Světlana ranní rosa
1370

POZOR! JE NACISMUS NAPOJENÝ NA KLEROFAŠISMUS NA SK MINULOSTÍ?????

Vyhodili ho z webu kde patřil, je to závažné pro pokračování
nacismu U NAŠICH SOUSEDŮ SK
-
ZDE:
Blahovec01

"Jozef Tiso zachránil mne a 800 deťom život" - svedectvo p. Jána Budzáka
Ja vás naozaj prosím!!!

Prestaňte s touto fašistickou zločineckou propagandou ospravedlňovania zločincov klérofašistickáho zločineckého režimu.

Už v mene toho, že boli za vlády zločinca Tisu vyvraždené celé dediny nevinných občanov, ženy, deti, starci, ktorí, ktorí sa voči kňazovi a zločincovi Tisovi nijako neprevinili. Za dobrú prácu hitlerovské SS jednotky spolu s gardistami ich Tiso potom v Banskej Bystrici odmeňoval vyznameniami.

V mene povraždených vo vápenkach v Kremničke, Polomke a inde, kde boli zavraždené aj malé nemluvňatá.

V mene 70 000vyvezených občanov Slovenska to plynových komôr koncentrákov...

Preboha vás prosím vy falošní klérofašistickí kresťania prestaňte s týmto šialenstvom, lebo to zle skončí. Nevyvolávajte tu príchod fašistického zločineckého režimu Satana, ako sa to stalo na Ukrajine aj skrze banderovskej zločineckej klérofašistickej gréckokatolícke bandy napojenej na USA a Vatikán. Šelma zo Zeme a šelma z mora.

Uvedomte si, že slúžite Satanovi. Prestaňte tu kriesiť mŕtvolu fašistického vraha a zločinca. Zle to skončí. Viem že vaša zločinecká fašistická banda zgrupovaná okolo potkanieho hnizda v Trnave a Bratislave musí vykapať, vydochnúť. Lebo až potom verím že démon satana odíde s vami navždy preč. Vo vás je už zakorené toľko zla, že náprava už nie je možná. Diabol vám zetemnil rozum a už to tak zostane.

Zapämätajte si vy všetci klérofašistický zločinci, že kto vietor seje búrku žne. Nemáte žiadnu úctu k vyvraždeným nevinným obetiam fašistickej nenávistnej zvole Tisu a jeho zločineckej čvargy.

A vraj svätý. Vy Coburg, Marieta Ria, svätý Malachiáš - už to meno je rúhaním!!! Dori 2000 a ďalší... potrebuje ani nie exorcistu, ale potrebuje odborníka na psychiatriu. Geriatrici!!!! S dreveným prehnitým mozgom a najmä svedomím. Nebezpečný ste nielen pre seba ale pre svoje okolie.
Světlana ranní rosa
Komentáře neumožňuji. Je to výstraha
která vás všechny z SK má vést k pokání.