CÓRKA MARYI
2802

Matka Zbawienia: Apokalipsa będzie dotyczyła tego, co jest związane z przejęciem Kościoła Mojego Syna na ziemi przez Jego wrogów

Mother of Salvation: The apocalypse will be all about the seizure of my Son’s Church on Earth by His enemies

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

Piątek, 2 maja 2014 roku, godz. 19.00

Moje dziecko, gdy ludzie słyszą słowo „apokalipsa”, może to wywołać przerażenie w ich sercach. To dlatego, że naprawdę bardzo niewielu wie, co ono oznacza. Przepowiedziano, że te czasy są ostatnią częścią Planu Mojego Ojca na zjednoczenie świata i uwolnienie go z uchwytu zła, które już od tak dawna jest jego morderczym uściskiem.

Najważniejszym znakiem, że czas jest już bliski, będzie ponowne przeżywanie Ukrzyżowania Mojego Syna, a będzie to tuż przed Jego Powtórnym Przyjściem.
Takie będą znaki. Tak jak On był ubiczowany, tak będzie również Jego Ciało – Jego Kościół na ziemi – poprzez zepsucie i skażenie.

Następnie, tak jak ciernie były umieszczone na Jego Głowie, tak też zostaną one umieszczone na głowach przywódców Jego Kościoła. Ręce Jego wyświęconych sług zostaną przybite tak jak do Krzyża, gdy w nadchodzących czasach przestaną one służyć jako narzędzia świętych sakramentów. Tak jak gwoździe przeniknęły Stopy Mojego Syna, tak też zabronią prawdziwym sługom Boga prowadzić dusze prawdziwą drogą Pana.

Ukrzyżowanie Kościoła Mojego Syna na ziemi będzie dalej następowało, dopóki on nie umrze, i tego dnia Ciało Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, przestanie już być Obecne w Najświętszej Eucharystii. Kiedy Kościół Mojego Syna zostanie zniszczony, którą drogą pójdą wtedy Jego wyznawcy? Jeśli nie będziecie podążać Drogą Mojego Syna, to nie będziecie w stanie znaleźć drogi do Jego Królestwa.

Kiedy Kościół Mojego Syna zostanie przejęty i wróg zasiądzie na tronie, zawsze musicie dochowywać wierności Mojemu Synowi. Nie będziecie w stanie tego robić, jeśli przyjmiecie prawa świeckiego świata jako substytut Prawdy.

Księga Prawdy wraz z Modlitwami Krucjaty pozwolą wam się skupić na Moim Synu. Jego wierni słudzy będą was karmić Pokarmem Życia, gdy nigdzie nie będzie można go znaleźć. Do tego czasu będziecie mogli liczyć miesiące, tak jakby to były tygodnie, a tygodnie jakby to były dni, bo na dźwięk trąby Nowe Jeruzalem powstanie z popiołów i zakończy się prześladowanie.

Apokalipsa będzie dotyczyła tego, co jest związane z przejęciem Kościoła Mojego Syna na ziemi przez Jego wrogów. Będzie chodziło o walkę o dusze.

Kara będzie Bożym ostrzeżeniem dla ludzkości, aby otworzyć jej oczy na Prawdę. Armia Reszty pomoże utrzymać przy życiu płomień miłości dla Mojego Syna i równocześnie przyniesie duszom wspaniałe ułaskawienie od kary, która w przeciwnym razie by na nich spadła, gdyby nie Miłosierdzie Mojego Syna.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…em-kosciola-mojego-syna-na-ziemi-przez-jego-wrogow

________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Wkrótce zostaniecie poproszeni, ażeby zamiast Świętej Eucharystii rozdawać Jej …

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię

________________________________________________________