Clicks378
Edward7
2

Szczepionki covid nadal zabijają ludzi, ponieważ mordercze rządy nieuczciwie twierdzą, że są „bezpieczne i skuteczne”

Ethan Huff Kolejnych około 25 przypadków „rzadkich skrzepów krwi” wystąpiło u Brytyjczyków, którym wstrzyknięto szczepionkę AstraZeneca (nowa nazwa - Vaxzevria) na koronawirusa , a rząd Wielkiej Brytanii w pewnym sensie to przyznał . Nie chcąc jednoznacznie powiązać szczepionki ze śmiertelnymi zdarzeniami niepożądanymi, władze Wielkiej Brytanii niechętnie twierdzą, że niektóre partie zastrzyków muszą być „wadliwe” i dlatego wiele osób doznaje poważnych obrażeń lub ginie po zastrzykach . Mimo wszystko brytyjski organ regulacyjny nadal twierdzi, że zastrzyki są „bezpieczne”, twierdząc, że nadal nie jest jasne, czy zastrzyki miały cokolwiek wspólnego ze śmiercionośnymi zakrzepami krwi.

Szereg innych krajów europejskich wstrzymało całe podawanie szczepionki AstraZeneca, powołując się na podobne zdarzenia niepożądane, a mimo to Wielka Brytania nalega, że każdy zastrzyk będzie „bezpieczny i skuteczny” przy dalszym podawaniu. „W sumie MHRA (Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej) podała [sic], że zidentyfikowała 30 przypadków rzadkich zakrzepów krwi z 18,1 miliona dawek preparatu AstraZeneca podanych do 24 marca włącznie”, donosi Associated Press (AP).
„Ryzyko związane z tym rodzajem zakrzepów krwi jest„ bardzo małe ”- dodali. Według dr June Raine, dyrektora naczelnego agencji, zastrzyki z Covid-19 firmy AstraZeneca są bardzo dobre, a ich „korzyści… w zapobieganiu infekcji Covid-19 i jej powikłaniami nadal przeważają nad jakimkolwiek ryzykiem, a społeczeństwo powinno nadal dostać szczepionkę, gdy zostaniesz o to poproszony ”.

Nikt z mózgiem nie chce zastrzyku chińskiego wirusa
Tymczasem Holandia przyjmuje zupełnie inne podejście, dołączając do innych krajów europejskich, które nie stosują już szczepionki AstraZeneca. Początkowo holenderski rząd planował po proste administrację tylko do osób poniżej 60 roku życia, co zrobiły Niemcy. Zamiast tego Holandia zablokowała szczepienia, aby uniknąć złej opinii. Według holenderskiego ministra zdrowia Hugo de Jonge, zatrzymanie jest tylko tymczasowe jako „środek zapobiegawczy”. Innymi słowy, z zastrzykami AstraZeneca znowu trafią w ramiona Holendrów, co jest muzyką dla uszu brytyjskiego rządu.

Jedyną dobrą wiadomością związaną z tym wszystkim jest to, że wiele krajów, które były jednymi z pierwszych, które wstrzymały zastrzyku AstraZeneca przed tymczasowym przywróceniem podawania, wstrzymuje program po raz drugi , dni raporty. Urzędnicy twierdzą wiele, że zdania się po prostu zbytnio decyzyjne, aby zająć się pełnym wsparciem szczepionek, a dziesiątki milionów Europejczyków nie ufa zastrzykom i nie planuje ich wydanie. W niektórych krajach urzędnicy obawiają się, że jeśli nadal podawany jest niebezpieczny zastrzyk, ludzie stracą zaufanie do rządu, który będzie mógł bezpiecznie regulować i podawać inne szczepionki i leki.

Po incydencie związanym z poważnymi zakrzepami, który miał w Australii, zastępca dyrektora medycznego Michael Kidd przyznał mediom, że AstraZeneca była za „dopłatą”, „W całej UE odnotowano 4000 zgonów spowodowanych przez szczepienia i 40 000 oceny” - napisał jeden z komentatorów w Zero Hedge . „Prawdopodobnie 10 razy więcej nie zostało zgłoszonych”. „Nic z tego nie powinno dziwić krytycznemu myślicielowi” - napisał inny. „Szczepionka bez odpowiedzialności, w „ pandemii ”. „Pandemia”, której nie ma nie ma wszędzie martwych ludzi, a testy i media są zajęci ciągłymi oszustwami… Nie ma bezpiecznej terapii genowej ”.

