mkatana
1427
Świat wg. Gazety Wyborczej. 😲 😉More
Świat wg. Gazety Wyborczej.
😲 😉
mkatana
Szeptunka, wiedźmy i Kuźniar – nowy kanał na multipleksie. A TV Trwam miejsca nie chcieli dać
Jeśli chcesz coś zapamiętać lub przypomnieć to odpraw pewien rytuał. Zapisz na lustrze i umieść w…. a rano będziesz bardzo zadowolony z efektów – taką poradą kończy się jeden z odcinków rosyjskiej produkcji serialu „Wiedźmy” emitowanego na ZOOM TV. Kanale, który rozpoczął swe nadawanie na multipleksie …More
Szeptunka, wiedźmy i Kuźniar – nowy kanał na multipleksie. A TV Trwam miejsca nie chcieli dać

Jeśli chcesz coś zapamiętać lub przypomnieć to odpraw pewien rytuał. Zapisz na lustrze i umieść w…. a rano będziesz bardzo zadowolony z efektów – taką poradą kończy się jeden z odcinków rosyjskiej produkcji serialu „Wiedźmy” emitowanego na ZOOM TV. Kanale, który rozpoczął swe nadawanie na multipleksie. Nie jest jedyna z „ezoterycznych” propozycji tej stacji.

ZOOM TV „raczy” swoich widzów potężną dawką okultyzmu i ezoteryzmu. Przesiąknięte tym „duchem” są bowiem dwa z emitowanych na tym kanale seriali. Oba produkcji rosyjskiej. Jednym z nich jest „Szeptunka”, której opis nie pozostawia wiele wątpliwości, iż widzowie decydujący się na jego obejrzenie zostaną zanurzeni w świat magii oraz doznań paranormalnych.

Babcia Nina w dzieciństwie w wyniku ciężkiej choroby straciła wzrok. Utrata ważnego zmysłu została jej jednak wynagrodzona darem jasnowidzenia. Wieść o jej niezwykłych zdolnościach szybko się rozniosła dużo dalej poza granice wsi, w której mieszka. Dziś kobieta nie wychodzi z domu, a z innymi ludźmi kontaktuje się wyłącznie poprzez swoją wnuczkę Annę, która publikuje jej porady dla potrzebujących na swojej stronie internetowej. Staruszka nikogo nie zostawi w potrzebie i zrobi wszystko, żeby pomóc innym – czytamy w opisie serialu.

Obok wspomnianego serialu ZOOM TV proponuje widzom poznanie tajemniczych obrzędów i rytuałów odprawianych przez serialowe „Wiedźmy”, których pomoc obejmuje niemal praktycznie wszystkie dziedziny życia.

Nieszczęśliwa miłość? Splątane włosy? Choroba, na którą nie ma lekarstwa? Kiedy sytuacja wydaje się bez wyjścia, z pomocą przyjść może tylko wiedźma. Trzy kobiety o nadprzyrodzonych zdolnościach wykorzystują swoje moce, by pomóc zdesperowanym ludziom w znalezieniu rozwiązania ich problemów. Każda z nich ma inny dar, ale łączy je jedno: znają najintymniejsze sekrety swoich podopiecznych.

Oba seriale łączy nie tylko konwencja, pojawiają się w nich bowiem komentarze zza kamery, tłumaczące doniosłość oraz wagę podejmowanych przez bohaterów decyzji, lecz także miejsce akcji - rozgrywają się we współczesnej Rosji. Korzystanie z ezoterycznych „porad” ukazane jest jako nieomal oczywiste i wręcz konieczne w obliczu życiowych zakrętów. Choroba czy niepowodzenie w interesach okazują się być możliwe do przezwyciężenia tylko przy udziale „wtajemniczonych” fachowców świadczących swe usługi na wzór lekarza, czy poradnictwa duchowego. Ot, taki ezoteryzm dnia codziennego…

Wspomniane seriale serwowane są telewidzom nieomal przez cały dzień, między godzinami 8-9, 13-14, 17-18, 20-21, tak aby absolutnie nikt z oglądających ZOOM TV nie został pozbawiony możliwości śledzenia ezoterycznych oper mydlanych. Warto nadmienić, iż podobne sesje odbywają się niemal codziennie.

Przypomnijmy, że Zoom TV jest tworzony przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej i Kino Polska TV. Stacja współpracuje z telewizjami lokalnymi oraz Grupą Onet.

A co z tytułowym Kuźniarem? Też go znajdziemy na ZOOM TV. Były gospodarz poranka w TVN24 zakotwiczył tam ze swoim programem „Obywatel Kuźniar”. Czyż zatem trzeba szukać więcej powodów, aby nigdy nie zbłądzić na ten kanał?

ŁK

Read more: www.pch24.pl/szeptunka--wied…