Clicks1.1K
Edward7

Kanadyjscy urzędnicy; W tym roku tylko osoby zaszczepione na grypę, chorują na grypę

W raporcie opublikowanym przez CBC w Kanadzie urzędnicy państwowi ds. zdrowia twierdzą, że w tym roku nie znaleźli ani jednego przypadku grypy sezonowej.

Urzędnicy ds. zdrowia w Kolumbii Brytyjskiej nie wykryli ani jednego przypadku grypy krążącej w społeczności od początku sezonu grypowego, kontynuując „wyjątkowy” ogólnokrajowy trend, nawet gdy prowincja znajduje się w środku swojego regularnego sezonu grypowego.

Centrum Kontroli Chorób BC (BCCDC) potwierdziło w poniedziałek dla CBC News; o nieistniejących liczbach dotyczących grypy sezonowej. „Prowincjonalnie to wciąż duże "gęsie jajo", jeśli chodzi o wykrywanie grypy. To naprawdę wyjątkowe, jak niska jest aktywność wirusa grypy” – powiedziała dr Danuta Skowroński, kierownik ds. monitorowania grypy i pojawiających się wirusów układu oddechowego w BCCDC.


„Byłem na bitwie na grypę od 20 lat i nigdy nie widziałem czegoś takiego… i to nie z powodu braku prób”. Ale jeśli będziesz dalej czytać ten artykuł, zobaczysz, że faktycznie przetestowali niektóre osoby pozytywnie na grypę za pomocą wymazów z nosa: tych, którym wstrzyknięto żywą atenuowaną szczepionkę przeciw grypie.

BCCDC przetestowało w tym roku 30 000 próbek na obecność grypy. Tylko kilkanaście z tych testów dało wynik pozytywny i wszystkie były powiązane z osobami, które otrzymały szczepionkę, co nie liczy się jako rozprzestrzenienie się w społeczności.

Dla porównania, w zeszłym roku centrum znalazło 861 pozytywnych testów, czyli około jedna trzecia testowanych. Doświadczenie BC znajduje odzwierciedlenie w całym kraju. Raport Kanadyjskiej Agencji Zdrowia Publicznego w czwartek powiedział, że nie ma wystarczającej liczby przypadków grypy, aby nawet ogłosić, że sezon grypowy 2020-21 rozpoczął się w Kanadzie.

30 000 testów na grypę przeprowadzonych w tym roku to jedna czwarta średniej liczby testów przeprowadzonych przez BC w ciągu (roku) w ostatnich pięciu sezonów grypowych.


Wszystkie tuziny pozytywnych wyników były związane z osobami, które otrzymały „żywą atenuowaną” szczepionkę przeciw grypie, która jest wytwarzana z osłabionego wirusa grypy i dostarczana w aerozolu do nosa.

„Nie jest niczym niezwykłym pobranie wirusa szczepionkowego w wymazie z nosa” – powiedział Skowroński. „Nieoczekiwane jest to, że w prowincji nie ma żadnych innych wirusów grypy”. ( Źródło )

Oczywiście nie jest to nowe zjawisko. Od lat nie było przypadków polio w większości krajów na całym świecie, z wyjątkiem tych, którzy są zaszczepieni na polio.

Zastanawiałem się, czy zjawisko zerowej grypy występuje również w USA, więc wyszukałem termin „zero przypadków grypy”. Wynik znajduje się na grafice na górze tego artykułu, która pokazuje, że wiele społeczności, szpitali, miast, a nawet stanów zgłasza to samo, co Kanada. Pierwsze 9 wyników zawierało artykuły informujące o zerowych przypadkach grypy w tym roku, podczas gdy dziesiąty wynik to artykuł „sprawdzający fakty”, w którym stwierdzono, że doniesienia na Facebooku, że w tym roku nie było żadnych przypadków grypy, były FAŁSZYWE.

Oczywiście powodem, dla którego "grypa nagle zniknęła", są środki związane z COVID-19, które "powstrzymały grypę", ale nie COVID-19.

Nawet eksperymentalne „szczepionki” na COVID-19 nie powstrzymały COVID-19, ponieważ większość osób umierających dzisiaj z diagnozą COVID-19 została „w pełni zaszczepiona”.

A jednak ludzie w społeczeństwie rzeczywiście wierzą w to wyjaśnienie, dlaczego grypa nagle zniknęła?

Kim są ci ludzie kierujący tymi rządowymi agencjami zdrowia i opowiadający opinii publicznej tak śmiałe kłamstwa?

Odpowiedz z Biblii;
Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (Jan 8:44)

Jak masy w społeczeństwie mogą nadal wierzyć w tak oczywiste kłamstwa?
Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. Tesaloniczan 2:11-12)
humansarefree.com

Czyli można powiedzieć, na zasadzie analogii, że na tzw."covid" też będą chorować tylko zaszczepieni (i przetestowani PCR);

Większość zgonów z powodu Covid to osoby w pełni zaszczepione, a frekwencja na pogotowiu bije rekordy

Czy zaczynamy dostrzegać dowody na „wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE) spowodowane szczepionkami Covid-19 w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane dotyczące hospitalizacji i zgonów rzekomo z powodu Covid-19 z pewnością tak sugerują.

