m.rekinek
182.2K

ALERT ! Dzieci karmione piersią umierają i chorują po zastrzykach matek na COVID

Ponieważ coraz więcej danych jest wprowadzanych do rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS), obserwujemy obecnie przypadki, w których dzieci karmione piersią cierpią na niepożądane reakcje na szczepionki przeciw COVID, które przyjmują ich matki. Strzały dla niemowląt nie zostały jeszcze zatwierdzone, chociaż taka zgoda jest spodziewana lada dzień.

Celeste McGovern z LifeSite News poinformowała o jednym przypadku, w którym karmione piersią dziecko zmarło z powodu zakrzepów krwi, co jest rzadko spotykane u niemowląt, ale częstym efektem ubocznym, który obserwujemy u osób, które przyjmują szczepionki na COVID, są zakrzepy krwi, które według CDC są „rzadkie ” pomimo danych w VAERS, które pokazują ponad 10 000 przypadków „zakrzepicy” , w tym 488 zgonów.

Raport VAERS nr 1532154 został złożony przez matkę, 36-letnią kobietę z Nowego Meksyku:

17 lipca zmarło moje dziecko.

Karmiłam piersią moje 6-tygodniowe dziecko w czasie, gdy otrzymałam pierwszą szczepionkę Pfizer 4 czerwca 2021 r.

Bardzo zachorował z wysoką gorączką około 2 tygodni po tym, jak 21 czerwca dostałem pierwszą szczepionkę firmy Pfizer. Przez 2 tygodnie był leczony dożylnie antybiotykami z powodu rzekomej infekcji bakteryjnej.

Jednak nigdy nie znaleźli żadnej konkretnej bakterii i nazwali jego diagnozę ujemną posocznicą. Pod koniec pobytu w szpitalu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa rinowirusa.

Po 14-dniowej kuracji antybiotykowej był w domu przez tydzień, ale wykazywał dziwne objawy (np. obrzęk powieki, dziwne wysypki, wymioty).

Zabrałem go z powrotem do szpitala 15 lipca, gdzie zachorował na coś, co nazywano nietypową chorobą Kawasaki.

Zmarł wkrótce potem z powodu zakrzepów w jego poważnie zaognionych tętnicach.

Jestem ciekawa, czy białko kolczaste mogło przedostać się do mleka matki i wywołać reakcję zapalną u mojego dziecka.

Mówią, że choroba Kawasaki jest bardzo podobna do wieloukładowego zespołu zapalnego u dzieci, który obserwuje się w zakażeniach po Covid. (Moje dziecko miało również niezwykłe okoliczności porodu, ponieważ urodziło się w 37 tygodniu, wywołane zapaleniem wyrostka robaczkowego u matki).
Jednakże, jeśli wiedzą, że przeciwciała przechodzą przez mleko matki jako dobra rzecz, dlaczego białko kolca nie miałoby również przechodzić przez mleko matki i potencjalnie powodować problemy. ( Źródło .)


Przeszukałam bazę danych VAERS, aby zobaczyć, ile innych zgłoszeń dotyczy matek karmiących piersią, i znalazłam 94 przypadki, w tym jeszcze jedną śmierć niemowlęcia . ( Źródło .)

Innym zgonem niemowląt karmionych piersią jest przypadek VAERS 1166062, który wymienia zakrzepową plamicę małopłytkową jako jeden z objawów. Zakrzepowa plamica małopłytkowa jest rzadką chorobą krwi, w której zakrzepy tworzą się w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele.

Pacjent otrzymał drugą dawkę szczepionki Pfizer 17 marca 2020 r. podczas pracy. 18 marca 2020 r. u jej 5-miesięcznego niemowlęcia karmionego piersią pojawiła się wysypka i w ciągu 24 godzin był niepocieszony, odmawiał jedzenia i rozwinął gorączkę.

