m.rekinek
111.1K

23-letnia gwiazda irlandzkiej piłki nożnej umiera trzy dni po zaszczepieniu !

Ciotka irlandzkiego zawodowego piłkarza Roya Butlera ogłosiła na Twitterze, że 23-latek zmarł wkrótce po „szczepieniu na COVID”. W mediach prawie nie ma echa. W Report24News możesz dowiedzieć się …More
Ciotka irlandzkiego zawodowego piłkarza Roya Butlera ogłosiła na Twitterze, że 23-latek zmarł wkrótce po „szczepieniu na COVID”. W mediach prawie nie ma echa. W Report24News możesz dowiedzieć się czegoś o romansie w artykule „Zatajane przez media: 23-letnia gwiazda irlandzkiej piłki nożnej umiera trzy dni po zaszczepieniu ”.
17 sierpnia Marian Harte ogłosiła na Twitterze, że jej siostrzeniec „walczy o życie w tych minutach” . Otrzymał „truciznę” w piątek 13 sierpnia 2021 roku, cztery dni wcześniej.
We wczesnych godzinach 18 sierpnia 2021 r. ciotka Butlera napisała na Twitterze: „Mój piękny siostrzeniec Roy Butler z Waterford City Eire zmarł dzisiaj po »cudownym zastrzyku«… Jestem załamana i tak bardzo zła”.
Irlandzki nadawca państwowy RTE donosi zwięźle :
Reprezentant Irlandii Jayson Molumby złożył hołd byłemu zawodnikowi Waterford United, Royowi Butlerowi, który zmarł w wieku 23 lat po krótkiej chorobie.
Państwowy nadawca RTE nie wspomina ani słowa o „szczepieniach” gracza, które …More
jac05
Jeżeli Niedzielski mówi nam o ryzykach wirusowych, to trzeba powiedzieć jak wysokim, niszczącym ryzykiem jest on i jego polityka dla naszego kraju.
Stanisław Franciszek Walencik shares this
26