00:58
BRITSKÝ POSLANEC... Elita mu povedala, že "všetci očkovaní ľudia čoskoro zomrú na rakovinu a nevysvetliteľne choroby". (VIDEO) Poznámka editora: - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Všetci, ktorí …More
BRITSKÝ POSLANEC... Elita mu povedala, že "všetci očkovaní ľudia čoskoro zomrú na rakovinu a nevysvetliteľne choroby". (VIDEO)
Poznámka editora: - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Všetci, ktorí užili proticovidovú e-tekutú vakcínu musia činiť pokánie a vyznať tento hriech. Fyzické následky tohto smrteľného očkovania môžu byť neutralizované užívaním ASD-2 a koreňa Athos, ktoré sa úspešne vyrovnávajú s najzávažnejšími chorobami vrátane rakoviny.

Sme si istí, že služobníci Antikrista sa nebudú snažiť zničiť obrovské množstvo ľudí iba zavedením mRNA do ich tiel a preto je potrebné proti nim bojovať duchovne aj fyzicky pomocou týchto Bohom daných prostriedkov. Pomôž nám ó Pane!


1. ZOSTAŇTE ZDRAVÍ... ALEXEJ DOBYCHIN: Ešte raz stručne o použití ASD-2. (VIDEO)
2. ZOSTAŇTE ZDRAVÍ... LIEČBA ATHONITOVÝM KOREŇOM.

BRITSKÝ POSLANEC POVEDAL, ŽE ELITA MU TO POVEDALA
ŽE "VŠETCI OČKOVANÍ ĽUDIA ČOSKORO ZOMRÚ NA RAKOVINU TURBA".


Tí, ktorí sú očkovaní čoskoro začnú zomierať v stovkách miliónov a podľa britského poslanca Andrewa Bridgena, ktorý odhalil, že vysoký minister kabinetu mu povedal podrobnosti o pláne použiť rakovinu turba na vyľudnenie sveta.

Podľa Bridgena sa incident odohral v čajovni Westminsterskej snemovne parlamentu kde mu nemenovaný vysokopostavený minister povedal, že "čoskoro zomrie na rakovinu", pretože bol počas lockdownu uvedený do omylu aby sa dal zaočkovať.

Podľa insidera spoločnosti Pfizer (poznámka editora: všetky e-kvapaliny, vrátane Putinovho Sputnika V sú tie iste a identické), ktorý varuje, že každý očkovaný mRNA je chodiaca časovaná bomba čakajúca na výbuch.

Podľa zasvätených bola pandémia Covid a zavedenie mRNA operáciou, ktorá bola plánovaná desaťročia s výslovným cieľom úmyselne zraniť, zmrzačiť a zabiť obrovské množstvo ľudí.

Toľko k chorobe X, o ktorej sa v poslednej dobe veľa hovorí...

CHOROBA X... Tajná zbraň Nového svetového poriadku. (VIDEO) – Gloria.tv

Dr. Mercola: Vypukne nemoc X v roce 2025? – Gloria.tv
Public domain
dominikguzman shares this
322