Ján Jánošík
856

Sodoma- Gomora

Viganò: Požehnanie homosexuálnych párov v Belgicku je heretické 22. septembra 2022 VYHLÁSENIE Carla Maria Viganòa o „požehnaní“ homosexuálnych párov slávených v Belgicku S veľkým škandálom za …More
Viganò: Požehnanie homosexuálnych párov v Belgicku je heretické
22. septembra 2022
VYHLÁSENIE Carla Maria Viganòa o „požehnaní“ homosexuálnych párov slávených v Belgicku
S veľkým škandálom za spásu duší a česť Kristovej cirkvi belgická biskupská konferencia schválila a zverejnila obrad požehnania homosexuálnych párov, ktorý očividne odporuje nemennému učeniu katolíckeho magistéria, ktoré takéto zväzky považuje za skutočne zvrátené, a preto ich nielen nemôže požehnať, ale je povinný ich odsúdiť ako odporujúce prirodzenej morálke. Ideologický základ tohto svätokrádežného obradu je naznačený v jemne zavádzajúcich slovách Amoris laetitia, podľa ktorých „každého človeka, bez ohľadu na jeho sexuálne sklony, treba rešpektovať vo svojej dôstojnosti a s úctou ho vítať“.
Proces morálneho a doktrinálneho rozkladu realizovaný bergoglianskou sektou nezadržateľne pokračuje, ľahostajný k sexuálnej dezorientácii, ktorú vzbudzuje vo veriacich a nevyčísliteľnej škode, ktorú spôsobuje dušiam.
Úplný nesúlad …More