Pacjent przyniósł dziecko do miejscowej izby przyjęć, gdzie dokonano oceny, analiza krwi wykazała podwyższony poziom enzymów wątrobowych. Niemowlę trafiło do szpitala, ale nadal podupadało i zmarło.
Diagnoza TTP. Brak znanych alergii. Brak nowych ekspozycji poza szczepieniem matki poprzedniego dnia. ( Źródło .)


Oto kilka innych przypadków w VAERS, w których szczepionka COVID podana matce karmiącej piersią najwyraźniej wpłynęła również na dziecko. Niektóre przypadki matek karmiących piersią, które otrzymały zastrzyk COVID, zgłaszają zmniejszenie przepływu mleka, zielone mleko, zapalenie sutka, zakrzepowe zapalenie żył w piersi, obfite miesiączki, mimo karmienia piersią itp.

W tym miejscu wymieniam tylko niektóre przypadki, które dotyczyły dziecka, które karmiło piersią i które NIE otrzymało zastrzyków, ale najwyraźniej miało skutki uboczne picia mleka matki, które otrzymały zastrzyk.

30-letnia matka karmiąca piersią w stanie Connecticut z 5-miesięcznym synkiem – wymioty, biegunka, wysypka na ciele i krwiomocz

Przypadek VAERS 970309 : Pacjentka karmi piersią swojego 5-miesięcznego syna. Dwie noce po jej pierwszej dawce Moderna miał gwałtowne wymioty, biegunkę, wysypkę i krwiomocz (krew w moczu).

36-letnia kalifornijska matka karmiąca piersią – pokrzywka

Przypadek VAERS 999040 (Pfizer): Syn karmiony piersią ma ciężkie pokrzywki przez 5 dni.

31-letnia kalifornijska matka karmiąca piersią z 4-miesięcznym synkiem – biegunka

Przypadek VAERS 1070803 (Pfizer): W czasie otrzymywania obu dawek karmiłam wyłącznie piersią. Mój 4-miesięczny synek zachorował na biegunkę 1 lutego i trwało to 2 tygodnie. Badania laboratoryjne / badania stolca były negatywne dla jakichkolwiek infekcji bakteryjnych lub wirusowych.

38-letnia New Jersey karmiąca piersią matka z 3-miesięczną córką – wysypka skórna

Sprawa VAERS 1111787 (Pfizer): Karmię wyłącznie moją córkę piersią. Urodziła się 9 grudnia 2020 roku. Ma około 3 miesięcy. Miała wysypkę na całym ciele.

35-letnia Alaska karmiąca piersią Matka z 12-miesięcznym niemowlęciem – wstrząs anafilaktyczny

Przypadek VAERS 1119088 (Pfizer): Pacjentka otrzymała pierwszą z serii szczepionkę przeciw krowim około 915… wkrótce potem bez problemu karmiła piersią swoje 12-miesięczne niemowlę. około 1215 dziecko robiło się wybredne i karmione piersią przez około 5 minut, zanim dziecko zachorowało na pokrzywkę.

Wezwano EMS i podano epinefrynę/difenhydraminę na oczywiście kaszel/świszczący oddech, przypuszczalnie anafilaksję.
Inne pokarmy spożywane przez dziecko tego samego dnia to banan, batonik figowy dla dzieci, suszone jabłka, mięso z mrożonego posiłku i dwa kawałki płatków zbożowych (nowych dla dziecka). Kurs ER wymagał 4 godzin monitorowania, ale żadnych innych interwencji medycznych.

Niemowlę chłopiec karmiący piersią na Alasce – wstrząs anafilaktyczny

Sprawa VAERS 1124474 (Pfizer): MATKA 12-MIESIĘCZNEGO CHŁOPCA OTRZYMAŁA PIERWSZĄ DAWKĘ SZCZEPIONKI NA COVID 19 O 9:15 AM KARMIŁA PIERSIĄ 12-MIESIĘCZNEGO SYNA 3 GODZINY PÓŹNIEJ, A PODCZAS KARMIENIA DZIECKO ROZWIJAŁ SIĘ OSTRĄ ANAFILAKSĄ. SZCZEPIONKĘ ZROBIŁA MATKA, A DZIECKO NA REAKCJĘ

34-letnia kalifornijska matka karmiąca piersią z 11-tygodniowym niemowlęciem – spadek apetytu, wymioty

Przypadek VAERS 1139952 (Moderna): Karmienie piersią wyłącznie 11-tygodniowego chłopca. Nie mam żadnych skutków ubocznych poza bólem ramienia, ale w ciągu 24 godzin apetyt dziecka zmniejszył się i raz do tej pory zwymiotowałem.