Źródła - ZeroHedge.com NaturalNews.com naturalnews.com/index.html

Maski na twarz z toksycznymi chemikaliami powodującymi raka

Na zdjęciu chromatogram GCMS chemikaliów i związków znajdujących się na masce na twarz. Dane pochodzą z unikalnej techniki analitycznej opracowanej przez dr Dietera Sedlaka

( Natural News ) Naukowcy odkryli, że niektóre maski na twarz używane przez ogół społeczeństwa są nasycone toksycznymi chemikaliami , w tym znanymi substancjami rakotwórczymi i zanieczyszczeniami środowiska. Michael Braungart, niemiecki chemik i dyrektor naukowy organizacji non-profit Hamburg Environmental Institute, przeprowadził testy masek na twarz, które ludzie nosili na krótko przed wystąpieniem wysypki na twarzy. W używanych maskach wykrył formaldehyd, anilinę i inne toksyczne chemikalia. Formaldehyd służy do nadawania nowym maskom na twarz „czystego” zapachu. Został sklasyfikowany jako rakotwórczy przez Międzynarodową Agencję Badań nad Rakiem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) . Wdychanie formaldehydu przez krótki czas może powodować pieczenie oczu, nosa i gardła, a także kaszel, świszczący oddech i nudności.

Anilina, silnie korozyjna przemysłowa substancja chemiczna, jest również znanym czynnikiem rakotwórczym. Ponadto jest uważany za substancję zanieczyszczającą budzącą poważne obawy ze względu na wysoką toksyczność. Braungart zauważył, że do niektórych masek zastosowano sztuczne zapachy, być może w celu ukrycia nieprzyjemnego zapachu toksycznych chemikaliów. Niebieskie maski zawierały również kobalt , metal ciężki powszechnie używany do produkcji niebieskich barwników. „To, co oddychamy przez usta i nos, jest w rzeczywistości niebezpiecznym odpadem” - obnażył Braungart. „Podsumowując, przed nosem i ustami mamy koktajl chemiczny, który nigdy nie został przetestowany pod kątem toksyczności ani jakichkolwiek długoterminowych skutków dla zdrowia”. (Powiązane: BOMBSHELL: Jednorazowe niebieskie maski na twarz, które zawierają toksyczną substancję podobną do azbestu, która niszczy płuca .)

Narażenie na chemikalia rośnie wraz z czasem noszeniem maski
Modern Testing Services, firma świadcząca usługi testowania produktów konsumenckich na całym świecie, również dostrzegła wyraźne dowody obecności substancji chemicznych w maskach na twarz, w tym formaldehydu i perfluorowęglowodorów (PFC). PFC to chemikalia powszechnie stosowane do wytwarzania produktów odpornych na ciepło, wodę, olej i tym podobne. Utrzymują się w środowisku i zostały znalezione w dzikiej przyrodzie. „Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że PFC znajdzie się w masce chirurgicznej, ale w naszych laboratoriach dysponujemy specjalnymi rutynowymi metodami łatwego wykrywania tych chemikaliów i ich natychmiastowej identyfikacji. To duży problem ”- powiedział Dieter Sedlak, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Modern Testing Services.

Sedlak przypuszczał, że PFC były stosowane jako repelenty płynów, ponieważ chemikalia skutecznie odstraszają wirusy. Stężenia PFC w maskach mieszczą się w bezpiecznym limicie 16 miligramów na kilogram. Ale Sedlak zauważył, że jeśli maska byłaby noszona, poziom ekspozycji z czasem przekroczyłby bezpieczny limit. „PFC na twarzy, nosie, błonach śluzowych lub oczach nie jest dobre” - powiedział. Zarówno Sedlak, jak i Braungart powiedzieli, że ich praca nie wystarczyła do ustalenia, czy wszystkie maski na twarz są niebezpieczne, ale byli pewni, że niektóre maski w obiegu są niepokojące. „Opierając się na moim praktycznym doświadczeniu, z pewnością istnieje podwyższone nieuzasadnione ryzyko” - zauważył Sedlak.

