uk.news
16

Злочинність проти життя: Пошкоджено римську штаб-квартиру

20 травня вхід до римського офісу організації "Pro Vita & Famiglia", яка захищає фундаментальні права людини, був розмальований екстремістськими гаслами, що пропагують трансвестизм.

Якопо Коге з "Pro Vita & Famiglia" пов'язує цей акт вандалізму з демонстрацією екстремістів-трансвеститів, що відбулася в Римі в суботу 18 травня.

Він пояснює, що ці агресивні групи вимагають "поваги", але не виявляють поваги до інших, постійно нападаючи на здоровий глузд, право на самовираження та існування тих, хто критикує їхню пропаганду.

За останні три роки офіс "Pro Vita & Famiglia" зазнав більше десяти (!) нападів, які часто збігалися з демонстраціями цього типу вуличних хуліганів. Один з прикладів - 25 листопада, коли офіс правозахисників зазнав нападу з розбитими вікнами, зламаними віконницями і кинутою запальною сумішшю, яка лише завдяки щасливому випадку не вибухнула.

Мер Риму Роберто Гуалтьєрі, член організації-наступниці колишньої Комуністичної партії ("Демократична партія"), ніколи не висловлював солідарності з правозахисниками, а це означає, що він перебуває на іншій стороні.

На думку Коге, це свідчить про те, що за нинішнього режиму в Італії "не існує свободи вираження думок", якщо вони відрізняються від пропаганди режиму.

Переклад зі штучним інтелектом

00:52