„NEJCHYTŘEJŠÍ MUŽ SVĚTA“ S IQ 210 CHCE ODBOJ VŮČI COVID VAKCINACÍM A „DEPOPULAČNÍ AGENDĚ“

„NEJCHYTŘEJŠÍ MUŽ SVĚTA“ S IQ 210 CHCE ODBOJ VŮČI COVID VAKCINACÍM A „DEPOPULAČNÍ AGENDĚ“

USA: Christopher Langan, muž, kterého kdysi média označili za „nejchytřejšího člověka na světě“ za to, že má 210 IQ, naléhá na odpor vůči vakcínám proti COVID-19.

Langan zveřejnil příspěvek ve své skupině na Facebooku, kde se zabýval svými obavami ohledně vakcíny COVID-19, režimu povinné vakcinace a hrozných důsledků pro lidstvo.

„Hromadné vymírání lidí by bylo šokující a ohrozilo by současné Status Quo.“ Pokud se lidská populace zhroutí a ekonomika to bude následovat, elita nebude mít nic, žádné přirozené vůdcovství anebo přizpůsobivost, které by je mohly chránit a vést k jejich přežití. Proto dávají přednost masové sterilizaci a pomalejšímu (ale stále rychlému) úbytku populace, “napsal.

Langan připustil, že obavy z populačního růstu jsou oprávněné, ale cítí, že přístup elity je vysoce neetický a dezinformační. Na základě své analýzy učinil několik kontroverzních závěrů.

„Stručně řečeno, kvůli plnění svých kapes a nátlaku na všechny kolem sebe, se elita považuje za „NADŘAZENOU RASU“, jakési globální sdružení chovu hospodářských zvířat, pro které zbytek jejich druhu není nic jiného než stádo poslušného dobytku, chovaného pro posluhování s jenom tolik inteligence, aby mohli plnit rozkazy, “napsal.


„To jasně a nezvratně dokumentuje např. Agenda“ Genocidy bílé rasy „popsaná před sto lety R.N. Coudenhove-Kalergim, který byl financován Rothschildy, Warburgy a dalšími mezinárodními bankéři a nyní je to prováděno jako mezinárodní politika v celém západním světě, “pokračoval Langan.

„Je snadné zjistit, kam to vede, a není to nikde dobré.“ Osobně jsem ochoten v případě potřeby vážně fyzicky ublížit každému, kdo se mi pokusí vnutit jednu z těchto injekcí, a totéž by mělo platit pro všechny ostatní slušné lidi se sebeúctou, “dodal.

V následném příspěvku se podrobně zabýval zdůvodněním svých závěrů.

„Odolávání“ vakcíně „pomáhá elitě identifikovat vás jako někoho, kdo je lépe zabit, a proto má nárok na“ vůdcovské očkování, „řekl Langan.

„Kteříkoli hodnotní otroci, kteří okamžitě zemřou, jsou přijatelné vedlejší škody;“ kromě toho každá smrt slouží depopulační agendě, “pokračoval.

„Jedná se o operaci masového rozsahu, při které lidská chyba znemožňuje efektivní výběr “ kvality“, ať už je kvalita definována na základě objektivních hodnot, nebo použitelnosti parazitickou nadřazenou třídou,“ dodal Langan.


Langan bude nevyhnutelně označen za konspiračního teoretika a a dalšími nadávkami za vyjádření svého úhlu pohledu proti globalistické technokracii, ale rozhodně má odvahu mluvit v době rostoucí cenzury a represí.

Sdílejte !!!

ZDROJ: bigleaguepolitics.com/…urges-resistance-to-covid-vax-depopulation-agenda/
Public domain
Zuz S
Dnes sa odovzdava peticia za dobrovolnost "ockovania" proti c-19, este sa da podpisat! peticie.com/a/285498
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To je veľmi málo ten počet to by muselo byť 2 milióny aspoň žeby to malo aspoň nejakú "prevahu" a účinnosť.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
V takých časoch NWO nepomôže nič a už vôbec nie nejaká petícia.
Zuz S
Ja viem, s najvyssou pravdepodobnostou si s tym s prepacenim vytru... Ale i ked je to kvapka v mori, pridavam vzdy podpisy k peticiam. Samozrejme, nemalo by to byt jedine, co urobime.
Marieta Ria
Súhlasím Zuz S, ja detto...
Bratia a sestry
podpisujte a pripravte sa na protesty a odpor voči fašizmu!
Bratia a sestry
"Osobně jsem ochoten v případě potřeby vážně fyzicky ublížit každému, kdo se mi pokusí vnutit jednu z těchto injekcí, a totéž by mělo platit pro všechny ostatní slušné lidi se sebeúctou"
JE NÁS VIAC!!!
More
"Osobně jsem ochoten v případě potřeby vážně fyzicky ublížit každému, kdo se mi pokusí vnutit jednu z těchto injekcí, a totéž by mělo platit pro všechny ostatní slušné lidi se sebeúctou"

JE NÁS VIAC!!!
Roberto 55
Vysoke IQ tohoto Christophera urcite zavazi v boji proti vakcinovym vrahunom vsetkich stupnov a navyse ho ma takmer(alebo uplne) tak vysoke ako 4 (styria) cernoskovia z Rovnikovej Guinei pokial by sme to dali dokopy, kde je priemer (hovorim o priemere) iba 59 (teda rozpatie, podla psycho pracovnikov od imbecility po debilitu). Nechcem nikoho urazat, ale udaje su z vyskumov a testovania serioznych …More
Vysoke IQ tohoto Christophera urcite zavazi v boji proti vakcinovym vrahunom vsetkich stupnov a navyse ho ma takmer(alebo uplne) tak vysoke ako 4 (styria) cernoskovia z Rovnikovej Guinei pokial by sme to dali dokopy, kde je priemer (hovorim o priemere) iba 59 (teda rozpatie, podla psycho pracovnikov od imbecility po debilitu). Nechcem nikoho urazat, ale udaje su z vyskumov a testovania serioznych vedcov a zahrnaju cely svet.
Za zmienku stoji aj skutocnost, ze nejakej gorile a simpanzovi namerali IQ az 70...
Roberto 55
Na tomto obrazku su zachytene tvare mnohich z vladnucej smotanky-v skutocnosti pokazene mlieko... Su tam aj ich otroci druhej kategorie.