Zuz S
Dnes sa odovzdava peticia za dobrovolnost "ockovania" proti c-19, este sa da podpisat! peticie.com/a/285498
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To je veľmi málo ten počet to by muselo byť 2 milióny aspoň žeby to malo aspoň nejakú "prevahu" a účinnosť.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
V takých časoch NWO nepomôže nič a už vôbec nie nejaká petícia.
Zuz S
Ja viem, s najvyssou pravdepodobnostou si s tym s prepacenim vytru... Ale i ked je to kvapka v mori, pridavam vzdy podpisy k peticiam. Samozrejme, nemalo by to byt jedine, co urobime.
Marieta Ria
Súhlasím Zuz S, ja detto...
Bratia a sestry
podpisujte a pripravte sa na protesty a odpor voči fašizmu!
Bratia a sestry
"Osobně jsem ochoten v případě potřeby vážně fyzicky ublížit každému, kdo se mi pokusí vnutit jednu z těchto injekcí, a totéž by mělo platit pro všechny ostatní slušné lidi se sebeúctou"

JE NÁS VIAC!!!
Roberto 55
Vysoke IQ tohoto Christophera urcite zavazi v boji proti vakcinovym vrahunom vsetkich stupnov a navyse ho ma takmer(alebo uplne) tak vysoke ako 4 (styria) cernoskovia z Rovnikovej Guinei pokial by sme to dali dokopy, kde je priemer (hovorim o priemere) iba 59 (teda rozpatie, podla psycho pracovnikov od imbecility po debilitu). Nechcem nikoho urazat, ale udaje su z vyskumov a testovania …More
Vysoke IQ tohoto Christophera urcite zavazi v boji proti vakcinovym vrahunom vsetkich stupnov a navyse ho ma takmer(alebo uplne) tak vysoke ako 4 (styria) cernoskovia z Rovnikovej Guinei pokial by sme to dali dokopy, kde je priemer (hovorim o priemere) iba 59 (teda rozpatie, podla psycho pracovnikov od imbecility po debilitu). Nechcem nikoho urazat, ale udaje su z vyskumov a testovania serioznych vedcov a zahrnaju cely svet.
Za zmienku stoji aj skutocnost, ze nejakej gorile a simpanzovi namerali IQ az 70...
Roberto 55
Na tomto obrazku su zachytene tvare mnohich z vladnucej smotanky-v skutocnosti pokazene mlieko... Su tam aj ich otroci druhej kategorie.