uk.news
17

Ватиканські геронтократи схвалюють евтаназію та штучне запліднення

Криміналізація евтаназії "приносить більше шкоди, ніж користі", а штучне запліднення "можна робити".

Ці твердження містяться в книзі з евфемістичною назвою La gioia della vita (Радість життя), яку підготували "богослови" Папської академії життя (LaNuovaBq.it, 18 березня).

Тексти датуються семінаром дискредитованої Академії у 2021 році. Вони були опубліковані минулого місяця.

Керівництво Академії вважає, що "добре" не забороняти евтаназію, оскільки "це може завдати більшої шкоди загальному благу і громадянському співіснуванню, загострюючи конфлікти або сприяючи підпільним формам [більшість вбивств є "підпільними"] офіційно нелегальних практик" (стор. 150).

Далі в книзі стверджується, що штучне запліднення спермою чоловіка ("гомологічна інсемінація") не відокремлює штучно прокреацію від статевого акту, який "сам по собі" є безплідним.

"Навпаки, метод діє як форма терапії, яка дозволяє вилікувати безпліддя, не замінюючи статевий акт, а роблячи можливим продовження роду", - пишуть вони на сторінці 130.

У реальному житті сперматозоїди отримують через морально засуджувану мастурбацію, а ембріони створюються в лабораторіях. Надлишкові ембріони, які складають людську особистість, заморожують або вбивають.

Переклад зі штучним інтелектом