40-letnia matka karmiąca piersią z 1-miesięcznym niemowlęciem – biegunka przez 36 godzin

Sprawa VAERS 1144429 (Pfizer): Karmię piersią, a dzień po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID19 i karmieniu piersią tego dnia moje miesięczne dziecko miało biegunkę przez około 36 godzin. Nie było innych zmian w diecie. Około 14 godzin przed biegunką dostałem jedną dawkę tylenolu na bóle po szczepieniu.

29-letnia New Jersey karmiąca piersią matka z 15-miesięcznym dzieckiem – infekcja ucha, gorączka

Przypadek VAERS 1149144 (Moderna): Pacjentka, która otrzymała szczepionkę, była matką karmiącą piersią. Jej 15-miesięczne dziecko rozwinęło infekcję ucha, która po raz pierwszy wymagała antybiotyków, w ciągu 72 godzin od podania szczepionki.
U jej 15-miesięcznego dziecka gorączka wynosiła 102,6 około 6 dni po podaniu szczepionki. Następnie przepisano mu antybiotyki 7 pełnych dni po podaniu szczepionki matce.

31-letnia matka karmiąca piersią w stanie Illinois z 10-miesięcznym synem – Utrzymująca się gorączka 100 – 103 F

Przypadek VAERS 1168528 (Moderna): Pacjentka karmi piersią swojego 10-miesięcznego syna, au dziecka rozwinęła się utrzymująca się gorączka 100 – 103 F. rozpoczynająca się 12-24 godziny po szczepieniu i utrzymująca się w 4. dniu po szczepieniu.

34-letnia Indiana karmiąca piersią matka z synem – Wysypka skórna

Przypadek VAERS 1205906 (JANSSEN): Zmęczyłem się około godziny 20:00, a następnie pojawiły się dreszcze, gorączka 101,8, poty (około 12:30), osłabienie, bóle stawów i nudności. Gorączka i dreszcze trwały około 5 godzin. Następnego dnia miałem słabe ręce i bolały stawy. Jestem mamą karmiącą piersią i następnego dnia u mojego syna pojawiła się wysypka.

30-letnia Indiana Matka Karmiąca Piersią z synem – Wysypka rozprzestrzeniła się z żołądka na całe ciało

Przypadek VAERS 1229118 (Pfizer): W dniach 3-18-21 zdiagnozowano u mnie półpasiec. Zacząłem mieć wysypkę w dniu 3-15-21. Przepisano mi leki, które właśnie zacząłem. Karmię piersią, a mój syn miał wysypkę w dniu 3-15-21. Wysypka rozprzestrzeniła się z żołądka na całe ciało.
Wysypka zmieniła kolor na jasnoczerwony, a guzy były widoczne na całym ciele. Zaczerwienienie zmniejszyło się począwszy od 3-17-21. Został zbadany przez lekarza w dniach 19.03.21 i powiedział, że jest to wysypka wirusowa, prawdopodobnie wywołana szczepionką, ale nic nie można zrobić.

28-letnia Indiana karmiąca piersią matka z 9,5-miesięcznym synem – gorączka, nieprawidłowy kał

Sprawa VAERS 1242964 (Moderna): Obecnie *karmię piersią* dziecko płci męskiej, które miało 9,5 miesiąca w czasie *mojej* szczepionki.

Tego popołudnia zdrzemnął się niezwykle długo, w ciągu dnia był niezwykle zepsuty i ospały; a wieczorem miał gorączkę 100,7*F.

