas uzdrowic i uwolnic od tego co od Niego nie pochodzi oraz wstawiennictwo Niepokalanej Maryji Matki naszej.Amen.Kroluj nam Chryste wraz z Królowa Polski Maryja !!!
nukula
Są dwie możliwości, albo taki uzdrowiciel to zwyczajny oszust i pacjent traci zdrowie i kasę, ale jeśli przez uzdrowiciela działa szatan, to taka osoba co się leczy u bioenergoterapeuty może być nawet opętana. W obu przypadkach udanie się do "uzdrowiciela" to grzech. Katolik korzysta z konwencjonalnych metod leczenia czyli takich, które potwierdza nauka, oraz oddaje się Jezusa, który jest naszym …More
Są dwie możliwości, albo taki uzdrowiciel to zwyczajny oszust i pacjent traci zdrowie i kasę, ale jeśli przez uzdrowiciela działa szatan, to taka osoba co się leczy u bioenergoterapeuty może być nawet opętana. W obu przypadkach udanie się do "uzdrowiciela" to grzech. Katolik korzysta z konwencjonalnych metod leczenia czyli takich, które potwierdza nauka, oraz oddaje się Jezusa, który jest naszym jedynym Uzdrowicielem z wszelkich słabości.
LovVal
Wyższą istotą jest też szatan. Jaka to wyższa istota poinformowała tego szarlatana?
nukula
Po ocenie tego filmu, zaledwie 2 gwiazdki mogę się domyślić, że większość gloriowiczów korzysta z usług bioenergoterapeutów.
LovVal
Dlaczego ludzie tak bezkrytycznie poddają się psychomanipulacjom i hipnozie na pokaz? żerują na cierpieniach ludzi. Trzeba nagłaśniać o ich szkodliwych działaniach tak często, jak to możliwe.