Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
04:15
Janko333
32.6K
Rodina, ktorá sa spolu modlí (ruženec), ostane spolu! Prísľub Panny Márie: jeden člen z rodiny modliaci sa každý deň ruženec zachráni celú rodinu!
Coburg shares this
61K
johanika
Môžem potvrdiť. Už rozložené rodiny neverou, závislosťami... sa ružencom opäť spájajú. Ruženec robí zázraky!
Metod
Ruženec je zázrak, odporúčam!
johanika
Prosím, modlite sa ruženec. O čokoľvek budete prosiť - problémy v rodine, deti v škole, či v práci, prijatie choroby... všetko Panna Mária vyrieši, dodá silu... je to až neuveriteľné, čo dokáže vyprosiť.
Hermenegild
Soport, a čo nemci za 2.sv. vojny na Pošumavsku? Zadovážili si ružence a prosili katolíkov, aby ich naučili ruženec, lebo si všimli, že oni sa vždy pri náletoch modlia ruženec a nič sa im nikdy nestalo. Boli pod ochranou Matky Božej.
Obrana katolíckej Cirkvi
Protestantský historik objavuje katolícku cirkev. Vyrastal som ako evanjelický protestant, stal som sa cirkevným historikom, ale stať sa katolíkom bolo to posledné, čo som očakával. A Protestant Historian Discovers the Catholic Church - The Coming Home Network
Scott Hahn bývalý protestant - návrat do katolíckej cirkvi cez Pannu Máriu Návrat do katolíckej Cirkvi :: Ježiš Mária
Otakar Holzmann
Protestanti jsou odpadlí katolíci. Luther uvedl do pohybu velkou lavinu duchovních i krvavých válek, které změnily natrvalo tvář Evropy i světa. Zcela narušený mal Luther a Lutherův slovník- Lutherovi přátelé byli velice nešťastní z jeho šílených výbuchů. Melanchton napsal: Třesu se strachem, když pomyslím na Lutherovy vášně, které v něm vírou herkulovskou silou. Hospinius říká: Luthera …More
Protestanti jsou odpadlí katolíci. Luther uvedl do pohybu velkou lavinu duchovních i krvavých válek, které změnily natrvalo tvář Evropy i světa. Zcela narušený mal Luther a Lutherův slovník- Lutherovi přátelé byli velice nešťastní z jeho šílených výbuchů. Melanchton napsal: Třesu se strachem, když pomyslím na Lutherovy vášně, které v něm vírou herkulovskou silou. Hospinius říká: Luthera svedl Satana, je to človek plný pýchy a domýšlivosti. Erasmus Lutherovi napísal: Kvílíme všetci nad nešťastným rozkolem, ktorý šíříš všade po svete kvôli svojmu paličatému, nespoutanému a vzpurnému rozumu. lumendelumine.cz/index.php?page=martin-luther.
Otakar Holzmann shares this
38
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
869