Przesypiał całą noc (pomijając codzienną karmę – to zdarzyło się tylko trzy razy od urodzenia, co jest bardzo rzadkie) i następnego dnia nadal był marudny i zmęczony / śpiący. Jego gorączka złamała się około 30 godzin po zachorowaniu.

Od tego czasu nastąpiła znacząca zmiana w mokrych/brudnych pieluchach – jego całkowita ilość codziennych mokrych pieluch zmniejszyła się, a jego brudne pieluchy zmieniły się z półstałego stolca w bardzo mokry, bardziej wybuchowy i niesamowicie ziarnisty/zabrudzony (to jest minęło półtora tygodnia od mojej dawki). Przez cały ten czas karmiłam piersią.

37-letnia New Jersey karmiąca piersią matka z 3-miesięcznym dzieckiem – biegunka

Przypadek VAERS 1258446 (Pfizer): Karmienie piersią 3-miesięczne dziecko miało luźne stolce przez tydzień po otrzymaniu drugiego zastrzyku Pfizera.

33-letnia nowojorska matka karmiąca piersią z niemowlęciem – Wymioty pociskowe

Przypadek VAERS 1262437 (Pfizer): Niemowlę karmiące piersią wymiotowało przez wiele godzin. Poszła do pilnej karty, która powiedziała, że inne matki karmiące piersią były tam z chorymi niemowlętami z podobnymi objawami kilka dni po zaszczepieniu.

27-letnia nowojorska matka karmiąca piersią z 8-tygodniowym niemowlęciem – gorączka

Przypadek VAERS 1275035 (Moderna): Karmienie piersią 8-tygodniowe dziecko miało gorączkę jeden dzień po szczepieniu matki.

25-letnia Floryda karmiąca piersią Matka z córką – gorączka, biegunka

Przypadek VAERS 1277155 (Moderna): Karmię piersią io 19:15 u mojej córki zaczęła się gorączka. Była ciepła w dotyku. Jej temperatura na czole wynosiła 99,7 F.
Od tego czasu miała biegunkę i przez całą dobę zachowywała się bardzo czepliwie i karmiła piersią. Nadal trwa o 7:11 rano 05.01.2021

35-letnia matka karmiąca piersią z 14-miesięcznym dzieckiem – biegunka

Sprawa VAERS 1298064 (Moderna): Karmię piersią moje 14-miesięczne dziecko 3x dziennie. Miała łagodną biegunkę i łagodny rozstrój żołądka 5/6 i 5/7. Wykluczono brak zmian w diecie. Biegunka nie jest dla niej powszechna.

30-letnia kalifornijska matka karmiąca piersią z 22-miesięczną córką – gorączka, drażliwość

Przypadek VAERS 1324020 (Pfizer): Około dziesięć dni po szczepieniu zacząłem mieć silne skurcze i straciłem skrzep krwi. Mój brzuch się napinał i zacząłem odczuwać nacisk w dół. Miałem też ból pleców. Zostałem sprawdzony w szpitalu i nie znaleźli nic złego. Byłam wtedy w 23 tygodniu ciąży. Już nie miałem skurczów.
Karmię też piersią moje dziecko, które po każdej dawce szczepionki było zepsute i nieswojo. Była bardzo rozdrażniona i miała niską gorączkę. Moja córka ma 22 miesiące. Ciąża-druga

32-letnia matka karmiąca piersią z 7-tygodniowym dzieckiem – letarg, zwiększone plucie

Przypadek VAERS 1334516 (Pfizer): Bóle i dreszcze zaczynające się 10-12 godzin po podaniu. Także słabość i zmęczenie. Utrzymywał się przez około 24 godziny. Umiarkowanie kontrolowany acetaminofenem (500 mg Q 6 godz.). Pacjentka karmi piersią; jej 7-tygodniowe dziecko było nieco ospałe i miało znacznie zwiększoną częstotliwość i objętość plucia w tym samym 24-godzinnym oknie, ale nie wydawało się być niekomfortowe.

