Clicks3.3K
PUSTE PÓŁKI W AUSTRALII ! KIEROWCY TIRÓW KONTYNUUJĄ BLOKADĘ ANTYSZCZEPIONKOWĄ. Mówią, że zatrzymanie miasta zajmuje w sumie 72 godziny, gdy ciężarówki przestają się toczyć ... ten film …More
PUSTE PÓŁKI W AUSTRALII ! KIEROWCY TIRÓW KONTYNUUJĄ BLOKADĘ ANTYSZCZEPIONKOWĄ.

Mówią, że zatrzymanie miasta zajmuje w sumie 72 godziny, gdy ciężarówki przestają się toczyć ... ten film wydaje się udowadniać, że to prawda ...

„Jak donosi Daily Mail, kierowcy ciężarówek w całej Australii przygotowują się do zablokowania głównych autostrad i zakłócenia dostaw żywności, aby zaprotestować przeciwko zablokowaniu Covid-19 i obowiązkowym szczepieniom.

Demonstracja, która miała się odbyć w poniedziałek rano w tajnym miejscu na południe od Brisbane, została zorganizowana przez wściekłych kierowców ciężarówek obiecujących zatrzymanie ulic w River City.

Tony Fulton, popularny australijski kierowca ciężarówki, który ma wielu fanów na swojej stronie w mediach społecznościowych Tones Truckin Stories, jest najnowszym w branży, który opublikował film obiecujący przyłączyć się do protestu.

Tony Fulton, popularny australijski kierowca ciężarówki, który ma wielu fanów na swojej stronie w mediach społecznościowych Tones Truckin Stories, jest najnowszym w branży, który opublikował film obiecujący przyłączyć się do protestu.

Jestem kimś, kto przeprowadza małe badania ”- powiedział Fulton.

Z tego, co widziałem w moich badaniach z wiarygodnymi naukowcami i lekarzami itp., nie chcę dostać tej szczepionki.

Bardziej boję się szczepionki niż wirusa. Szczerze mówiąc, przeraża mnie to jak diabli.

Inny raport Daily Mail mówi, że supermarkety zachęcają klientów, aby nie panikuli podczas zakupów, ponieważ kierowcy ciężarówek protestowali przeciwko blokadom dróg grożącym zakłóceniem dostaw żywności w całym kraju.

W serii filmów online renegaci ostrzegali, że operacje logistyczne w całym kraju zatrzymają się we wtorek o 9 rano, jeśli kierowcy „zablokują każdą autostradę, która jedzie do każdego stanu w tym samym czasie”.

Kierowcy protestują przeciwko przepisom Covid, które w niektórych stanach wymagają regularnych testów i szczepień dla uprawnionych pracowników przekraczających granice państwowe.
I najwyraźniej blokady przynoszą skutek.

waynedupree.com/2021/09/aussie-supermarkt-truckers-vaccine/
MementoMori+++
Myślę że to również było zaplanowane przez masonerie, łatwo przewidzieć że jak ludzi się uciska to będą się buntować i wszystko runie. Jaki może być następny etap ? Likwidacja gotówki i elektroniczne czipy. U nas pewnie buntu nie będzie, ale wprowadzą czipy bo np Australia wprowadzi i powiedzą że będzie to praktyczne.
starski
Morawiecki powiedział że trzeba ludziom ograniczyć oczekiwania, żeby kopali rowy za miskę ryżu. Najlepsza do tego jest wojna, ale wynaleźli coś prostszego - fałszywą pandemię
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
ŻARCIA NIE MA . ALE KAGAŃCE NA PYSKACH SĄ !!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Uczyć się Polaczki od Australijczyków
Quas Primas
AUSTRALIJCZYCY sami są sobie winni....
Jeśli my pozwolimy się dalej poddawać zniewoleniu, będziemy mieli to samo...
ps. Ponad rok temu pisałam, że w Polsce będzie to samo co w Australii, jeśli damy się zniewolić terrorem maseczkowym.... I co??? było podobnie jak tam.