Czy te maski na twarz są sprzedawane w USA?
Osłony na twarz, które są używane do celów medycznych, takich jak "zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji", są uważane za wyroby medyczne . W związku z tym muszą spełniać normy bezpieczeństwa określone przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), zanim zostaną udostępnione konsumentom. Oprócz pomiaru zdolności masek do odfiltrowywania zarazków, FDA sprawdza również, czy maski są łatwopalne i szkodliwe dla żywych tkanek.
W związku z "pandemią" COVID-19 agencja w ciągu ostatniego roku poluzowała przepisy dotyczące wyrobów medycznych, aby zwiększyć ich dostępność. Ale nie dotyczyło to produktów zatwierdzonych przez FDA lub wyprodukowanych w Chinach. Chiny były światowym liderem w produkcji masek przed i podczas pandemii. Według Generalnej Administracji Celnej Chin od marca do grudnia ubiegłego roku kraj wyeksportował około 224 miliardów masek na twarz. To prawie 40 masek na każdą osobę na świecie poza Chinami. (Powiązane: chińska firma odpowiedzialna za wysyłanie wadliwych masek na twarz do USA .)

Nie było jasne, czy zakrycia twarzy, które testowali Sedlak i Braungart, zostały wyprodukowane w Chinach (nawet jesli nie sa tam wyprodukowane, to materiał do ich produkcji pochodzi z Chin dopow. ). Jednak niektóre produkty sprzedawane w Stanach Zjednoczonych nie przeszły procesu przeglądu przez FDA, mimo że na opakowaniu widniały logo FDA i posiadały certyfikaty „zatwierdzone przez FDA”. Eksperci, którzy zbadali takie maski, ustalili, że logo i certyfikaty były fałszywe, a produkty, które były pakowane bez nazwy i adresu firmy, prawdopodobnie pochodziły z Chin.

Źródła obejmują: DailyMail.co.uk Cancer.gov afinalwarning.com/508669.html

Znany muzyk umiera po dwóch szczepieniach Pfizer - które go zabiły - a kłamliwe media mówią że: "nawet szczepionka nie uchroniła go przed covid " , raczej powinni napisać że nic go nie uchroniło przed zabójczą terapią genową - oszukańczo nazwana szczepionką , i że zginął przez to że uwierzył w kłamstwa rządów i mediów, i że ci co promują te "dźgnięcia" maja krew na rękach ... nczas.com/2021/04/05/nie-zyje-krzysztof-krawczyk/ - "Krzysztof Krawczyk zmagał się ostatnio z koronawirusem, którym zaraził się pomimo podwójnego zaszczepienia preparatem firmy Pfizer". - którym zaraził się przez szczepienie .
Wieczne Odpoczywanie Amen
Znany muzyk umiera po dwóch szczepieniach Pfizer - które go zabiły - a kłamliwe media mówią że: "nawet szczepionka nie uchroniła go przed covid " , raczej powinni napisać że nic go nie uchroniło przed zabójczą terapią genową - oszukańczo nazwana szczepionką , i że zginął przez to że uwierzył w kłamstwa rządów i mediów, i że ci co promują te "dźgnięcia" maja krew na rękach ... nczas.com/…More
Znany muzyk umiera po dwóch szczepieniach Pfizer - które go zabiły - a kłamliwe media mówią że: "nawet szczepionka nie uchroniła go przed covid " , raczej powinni napisać że nic go nie uchroniło przed zabójczą terapią genową - oszukańczo nazwana szczepionką , i że zginął przez to że uwierzył w kłamstwa rządów i mediów, i że ci co promują te "dźgnięcia" maja krew na rękach ... nczas.com/2021/04/05/nie-zyje-krzysztof-krawczyk/ - "Krzysztof Krawczyk zmagał się ostatnio z koronawirusem, którym zaraził się pomimo podwójnego zaszczepienia preparatem firmy Pfizer". - którym zaraził się przez szczepienie .
Wieczne Odpoczywanie Amen
około 25 przypadków „rzadkich skrzepów krwi” wystąpiło u Brytyjczyków, którym wstrzyknięto szczepionkę AstraZeneca na koronawirusa