ADE może powstać na kilka różnych sposobów, ale najbardziej znanym jest „Ścieżka koni trojańskich”. Dzieje się tak, gdy nieneutralizujące przeciwciała wytworzone przez przeszłą infekcję lub szczepienie nie wyłączają patogenu po ponownej ekspozycji. Zamiast tego działają jak brama, umożliwiając wirusowi wejście i replikację w komórkach, które zwykle są niedostępne (zazwyczaj komórki odpornościowe, takie jak makrofagi). To z kolei może prowadzić do szerszego rozprzestrzeniania się choroby i nadreaktywnych odpowiedzi immunologicznych, które powodują cięższą chorobę.

Dr Barry Bloom, MD, PhD, z Harvard TH Chan School of Public Health, wyjaśnienie ADE jest następujące:
„Przyczyną ADE są przeciwciała przeciwko wirusowi, które go nie neutralizują. To umożliwia pochłonięcie wirusa przez komórki, które mają receptory dla przeciwciał, ale nie wirusa. To jest sposób na wprowadzenie wirusa do komórek, którego normalnie by nie zainfekował”.
ADE może również wystąpić, gdy przeciwciała neutralizujące (które wiążą wirusa i powstrzymują go przed wywoływaniem infekcji) są obecne na wystarczająco niskim poziomie, aby nie chroniły przed infekcją. Zamiast tego mogą tworzyć
kompleksy immunologiczne z cząsteczkami wirusa, co z kolei prowadzi do gorszej choroby.

W 2016 roku opracowano szczepionkę przeciwko wirusowi dengi, która ma chronić przed wszystkimi czterema serotypami wirusa. Nadzieja była taka, że poprzez wywoływanie odpowiedzi immunologicznej na wszystkie cztery serotypy jednocześnie, szczepionka może obejść problemy związane z ADE po chorobie wywołanej wirusem dengi. Szczepionkę podano dzieciom w Filipinach. Jednak czternaście zaszczepionych dzieci zmarło po zetknięciu się z wirusem dengi w społeczności, ponieważ rozwinęły one reakcje przeciwciał, które nie były w stanie zneutralizować naturalnego wirusa krążącego w społeczności.

W poprzednich badaniach klinicznych kandydatów na szczepionki przeciwko SARS i MERS, każde z tych badań zakończyło się niepowodzeniem w fazie zwierzęcej z powodu ADE, znanego również jako patogenne torowanie lub burza cytokin.


Badania kliniczne fazy trzeciej mają na celu wykrycie częstych lub ciężkich działań niepożądanych przed dopuszczeniem szczepionki do użytku, w tym ADE.
Ale w tym tkwi problem, żadna ze szczepionek przeciwko Covid-19 nie zakończyła badań klinicznych fazy trzeciej.
Pfizer faza trzecia próba nie wynika, aby zakończyć dopiero 6 kwietnia 2023 r.

Podczas gdy trzecia faza próbna AstraZeneca ma się zakończyć nieco wcześniej, 14 lutego 2023 roku.

Oznacza to, że obecne na całym świecie wprowadzanie szczepionki przeciw Covid można opisać jako największy eksperyment na ludziach, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w historii. Każdy, kto przyjmuje tę szczepionkę, która jest tylko tymczasowo dopuszczona do użycia w nagłych wypadkach, jest zasadniczo szczurem laboratoryjnym biorącym udział w badaniu.

Dowiadujemy się o skutkach tych nowych „szczepionek”, które rzekomo zwalczają Covid-19 w prawdziwym świecie, żadna osoba nie ma pojęcia, jakie mogą być długoterminowe konsekwencje. Ale znamy niektóre z krótkoterminowych konsekwencji.

Według raportów MHRA "żółta kartka" na dzień 9 czerwca 2021 ; 949,287 niepożądanych zdarzeń, odnotowano 1332 zgonów . Jednak zgłaszanych jest tylko 1% – 10% działań niepożądanych, a MHRA stwierdza, że 1 na 142 osoby cierpi na reakcję niepożądaną. Ale w rzeczywistości rzeczywisty wskaźnik może być tak wysoki, jak od 1 na 14 osób lub jedna na 2 lub 3 osoby.

