m.rekinek
475.8K

SKOŃCZYŁEŚ 50 LAT ? TWÓJ RZĄD BĘDZIE CHCIAŁ CIĘ ZABIĆ - DR VERNON COLEMAN

W Wielkiej Brytanii obecnie oficjalną polityką rządu jest ignorowanie potrzeb osób starszych. Lekarze i pielęgniarki są instruowani, aby pozwalali umrzeć starszym ludziom – i odmawiali im leczenia, …More
W Wielkiej Brytanii obecnie oficjalną polityką rządu jest ignorowanie potrzeb osób starszych. Lekarze i pielęgniarki są instruowani, aby pozwalali umrzeć starszym ludziom – i odmawiali im leczenia, które mogłoby uratować im życie. Personel szpitalny jest poinstruowany, aby odmawiać osobom starszym jedzenia i wody, aby umarły przed zajęciem łóżek szpitalnych. Pracownicy domów opieki otrzymali nawet prawo do sedacji starszych pacjentów bez ich wiedzy. Jedynym -izmem, o który nikt się nie troszczy, jest ageizm (dyskryminacja ze względu na wiek).
od dr Vernona Colemana
Ale w jakim wieku można po prostu pozwolić pacjentom umrzeć? A w jakim wieku pacjent jest za stary na reanimację? W którym momencie społeczeństwo ma prawo powiedzieć: „Żyłeś wystarczająco długo, teraz musisz umrzeć i zrobić miejsce dla kogoś innego”? I dlaczego resuscytacja powinna zależeć od wieku? Można argumentować, że wybór bogactwa lub piękna miałby taki sam sens.
Ale ageizm jest teraz oficjalnie zaakceptowany. Każda …More
Sławomir Sokołowski
Skoro "polski" rząd podnosi rękę na dzieci (rękami "lekarzy", aplikując im truciznę), to znaczy, że nie tylko 50 latkowie są zagrożeni, ale każdy!
Jadwiga Bob
jak się bronić odprócz modlitwy o nawrócenie grzeszników ? bierny opór i święte nieposłuszeństwo juz mogą niestarczyć ...ukrywać się w Niepokalanym Sercu Maryi to będziemy niewidoczni dla szatanów a co zrobił św Maksymilian Kolbe w obozie to każdy z nas wie i jaki był wcześniej...i tak umrzemy -tak czy siak -aby tylko uratować duszę na wieczność ! to co tu nam szykują to...czy PAN BÓG na to …More
jak się bronić odprócz modlitwy o nawrócenie grzeszników ? bierny opór i święte nieposłuszeństwo juz mogą niestarczyć ...ukrywać się w Niepokalanym Sercu Maryi to będziemy niewidoczni dla szatanów a co zrobił św Maksymilian Kolbe w obozie to każdy z nas wie i jaki był wcześniej...i tak umrzemy -tak czy siak -aby tylko uratować duszę na wieczność ! to co tu nam szykują to...czy PAN BÓG na to pozwoli ? pewnie tak ...bo nie raz juz to było ale teraz mamy Króluj nam Chryste ...
Jadwiga Bob shares this
11.4K
przeciwherezjom
W Anglii: Biedroneczko, biedroneczko ile masz lat? Jutro skończę 50! Rozmówca paluchem rozdeptuje biedronkę i z sadyzmem mówi - nie skończysz.
W Polsce: Biedroneczko, biedroneczko ile masz lat? Jutro skończę roczek! Rozmówca paluchem rozdeptuje biedronkę i z sadyzmem mówi - nie skończysz.
One more comment from Jadwiga Bob
Jadwiga Bob
smutek żal ...ale wiary nikt nam nie odbierze a póki co trzeba żyć. Dziękuję PANU BOGU że mogę być tu z Wami choć są różni jak wszędzie -to doceniam tych bożych dążących do świętości
jac05
Jeżeli rząd chce nas zabić, my musimy zabić w nich działanie złego ducha. Módlmy się o zabranie złym duchom mocy projekcji myśli do naszych umysłów.
romanowski shares this
1.2K
Rafał_Ovile
Celem przetrwania potrzeba wrócić do dawnych zwyczajów egzystencji naszych przodków. Ziołolecznictwo, akuszerstwo domowe, bytowanie w małych aglomeracjach, własne przetwórstwo żywności, inwestowanie w dobra i usługi Polaków itd.
Rafał_Ovile
Mark Nemo jeśli ktoś coś zabrania w Polsce to aktualnie partia pis i ludzie z imienia nazwiska... Natomiast ideologia globalna najbardziej uderzy w duże aglomeracje. Dlatego ostoja dla Kościoła, rodzin , narodu będzie na peryferiach (pustyni)... Jeśli Pan Bóg żywi ptaki itp. to trzeba ufać, że na jakiś łąkach zawsze znajdą się zioła. A nauka o sposobie przetwarzania i stosowania ziół jest …More
Mark Nemo jeśli ktoś coś zabrania w Polsce to aktualnie partia pis i ludzie z imienia nazwiska... Natomiast ideologia globalna najbardziej uderzy w duże aglomeracje. Dlatego ostoja dla Kościoła, rodzin , narodu będzie na peryferiach (pustyni)... Jeśli Pan Bóg żywi ptaki itp. to trzeba ufać, że na jakiś łąkach zawsze znajdą się zioła. A nauka o sposobie przetwarzania i stosowania ziół jest przyswajalna dla przeciętnego człowieka... :)
NOWAERA
To się nazywa rozwój cywilizacji.
megur shares this
1.3K