Ewa
Inquisitor 2014-08-24 19:06:14
Partnerów to się ma w interesach, ale nie w relacjach płciowych.
========================================
👍
Ewa
wojciechowskikrzysztof
😡
i zwyciężaj , tego Ci życzę
🤗
z Panem Bogiem
~gracja
Przemuś mylisz się dziecko. Są jeszcze w Polsce i na świecie partnerzy inni niż piszesz.
Inquisitor
Partnerów to się ma w interesach, ale nie w relacjach płciowych.
wojciechowskikrzysztof
Wiadomo że bez Boskiej pomocy nie jest możliwe kochać miłością wybaczającą. Są rany serca które tylko Bóg wyleczy. Ale bywają przypadki wielkiej miłości która wybacza, pomimo ran. Dlatego nie ma co generalizować bo nigdy nie wiadomo czy człowiek w kłopotach życiowych zwróci się do Boga czy nie.
biniobill
Z Łaską Bożą człowiek powinien współpracować. A co jeżeli nie chce? Bóg jeszcze nikogo nie "zgwałcił" i nie będzie zmuszał do niczego. Dał nam wolność i to szanuje - aż do bólu.
wojciechowskikrzysztof
biniobill co Ty wiesz o życiu, czy o miłości która wybacza i Łaskach Boga które zmieniają wszystko. Teoretycznie można gdybać ale życie i tak zaskakuje a gdy w życiu zacznie działać Bóg to zaskakuje największych filozofów.
biniobill
Jeżeli weźmiesz sobie kobietę, która jako nastolatka miała 70 partnerów a Ty będziesz 71 to nie myśl sobie, że nawet święte sakramenty utrzymają ją przy tobie. To jest po prostu fizycznie niemożliwe. Podobnie w przypadku mężczyzny, który nie będzie w stanie usiedzieć razem z kobietą przed telewizorem wracając codziennie z roboty i bawiąc rozwrzeszczane dzieci. Rozbujałe życie seksualne …More
Jeżeli weźmiesz sobie kobietę, która jako nastolatka miała 70 partnerów a Ty będziesz 71 to nie myśl sobie, że nawet święte sakramenty utrzymają ją przy tobie. To jest po prostu fizycznie niemożliwe. Podobnie w przypadku mężczyzny, który nie będzie w stanie usiedzieć razem z kobietą przed telewizorem wracając codziennie z roboty i bawiąc rozwrzeszczane dzieci. Rozbujałe życie seksualne przestanie się huśtać dopiero po ustaniu odpowiednich funkcji organizmu.
:-)
biniobill
Jeżeli w małżeństwie dochodzi do zdrady to można już praktycznie odtrąbić jego koniec. Kwiestia czasu kiedy wyjdą na jaw tajemnice jednego albo drugiego. W przypadku zdrady mężczyzny kobieta stara się jakoś utrzymać to małżeństwo i rodzinę cierpiąc niemiłosiernie ale jeżeli kobieta się puści to wtedy następuje definitywny unhappy end bo facet nie patrzy już na nic. Pozostaje kwestia potomstwa i …More
Jeżeli w małżeństwie dochodzi do zdrady to można już praktycznie odtrąbić jego koniec. Kwiestia czasu kiedy wyjdą na jaw tajemnice jednego albo drugiego. W przypadku zdrady mężczyzny kobieta stara się jakoś utrzymać to małżeństwo i rodzinę cierpiąc niemiłosiernie ale jeżeli kobieta się puści to wtedy następuje definitywny unhappy end bo facet nie patrzy już na nic. Pozostaje kwestia potomstwa i majątku.
W obecnych czasach najlepiej się nie żenić.
~gracja
Od kiedy mężczyzna wychodzi za mąż za drugiego mężczyznę..???
Ja się zapytuję i dopytać nie mogę... Czy fra coś pije..? 😊 😲
~gracja
fr_parvus 2014-08-24 14:41:00
Wielu zamężnych mężczyzn, katolików, chodzących co niedzielę do kościoła - nie zdaje sobię sprawy z tego, że oglądając się na ulicy za bezwstydnie ubraną kobietą i patrząc na jej ciało pożądliwie - już dopuszcza się zdrady małżeńskiej.

Złota czcionka 😀 ☕
3 more comments from ~gracja
~gracja
fra... ma problem zamężnego mężczyzny...?

aj waj 😁 się narobiło...

kawaler (rzekomo) a ma problemy te same co reszta zamężnych... 😀
~gracja
Parvus, od kiedy jest ustawa zezwalająca na małżeństwa homo?
~gracja
fr_parvus 2014-08-24 14:41:00
Wielu zamężnych mężczyzn, katolików, chodzących co niedzielę do kościoła - nie zdaje sobię sprawy z tego, że oglądając się na ulicy za bezwstydnie ubraną kobietą i patrząc na jej ciało pożądliwie - już dopuszcza się zdrady małżeńskiej w swym sercu. Podobnie dzieje się, gdy mężczyzna zamężny oglądając fotografie, czy filmy - przedstawiające obnażone kobiety - More
fr_parvus 2014-08-24 14:41:00
Wielu zamężnych mężczyzn, katolików, chodzących co niedzielę do kościoła - nie zdaje sobię sprawy z tego, że oglądając się na ulicy za bezwstydnie ubraną kobietą i patrząc na jej ciało pożądliwie - już dopuszcza się zdrady małżeńskiej w swym sercu. Podobnie dzieje się, gdy mężczyzna zamężny oglądając fotografie, czy filmy - przedstawiające obnażone kobiety - spogląda na nie pożądliwie.
....
Kiedy ustawa o małżeństwach męskich weszła w życie?
Ja nic o tym nie wiem. Od kiedy dwóch facetów może stać się jednością?
aron
Halo! Bobasie! Tu portal katolicki a nie Plac Zbawiciela w Warszawce! 🤨
Inquisitor
Kobiety, które się wulgarnie i nieskromnie ubierają, też popełniają grzech, bo prowokują do nieczystych spojrzeń mężczyzn.