Clicks432

CYBERPANDÉMIA NA ZAČIATKU ... Globalisti pripravujú úplné vypnutie internetu

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry, niet pochýb o tom, že tento útok uskutočnili globalisti, ktorí,
ako sme napísali , už varovali celý svet pred hroziacou kybernetickou pandémiou, v porovnaní s ktorou sa bude zdá byť pandémia covid jednoduchá. A to znamená, že zastavenie a ochromenie všetkého a všetkých sa bude vo veľmi blízkej budúcnosti opakovať v globálnom meradle. Všetci sa preto musíme pripraviť na túto epochálnu a katastrofickú udalosť pre celý svet. Pomôž nám, Pane!

CYBERPANDÉMIA NA ZAČIATKU ... GLOBALISTI PRIPRAVUJÚ ÚPLNÉ VYPNUTIE INTERNETU

halturnerradioshow.com: Výpadok systému názvov domén (DNS) sa začal okolo štvrtka 11:00 ET. DNS funguje ako telefónny zoznam na internete a prekladá názvy webových stránok na adresy IP. Ak systém DNS zlyhá, nikto nebude mať prístup na webovú stránku podľa jej názvu!

Problém môže pochádzať od spoločnosti Akamai Technologies poskytujúcej obsah. Spoločnosť vo svojom vyhlásení uviedla: „Sme si vedomí vznikajúceho problému so službou Edge DNS. Problém aktívne prešetrujeme. Ak máte otázky alebo máte problémy s týmto problémom, kontaktujte technickú podporu spoločnosti Akamai. Najaktuálnejšie informácie k dispozícii, ktoré je možné meniť, opravovať a aktualizovať. “

Niektoré z hlavných webových stránok, ktoré majú problémy a výpadky, zahŕňajú PlayStation Network, Fidelity, FedEx, Steam, UPS, Airbnb, Home Depot a Amazon, uvádza Downdector. Nie sú k dispozícii žiadne informácie, ak by problémy alebo závady súviseli, ale určite je prekvapením, že sa deje niečo skryté.

Zdá sa, že všetky problémy a závady vyššie uvedených webových stránok sa vyskytli okolo 11:15 - 11:30 ET. Tento rozsiahly výpadok internetu nastal len dva týždne po dokončení simulácie „Cyber Pandemic“ programu Cyber Polygon 2020 a budete sa diviť ...

Systém doménových mien je internetovou svätyňou svätyne a je na nej založený. Oficiálne sú koreňové servery DNS umiestnené niekde v kobkách, v horách Colorada a sú fyzicky chránené dokonca aj pred jadrovým výbuchom. Navyše nikto zvonku ich nie je schopný nabúrať.

Avšak so servermi, ktoré sú v hierarchii nižšie, už môže byť všetko, pretože sú umiestnené v bežných dátových centrách. Inými slovami, niektorí vážni ľudia sú schopní narušiť prácu týchto centier. A súdiac podľa skutočnosti, že sa zrútili iba adresy všetkých slávnych spoločností, hovoríme o serveroch v niektorých bežných, aj keď veľmi prestížnych, dátových centrách.

Situácia je však veľmi neobvyklá. Hackovanie je tradične všeobecne veľmi prísne trestané, ale hacking DNS je možné vykonať bez pokusu a vyšetrovania .., takže to rozhodne neboli hackeri, ktorí sa o to pokúsili, ale nejaký štátny systém. Alebo je systém globálny, čo je v zásade to isté. Navyše, títo tajní superkonvertori DNS, ukrytí v horách, sú v rukách samotných predstaviteľov svetovej protikristovej vlády, ktorí svetu sľúbili kybernetickú pandémiu, a preto s nimi môžu robiť, čo potrebujú ...

Drahí bratia a sestry, niet pochýb o tom, že tento útok uskutočnili globalisti, ktorí už varovali celý svet pred hroziacou kybernetickou pandémiou, v porovnaní s ktorou sa bude zdá byť covid pandémia hračkou. A to znamená, že zastavenie a ochromenie všetkého a všetkých sa bude vo veľmi blízkej budúcnosti opakovať v globálnom meradle. Preto sa všetci musíme pripraviť na túto epochálnu a katastrofickú udalosť pre celý svet. Pomôž nám, Pane!

PÍSALI SME:
GLOBÁLNY CYBER-ATTACK PRICHÁDZA - CYBERLOCKDOWN ... Spoločnosť Schwab to už oznámila. Všetko ide podľa plánu antikrista! (VIDEO)


Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Satanista Bill Gates vopred informoval o nadchádzajúcej pandémii a očkovaní na celom svete. Aj teraz satanista a ideológ „veľkého reštartu“ sveta do digitálneho kráľovstva Antikrista - Schwaba oznámil blížiaci sa globálny kybernetický útok, keď všetci
elektronické riadiace systémy pre všetky sféry života krajín a miest: nebude tam elektrina, čo znamená, že sa zrúti celý svetový finančný systém, dopravné spojenia atď. atď.

A nejde o fantázie a vtipy. Toto sú skutočné plány antikrista a jeho služobníkov, ktoré sa pripravujú do bodky uskutočniť. Preto sa my, ktorí ich poznáme, musíme pripraviť na také svetové a globálne otrasy. V prvom rade duchovne. Pán totiž nenechá svoje verné deti bez starostlivosti a ochrany.

A ako sme vždy hovorili, musíte mať vodu a jedlo aspoň na mesiac izolácie a neschopnosti ísť von. Ktokoľvek má peniaze v banke, je lepšie ich vybrať a vyplatiť, pretože kedy dôjde ku kolapsu a ako dlho to prejde v čase, nie je známe. Je zrejmé, že tie krajiny, ktoré sú najmenej vybavené počítačmi, budú trpieť menej, avšak dôsledky počítačového blokovania budú mať rovnaké následky na všetkých. Pomôž nám, Pane! Daruj nám kráľa! Kráľ prichádza! Amen.

Videá tu.


3rm.info/…isty-gotovjat-totalnoe-otkljuchenie-interneta.html

DÔLEŽITÉ! POČÍTALO ODPOČET ... BUDE 100%! Globalisti čestne a otvorene…

DEFICIT ZAČÍNA VŠADE ... Antikrist pripravuje hladomor „biblických rozmerov“. (VIDEO)
Public domain
stanislav frantisek rudinec and one more user link to this post
apredsasatoci
No a?
Napojíme sa na Boha!