Clicks4.8K
krumpeľ
18

Lekár Radoslav Čičala o Ruskej Vakcíne Sputnik V

MUDr. Radoslav Čičala píše :

,,Pribúda ľudí, ktorí si myslia, že ruská vakcína sputnik V je tradičná a bezpečná. Túto informáciu šíria aj alternatívne informačné zdroje. Informácie dostupné o tejto vakcíne nie sú dostatočné a ich podstatu účinku neprezentuje ani sám výrobca.

Vakcína nie je postavená na doteraz používaných technológiach na očkovanie ľudi. Ruská vakcína je vakcína vyrobená genetickou modifikáciou, podobne ako Pfizer, Moderna, Astra-Zenneca, Johnson Johnson. Konkretne ide o DNA vakcínu, kedy informácia o tvorbe obalového protéinu SARS-COV2 sa vytvorí do mRNA, tá sa prepíše do cDNA, táto DNA sa včleni do adenovírového nosiča a pichne sa do tela. V tele dochádza k prestupu adenovírusu do bunky a v bunkde sa DNA mení na mRNA. Tým vzniká mRNA ako v prípade americkej vakcíny Pfizer alebo Moderna. Ide taktiež o vakcináciu položenú na génových modifikáciach, ktorá doteraz nebola u ľudí používaná. DNA vakcinácia je podstatne rizikovejšia, nakoľko je vyššia šanca spustenia neželaných mechanizmov v bunke.´´

zdroj: fb/ skupina Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu

V prípade Pfizer vakcíny je mRNA v lipidovom nosiči/vektore. V prípade ruskej ide o DNA v adenovírusovom nosiči/vektore. Ruská vakcína je rovnaká ako AstraZenneca, s tým rozdielom, že AstraZenneca má opičí adenovírus, kdežto ruská má ľudský.

vox.com/…trazeneca-trial-pfizer-moderna


V texte sa vysvetľuje princíp vakcín – ak by niekto chcel spochybňovať tieto informácie. Preklad: Vakcíny Moderny a Pfizer-BioNTech používajú ako prostriedok doručenia genetických inštrukcií na tvorbu vírusových protéinov mRNA. V prípade AstraZennecy namiesto toho používajú DNA, ktorá je doručená do bunky pomocou adenovírusového vektora (rovnako ako ruská vakcína Sputnik V).

zdroj:Lekár píše: Ruská vakcína je tiež vytvorená genetickou modifikáciou a ide o DNA vakcínu v adenovírusovom nosiči – inenoviny
dyk
Nechcú liečiť ľudí. Cieľ je zarobiť čo najviac a čo najrýchlejšie!!!
Štát už položili na lopatky:
zemavek.sk/…estrukcia-statu-ide-do-finale/
a lekári sú v koncoch:
zemavek.sk/…ik-katastrofa-menom-slovensko/
A tak je treba nahrabať koľko sa ešte dá.
Peter(skala)
AstraZenneca má opičí adenovírus, kdežto ruská má ľudský.
🤔

čo presne tým myslia, že má "ľudský" adenovirus?
Peter(skala)
😊🤪🤭
Roberto 55
a mrazene su dobre na bananovy kolac s hrozienkami a orechami a poliate citronovou polevou...
Peter(skala)
🤐🤐🤐
U.S.C.A.E.
Kromě této všeobecné obavy jsou tu adenovirové vektorové vakcíny od společností AstraZeneca a Johnson & Johnson. Jejich myšlenka je taková, že vezmeme oslabený virus, který člověka za normálních okolností nakazí, což je adenovirus, a přibalíme k němu určitou genetickou informaci. Virový vektor přenese DNA z koronaviru do vašich buněk. S tím je spojeno ještě více možných komplikací, protože …More
Kromě této všeobecné obavy jsou tu adenovirové vektorové vakcíny od společností AstraZeneca a Johnson & Johnson. Jejich myšlenka je taková, že vezmeme oslabený virus, který člověka za normálních okolností nakazí, což je adenovirus, a přibalíme k němu určitou genetickou informaci. Virový vektor přenese DNA z koronaviru do vašich buněk. S tím je spojeno ještě více možných komplikací, protože nejenže je vám do těla vpíchnuta genetická informace z koronaviru, ale další problém můžete mít s adenovirem, protože jednoduše řečeno také existuje mechanismus, jak se adenovirus může ve vašem těle rekombinovat.
Když se tedy nakazíte adenovirem, nemusíte mít vůbec žádné příznaky, protože některé z těchto virů jsou neškodné a ve skutečnosti příliš mnoho potíží nevyvolávají. Některé z nich jsou ale horší a mohou způsobit příznaky jako při nachlazení, ale také zažívací potíže a podobně. Řekněme, že jste nakažený některým z těchto adenovirů a dostanete adenovirovou vakcínu. Tyto dva viry – virus z vakcíny a přirozený virus – se ve vašem těle zrekombinují a vznikne něco úplně odlišného, o čem netušíme, co způsobí, jak bude reagovat nebo jak vás infikuje.
To může skutečně skončit vznikem supervirů. Když se původně vyvíjely vakcíny proti koronavirům v letech 2003-2004, v době SARS, vypadalo to, že půjde o živé oslabené viry. Jenže potom se řeklo: „Ne, to nemůžeme udělat, protože oslabený virus by se mohl zrekombinovat s přirozeným koronavirem.“ Existují zhruba čtyři, které normálně infikují lidi a způsobují obvyklé příznaky nachlazení, nepočítaje v to virus SARS, MERS a současný SARS-2. Tyto čtyři obvyklé viry by se však mohly zrekombinovat s oslabeným živým virem a tím by mohlo vzniknout něco, o čem bychom netušili, jak moc je to infekční či patogenní. Myslím, že ani touto obavou spojenou s adenovirovými faktory se nikdo veřejně pořádně nezabýval.
Ještě další věc mi připadá zajímavá. Dívala jsem se na další video, které tyto technologie nové generace propagovalo. Tvrdilo se tam, jak jsou skvělé, „všichni mohou být klidní, pracujeme na tom desítky let, není to úplně nové, jen to teď někoho napadlo.“ Jako výzkumnice musím říct, že „pracujeme na tom desítky let“ neznamená, že to je bezpečné, ale že se nám to ani za desítky let nepodařilo. Šíří to pozitivní sdělení, „v laboratořích s tím máme zkušenost“, když ve skutečnosti to, co máme, je zkušenost s tím, že to nefunguje.

duseahvezdy.cz/…moci-bunek-potracenych-deti-2/
Peter(skala)
podla tohto članku ten adenovirus v kombinacii s koronavirusom je nebezpečný, lebo vytvára nový a silný vírus, o ktorom sa nevie, čo všetko negatívne spôsobí.

Stale však ostáva otazne aký je rozdiel medzi ľudksým a opičím adenovirusom, ale ked ruska vakcina funguje na tejto báze, ako opisuje PA (Pamela Acker) tak potom je vakcína nebezpečná.
Luc Ka shares this
2
:)