CÓRKA MARYI
43.8K

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ...

JESUS: You, My Church, will be cast aside into the desert for 1,260 days

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

niedziela, 15 kwietnia 2012 roku, godz. 19.16

Moja szczerze umiłowana córko, zdaję sobie sprawę, że niektóre z tych Orędzi nie mają według ciebie sensu, ale musisz Mi zaufać i wiedzieć, że muszę ujawnić treść Księgi Apokalipsy, tak aby dusze wiedziały, czego się spodziewać w tych czasach.

Wy, małej wiary, ale którzy przyjmujecie Moje Słowo dane wam przez tego proroka, wiedzcie, że wasza pokora i pragnienie, zrodzone z czystej miłości do Mnie, przybliżyły was do Mojego Najświętszego Serca.

Jesteście Resztą Mojego Kościoła. Jesteście Kościołem, o którym mowa w Księdze Apokalipsy. Jesteście potomstwem kobiety, która urodziła mężczyznę i która została wygnana na pustynię, gdzie i wy zostaniecie oddzieleni, pomimo to połączeni jako jedno, aby głosić Moje święte Słowo i nauczać prawdziwych Ewangelii. Kobieta rodzi Mój prawdziwy Kościół, Moją wierną trzodę, która nie zostanie zwiedziona przez fałszywego proroka.

Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię, gdzie będziesz mieć schronienie.
Ale dzięki Darowi Ducha Świętego będziesz karmiony Owocami Mojej Miłości.

Będą to wierni członkowie Moich kościołów chrześcijańskich, włączając w to Moje wyświęcone sługi i tych z Moich wyznawców, którzy odrzucą fałszywego proroka, a którzy będą musieli gromadzić Mój Kościół. Będziecie musieli oddawać Mi cześć w tajemnicy, ponieważ pod rządami fałszywego proroka Msza zostanie zmieniona nie do poznania.

Jesteście Moimi prawdziwymi wyznawcami, a na wasze drogocenne dusze są wylewane z Nieba wszystkie Łaski. Jak bardzo was kocham, dzieci, i jak bardzo łagodzicie Moje cierpienie. Ale jakże wiele bólu jest w Moim Sercu z powodu tych Moich wyznawców, którzy nie zechcą Mnie słuchać. Będą oni wciągnięci w sieć przez fałszywego proroka, w ciemność, i nie będę mógł ich uratować. Ze swojej własnej woli uderzą Mnie w Twarz.

Reszta Mojego Kościoła będzie musiała szerzyć Słowo innym Moim dzieciom, włączając w to tych, którzy w ogóle Mnie nie znają. Wy, Reszto Mojego Kościoła, będziecie musieli głosić Moje Proroctwa i Moje święte Słowo tym, którzy nie są chrześcijanami lub którzy nie znają dziesięciu przykazań. Waszym zadaniem będzie się upewnić, że święta Biblia jest czytana i rozumiana. Do was będzie należało powiadomienie świata o pełnym znaczeniu Pieczęci zawartych w Księdze Apokalipsy, które ujawnię Marii od Bożego Miłosierdzia.

Dwaj Świadkowie z Księgi Apokalipsy. Wy, Moi wyznawcy, jesteście jednym z Dwóch Świadków, o których mowa w Księdze Apokalipsy i którzy będą chronieni z Niebios. Moje Słowo dane wam, Reszto Mojego Kościoła, może zostać porzucone jak zwłoki, ale Moje Słowo nigdy nie umrze.

Żydzi będą drugim z tych Dwóch Świadków.

Dwie lampy to Moje kościoły chrześcijańskie – tradycyjny prawdziwy Kościół i ci Moi wyznawcy, którzy zostaną odrzuceni przez fałszywego proroka.

Dwa drzewa oliwne to Izrael starej Jerozolimy i Nowy Izrael.


Oni, Żydzi, poznają w końcu, że Ja Jestem Mesjaszem, i głoszenie przez nich Prawdy zostanie przez fałszywego proroka i antychrysta również odrzucone i wyrzucone, by zgniło jak zwłoki. Mimo to ten wybrany naród nie wyginie.

Oba będą się czuły pokonane, ale w rzeczywistości tak nie będzie, ponieważ utworzycie razem ze wszystkimi innymi religiami jeden prawdziwy Kościół – Nowe Jeruzalem, które powstanie z popiołów.

Przetrwacie straszliwą, diabelską monarchię, która powstanie pod podwójnym przywództwem, fałszywego proroka i antychrysta; obaj zostaną wrzuceni do jeziora ognia, którym jest piekło. To prześladowanie nie potrwa długo i otrzymacie wielką siłę i ochronę. Otrzymacie pomoc i powstanie pośród was wielu przywódców, aby was prowadzić przez ten okres.

Wielu z was stanie się świętymi w Moim Nowym Raju i po tym, jak pomogą zbudować Resztę Mojego Kościoła na ziemi, będą panować ze Mną w Nowym Niebie i Ziemi, które ukażą się przy Moim Powtórnym Przyjściu.

Ci z was, którzy nie są ze Mną, otrzymają bardzo krótki czas na dokonanie wyboru. Albo będziecie za fałszywym prorokiem i przeciwko Mnie, albo będziecie za Mną. Wybierzcie to pierwsze, a wasze dusze zostaną skradzione przez zwodziciela. Brzmi to srogo, ale jest to prawda.

Dowód Mojej Obecności zostanie dany wszystkim dzieciom Bożym podczas Ostrzeżenia. Módlcie się, abyście wtedy przyjęli prawdę, że to jestem Ja, wasz umiłowany Jezus, który woła do was z Nieba, byście otworzyli oczy, tak byście mogli zobaczyć i abyście słuchali, tak byście mogli usłyszeć, zanim będzie za późno.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Nowy mszał ze zmianami (w konsekracji) Franciszka

Matka Zbawienia: Wkrótce zostaniecie poproszeni, ażeby zamiast Świętej Eucharystii rozdawać Jej surogat — który nie będzie Ciałem Mojego Syna

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ...

________________________________________________________________