Doznane niepożądane reakcje to nie tylko ból ręki lub ból głowy. Obejmują one takie rzeczy jak ślepota, napad padaczkowy, paraliż, uszkodzenie mózgu i udar, a teraz możemy widzieć dowody na wzmocnienie zależne od przeciwciał dzięki uprzejmości najnowszych danych opublikowanych przez Public Health England na temat wariantów niepokojących w Anglii.
W opublikowanym dokumencie rząd, który można obejrzeć tutaj dane prezentuje w tabeli znajdują się na stronie 12 pokazano „Widzów do pomocy w nagłych wypadkach i zgonów według statusu szczepień wśród Delta potwierdzonych przypadków w Anglii, 1 luty 2021 do 14 czerwca 2021 r.”

Ale tutaj sprawy stają się zarówno interesujące, jak i niepokojące. Od 1 lutego 2021 odnotowano 73 zgonów Covid rzekome ciągu 28 dni od dodatniego wyniku testu ze względu na wariant Delta Covid. Jednak tylko 46,5% tych zgonów to osoby niezaszczepione. Podczas gdy 36,6% zgonów to osoby, które były w pełni zaszczepione przez co najmniej dwa tygodnie. Kolejne 13,7% zgonów to osoby, które otrzymały jedną dawkę szczepionki Covid co najmniej 21 dni przed zakażeniem.
W sumie 50,68% zgonów miało miejsce u osób, które otrzymały co najmniej jedną dawkę szczepionki Covid-19. Kolejne dwa zgony miały miejsce, w których Public Health England nie ustalił, czy dana osoba otrzymała dawkę szczepionki Covid.
Z tych danych możemy wyciągnąć wiele wniosków –
1 – Ci ludzie nie zmarli z Covid-19, ale zamiast tego zmarli z innych przyczyn i zostali oznaczeni jako Covid-19, ponieważ zdarzyło im się uzyskać pozytywny wynik testu 28 dni przed śmiercią.
2 – Szczepionki nie działają.
3 – Szczepionki powodują wzmocnienie zależne od przeciwciał, co zostało udowodnione w badaniach nad kandydatami na szczepionki SARS i MERS.


Ale są dalsze dowody na to, że szczepionki powodują poważne problemy w szerszej populacji.
Oddziały pogotowia ratunkowego w Wielkiej Brytanii znajdują się obecnie w punkcie krytycznym z rekordową liczbą pacjentów liczba wzrosła o 50% w porównaniu z poziomami odnotowanymi przed rzekomą pandemią. Co najmniej 30 szpitali w całej Anglii odnotowało rekordową liczbę pacjentów w czerwcu, od Exeter i Plymouth na południu po szpitale w Middlesbrough, Manchesterze i innych miejscach na północy Anglii. We wtorek szpital North Middlesex w północnym Londynie ogłosił incydent wewnętrzny po tym, jak 700 pacjentów zgłosiło się do oddziału pogotowia ratunkowego – najwyższy poziom od stycznia 2020 r., Kiedy w ciągu jednego dnia zarejestrowano 684 pacjentów. University Hospitals of Leicester Trust odnotował również we wtorek najbardziej pracowity dzień w historii, z 925 pacjentami, podobnie jak University Hospitals of North Midlands w Stoke, który odwiedził 866 pacjentów. W funduszu University Hospitals Birmingham, który prowadzi trzy oddziały A&E w regionie, frekwencja wzrosła ze średnio około 900 dziennie w grudniu 2019 r. do 1350 w tym miesiącu. Jeden z klinicystów z trustu powiedział, że pacjenci w niektórych przypadkach czekali co najmniej dziewięć godzin na wizytę. W Leeds General Infirmary średnia dzienna frekwencja wynosiła 350 przed pandemią, ale obecnie przekroczyła 400 pacjentów dziennie. Zaufanie publicznie ostrzegło pacjentów na swojej stronie na Facebooku, że czeka ich długie oczekiwanie. W Royal Liverpool Hospital oddział pogotowia ratunkowego został opisany jako „w pełnym rozkwicie”, a sytuacja została oznaczona przez jednego konsultanta jako „niezrównoważona”. Inne szpitale deklarujące rekordowe zapotrzebowanie to Royal Free w Londynie, Addenbrooke's Hospital w Cambridge i John Radcliffe Hospital w Oksfordzie...

Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego oddziały A&E w całym kraju biją rekordy frekwencji w czerwcu, kiedy najwyższym miesiącem frekwencji jest zwykle styczeń. To może być coś wspólnego z faktem, że od czerwca 2021, 35 milionów ludzi w Anglii mieli co najmniej jedną dawkę szczepionki eksperymentalnej i konsekwencje ich decyzji zaczynają być realizowane?

Czy zaczynamy dostrzegać dowody na wzmocnienie zależne od przeciwciał? Trudno powiedzieć, ponieważ jesteśmy w środku lata, sezonu, który przez całą historię, utrzymywało infekcje wirusowe dróg oddechowych na dystans. Dowiemy się, gdy nadejdzie Zima, a to już za kilka miesięcy, ale mamy przeczucie na podstawie dowodów, że nie będzie ładnie.
dailyexpose.co.uk/…-vaccinated-and-ae-attendance-is-breaking-records/