31-letnia matka karmiąca piersią w Północnej Karolinie z 2-miesięcznym niemowlęciem – skrzep krwi, ciemne stolce

Przypadek VAERS 1347789 (Pfizer): Ta osoba ma 2-miesięczne niemowlę i karmiła piersią w momencie podania obu szczepionek Pfizer covid19.

Cztery dni po pierwszej szczepionce osoba zauważyła przypominające skrzep krwi zabarwione krwią u niemowlęcia, a dzień później ciemny stolec niemowlęcia.
Dwa dni po drugiej szczepionce mama zauważyła skrzepy przypominające skrzepy krwi z brodawki sutkowej (która mówi, że wyglądała dokładnie tak, jak ulewanie zabarwione krwią, które zauważono u niemowlęcia).

32-letnia matka z Teksasu karmiąca piersią 4-tygodniowe niemowlę – gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, utrata apetytu

Sprawa VAERS 1443445 (Pfizer): Obecnie karmię piersią. Mój syn miał zaledwie 4 tygodnie i miał gorączkę 101? około 12 rano 6.12.2021 i gorączka nie obniżyłaby się nawet z Tylenolem. Miał też zatkany nos i nie chciał jeść. Został zabrany do szpitala tego samego dnia, ale nie znaleziono źródła gorączki itp.

37-letnia matka z Teksasu karmiąca piersią z 10-miesięczną córką – pokrzywka na twarzy i ciele

Sprawa VAERS 1592542 (Moderna): W ciągu 10 minut od otrzymania szczepionki poczułem, że zemdleję . Musiałem usiąść na podłodze w aptece. W ciągu następnych kilku godzin doświadczyłem łagodnego bólu w klatce piersiowej, łagodnego do umiarkowanego bólu głowy i objawów grypopodobnych. Ponadto większość lewej strony mojej twarzy zdrętwiała jak porażenie Bella (czoło, policzek, usta i język po lewej). Dostałem szczepionkę we wtorek.

W środę i czwartek u mojego 10-miesięcznego dziecka karmionego piersią zaczęły pojawiać się pokrzywki na twarzy i ciele. Jej uszy były czerwone na końcach. Jej dłonie i palce były czerwone i spuchnięte, gorące w dotyku. Zabrałem ją do pilnej opieki, gdzie dostała doustny steryd. Miała negatywny wynik testu na wirusa oddechowego. Teraz jest kilka tygodni później, a po lewej stronie ust nadal mam plamkę bez czucia. Doświadczam ekstremalnego zmęczenia, gdzie trudno nie zasnąć przez cały dzień.

CDC nadal twierdzi, że zakrzepy krwi są „rzadkie” po wstrzyknięciach COVID-19, a jednak jeśli zakrzepy krwi u niemowląt są już niezwykle rzadkie bez matek karmiących piersią, które otrzymały zastrzyk COVID-19, a tutaj mamy teraz kilka przypadków, w tym dwa zgony w krótkim okresie czasu (około 9 miesięcy) w systemie (VAERS), że wiemy, jest znacznie zaniżona ponieważ kładzie nacisk na pielęgniarek i pracowników służby zdrowia nie zgłosić COVID-19 zdarzeń niepożądanych ( źródłowych ), wówczas to jest przestępstwem nie zgłaszać tego do wiadomości publicznej i nie ostrzegać ciężarnych i karmiących matek o tych zagrożeniach .

Dla kontrastu szukałam reakcji niepożądanych u matek karmiących piersią w ciągu ostatnich 5 lat przed szczepionką COVID-19 i w ciągu 5 lat zgłoszono do VAERS tylko 5 przypadków negatywnych reakcji matek karmiących u ich dzieci, przy ZERO zgonów , po WSZYSTKICH szczepionkach innych niż COVID. ( Źródło .)
Odnotowano również 1490 zgonów płodów po wstrzyknięciach COVID-19 kobietom w ciąży w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Dla kontrastu, szukałem zgonów płodów po WSZYSTKICH szczepionkach w ciągu ostatnich 5 lat przed dopuszczeniem wstrzyknięć COVID w grudniu 2020 r. i było łącznie 398 zgonów płodów po wszystkich szczepieniach w ciągu ostatnich 5 lat (minus jeden miesiąc – grudzień 2020). ( Źródło .)

