KAŽDÝ VIDÍ A Nerozumie ... Po celom svete sa budujú koncentračné tábory pre genocídu a vyhladenie obyvateľstva a príprava na vojnu. (VIDEO)

PS: preklad z ruštiny

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Rovnaké správy prichádzajú z celého sveta. Napriek tomu, že víťazné vyhlásenia úradov o blížiacom sa úplnom víťazstve nad covidmi po masovom očkovaní sú počuť zo všetkých strán, antikristovské úrady na pokyn svetovej vlády vybudovali a naďalej budujú skutočné koncentračné tábory pre desiatky tisícov ľudí. A nie sú postavené na liečenie ľudí, ako si o tom myslí takmer každý, ale na fyzické zničenie a likvidáciu tiel!


Stavali a stavajú vrátane moskovského regiónu a po celom Rusku a nie len tam,ale aj po celom svete ... Okrem toho sa prijíma zákon o hromadnej evakuácii ľudí z ktoréhokoľvek územia, keď je vyhlásený za núdzovú zónu . A toto sa urobí nasilu!

Okrem toho si veľmi dobre pamätáme koncentračné tábory s krematóriami z FEMA v USA a plastovými rakvami pre desiatky miliónov mŕtvych tiel. O tom sa nakrúcalo veľa filmov a správ a všetci sa pýtali, na akú príležitosť orgány pripravili tieto tábory smrti. A teraz už prakticky nezostávajú žiadne otázky, čo a pre koho boli postavené a stavajú sa.

Po očkovaní v krátkom čase začne obrovský mor ľudí so všetkými následnými následkami. Služobníci diabla sa pripravujú presne na tento čas, keď začína hromadné ničenie a využitie „extra“ populácie planéty. Nech im Pán zakáže!


PS Nižšie je video z Uzbekistanu. Venujte pozornosť tomu, s akým pátosom a radosťou sa hovorí o rýchlej výstavbe tohto koncentračného tábora z kontajnerov pre 10 tisíc ľudí. Pre obyvateľov republiky akoby sa stavala nová škola alebo sanatórium. Pane zľutuj sa!

youtube.com/watch?v=nmPZ1r7MlG0

youtube.com/watch?v=1eajFlMiiPI


3rm.info/…ja-genocida-i-unichtozhenija-naselenija-video.html

Do 10 let budou mít lidé implantovaný čip v mozku nebo kůži, uvedl Klaus Schwab | AC24.cz

БЕЛОРУССИЯ. Вот так обяжут принять и антихристово начертание. Всё по закону! Официальный ответ

youtube.com/watch?v=N7MWjlYfFRE

youtube.com/watch?v=1KexdfLFovU

Wisconsin Catholic Priest Defies Authorities and Warns His Flock on th…

DÔLEŽITÉ! OČKOVANÉ BUDE HLAVNÝM OHROZENÍM ... Veľmi dôležitá správa od…

TOTO JE OKOLO SVETA ... V New Yorku budú zriadené koncentračné tábory pre občanov
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Концлагеря и пластиковые гробы в США. Америка готовится
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Массовая эвакуация людей с любой территории при объявлении её зоной ЧС. Создание спецлагерей для "сп
Zuzka M S shares this
12.1K
Metod
Aj na Slovensku bude treba, lebo budú vojenské súdy ,obnoví sa vyšetrovanie smrti gen.Lučanského a znovu sa otvorí kauza retribučného súdu s naším najlepším prezidentom dr.J.Tisom
stanislav frantisek rudinec and one more user link to this post
Zuz S
Nech im Pan zakaze! Majme vieru, ako mladenci v ohnivej peci a Daniel v jame levovej.