To średnio 7 zgonów miesięcznie przed COVID i 165 zgonów miesięcznie po szczepieniach na COVID. 25 razy więcej zgonów płodów po szczepieniu COVID niż zgonów płodów po wszystkich szczepionkach w ciągu ostatnich 5 lat.

Wygląda mi na plan redukcji populacji eugenicznej, oparty na danych rządowych CDC.


healthimpactnews.com/…g-and-becoming-sick-following-mothers-covid-shots/

1.00
Tymoteusz
Większość kobiet i dziewczyn jest tak bezmyślnych, że nie widzi tego, że ich „zaszczepienie” się preparatem mRNA może spowodować bardzo poważne konsekwencje dla zdrowia, i nawet życia, ich przyszłych dzieci...
nihil quicquam
Po woli ujawnia się czemu służy ta covidowa maskarada, nop-ów będzie coraz więcej, dlatego tak się spieszyli z akcją "wyszczepiania". Szatan jest wrogiem życia, rodziny, a ta plandemia uderza właśnie w nie. Oczywiście pierwszym celem jest zniszczenie Kościoła Katolickiego. Widać, że za plandemią stoi ktoś o niezwykle wysokiej inteligencji...
wacula25wp.pl
A matka karmiąca niemowlę nie powinna przyjmować żadnych leków
wacula25wp.pl
Nie dla depopulacji przez szcze
Matka sama może się zaszczepić i karmić dziecko ALE już innym mlekiem np .od krowy itpMore
Nie dla depopulacji przez szcze

Matka sama może się zaszczepić i karmić dziecko ALE już innym mlekiem np .od krowy itp
Jan Zbigniew wojan
Właśnie o takie efekty chodzi TYM, którzy stworzyli "pandemię" - depopulacja zgodzie z wytycznymi programu NWO - Agenda 2030 !
Bos016
Gdyby celem ZASTRZYKÓW mRNA było zapobieganie kowidowi, a nie DEP0PULACJA, to już po kilku ZG0NACH i ciężkich N0Pach ten GENETYCZNY SYF Z0STAŁBY WYC0FANY. Jednak ludzie umierają po szczepieniu, a napór na wyszczepianie się nasila ... Przecież wiemy że: mRNA NIE ZAP0BIEGA ZAKAŻENIU, szczepiony NADAL ZARAŻA INNYCH. SZPRYC0WANI chorują na potęgę (IZRAEL 90% wyszczepionych i jest 4 FALA). Wmuszają …More
Gdyby celem ZASTRZYKÓW mRNA było zapobieganie kowidowi, a nie DEP0PULACJA, to już po kilku ZG0NACH i ciężkich N0Pach ten GENETYCZNY SYF Z0STAŁBY WYC0FANY. Jednak ludzie umierają po szczepieniu, a napór na wyszczepianie się nasila ... Przecież wiemy że: mRNA NIE ZAP0BIEGA ZAKAŻENIU, szczepiony NADAL ZARAŻA INNYCH. SZPRYC0WANI chorują na potęgę (IZRAEL 90% wyszczepionych i jest 4 FALA). Wmuszają TRZECIĄ DAWKĘ, bo ma być "lepsza" a CZWARTA JESZCZE LEPSZA. KŁAMIĄ. Światełko w tunelu się oddala, a zamiast wizji szczęścia ludzie CH0RUJĄ i UMIERAJĄ
Monika Sękowska
Prawda
Bos016
"W tej chwili największe ognisko SARS-CoV-2 w naszym województwie mamy w Krasnymstawie, związane z tamtejszym szpitalem. Zakażenia potwierdzono tam u 22 osób, czyli jest to prawie jedna trzecia wszystkich nowych zakażeń z czwartkowych statystyk - mówi Lech Sprawka, wojewoda lubelski. - Plusem jest to, że większość z zakażonych jest w pełni zaszczepiona.." 😂🤪