Edward7
2628

Czy papież Jan Paweł II potępiłby obowiązkowe szczepienia

Czy Bergoglio, w sposób odwrotny, ponownie poparł powszechny dostęp do aborcji? Lewica dała światu grzech stulecia, którym jest grzech przeciwko dziecku” - aborcja...

THE CATHOLIC MONITOR
Wygląda na to, że Francis, pomimo wielu dowodów, które pokazują, że szczepionki Covid mogą powodować poważne skutki uboczne i śmierć, jest po stronie „dobrego katolika” Joe Bidena w kwestii szczepień zgodnie z Pillar:

Nakaz wymaga, aby każdy wjeżdżający do Watykanu lub jego „posiadłości eksterytorialnych” był zobowiązany do okazania „zielonej przepustki” Covid lub innego dowodu szczepienia, wydanego przez Watykan lub inny rząd lub organ służby zdrowia. Wchodzi w życie 1 października. Zasada dotyczy wszystkich obywateli, pracowników, mieszkańców i gości Watykanu, zarówno na terenie miasta-państwa, jak i oddziałów kurii rzymskiej poza terytorium Watykanu. [pillarcatholic.com/p/did-the-vatican-really-issue-a-vaccine]

Czy papież Jan Paweł II, kiedy mówił o Kulturze Śmierci, przewidział efekt szczepionki Covid i Francisa, który najwyraźniej popiera mandat szczepionki jako dostarczycieli Kultury Śmierci z powodu jej niebezpiecznych skutków?
The Epoch Times doniósł, że „żniwo śmierci przekracza milion w Ameryce Łacińskiej zależnej od chińskich szczepionek”: W raporcie stwierdzono również, że według najnowszych statystyk PAHO do 14 maja 26 krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów otrzymało ponad 84 miliony dawek szczepionek przeciw COVID-19. Spośród nich prawie 55 milionów dawek — czyli około 65 procent — stanowiły szczepionki chińskie… … Wiele krajów w Ameryce Południowej i Środkowej oraz na Bliskim Wschodzie, które przyjęły komunistyczną chińską „ dyplomację szczepionkową ”, w tym Brazylia, Chile, Pakistan i Turcja, odnotowało gwałtowny wzrost liczby potwierdzonych infekcji wirusowych i silnych skutków ubocznych wśród zaszczepionych po szeroko zakrojonym podaniu szczepionki Sinovac.

10
kwietnia na chińskiej konferencji krajowej na temat szczepionek i zdrowia Gao Fu, dyrektor Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, przyznał, że chińskie szczepionki nie zapewniają "dużej ochrony" i że skuteczność można poprawić, stosując kilka rodzajów szczepionek w sposób naprzemienny. W styczniu Instituto Butantan, wiodący brazylijski producent szczepionek, obniżył wskaźnik skuteczności szczepionki Sinovac z 77,96 proc. do 50,38 proc. , a w marcu trzy fazy badań klinicznych szczepionki Sinovac w Peru wykazały, że szczepionka z Pekinu Bio, spółka zależna Sinopharm, była skuteczna tylko w 11,5% ; Szczepionka Wuhan Bio była skuteczna w 33 procentach, znacznie poniżej twierdzenia KPCh o prawie 80 procent . [theepochtimes.com/…chinese-vaccine-reliant-latin-america_3837692.html

Tymczasem Gateway Pundit zapytał: „Czy to jest „efekt szczepionki” w działaniu?”:
„Trudno to oglądać”: Szpitalne oddziały ratunkowe w całym kraju są całkowicie przytłoczone pacjentami po szczepieniach „bardziej chorymi niż kiedykolwiek widzieli” – pielęgniarki zmuszone do wykonywania zabiegów na korytarzach, ponieważ nie ma wolnych łóżek. Przy mniejszej liczbie osób zarażonych wirusem można rozsądnie oczekiwać, że szpitale zauważą spadek wizyt na ER, ale jakoś dzieje się odwrotnie. W całym kraju, nawet w miejscach, które nie są uważane za „gorące punkty Covid”, izby przyjęć są całkowicie przepełnione ciężko chorymi pacjentami, zmuszając personel szpitala – w wielu przypadkach – do zapewnienia opieki na korytarzu, ponieważ każde łóżko jest już zajęte.

Gwałtowny wzrost spowodowany był głównie znacznie poważniejszymi chorobami i stanami niż Covid. W rzeczywistości większość wizyt na ER dotyczyła leczenia takich rzeczy, jak ból brzucha, problemy z oddychaniem, zakrzepy krwi i CHOROBY SERCA – próby samobójcze również są coraz częstsze. Czy to jest „efekt szczepionki” w działaniu? [ttps://www.thegatewaypundit.com/2021/11/hard-watch-hospital-ers-across-nation-completely-overwhelmed-non-covid-patients-sicker-ever-seen-nurses-forced-give-treatments -hallways-no/?ff_source=E-mail&ff_medium=the-gateway-pundit&ff_campaign=dailypm&ff_content=codziennie]

Znany statystyk, dr William Briggs, który jest konsultantem i adiunktem profesora statystyki na Cornell University specjalizującym się w medycynie i filozofii nauki, mówi, że nawet najlepsze szczepionki powodują zarówno śmierć, jak i szkodę, i nie mówimy nawet o pośpiechu eksperymentalne szczepionki przeciw Covidowi:

Wszystkie szczepionki wyrządzają szkodę. Są przeznaczone do tego. Zmuszają organizm do reagowania tak, jakby był atakowany przez szczepionkę, aby organizm mógł lepiej odpierać silniejsze ataki. Powtarzam, że wyrządzanie szkód jest tym, co mają wyrządzić szczepionki, na podstawie odwiecznej teorii: żadnego bólu, żadnego zysku.
Wiele, a może nawet wszystkie (liczby, jak zobaczymy, są trudne do zdobycia) szczepionki powodują tak wiele szkód, że niektórzy umierają od szczepionki. Nie tylko szczepionki covid , ale wszystkie.

Tak więc istnieje ryzyko śmierci lub poważnej, wymiernej szkody dla wszystkich szczepionek. Istnieje również ryzyko śmierci lub poważnych, mierzalnych szkód spowodowanych chorobami, na które przeznaczona jest szczepionka. To ludzie, a nie eksperci, muszą wybierać między tymi zagrożeniami. [ wmbriggs.com/post/35617/ ]

Co powiedział Papież Jan Paweł II na temat wymuszania szczepień zgodnie z KWARTALNIKIEM KWARTALNEJ BIOETYKI KATOLICKIEJ z wiosny 2004 r.:
Prawo do sumienia
Większość ludzi myśli o sumieniu jako o zdolności umysłowej, ale dla Akwinaty sumienie jest aktem dochodzenia do właściwej moralnej konkluzji co do tego, co należy zrobić, a Jan Paweł II mówi to samo, w 5 Zasady, którymi powinniśmy się kierować w naszym postępowanie wobec siebie nie jest wrodzone, ale nabywane z biegiem czasu poprzez doświadczenie i edukację; dlatego musimy najpierw przestrzegać kodeks moralny … … Kiedy już zrozumiemy zasady moralności, możemy zastosować je w naszym codziennym życiu. Człowiek „widzi”, że zrobienie takiej a takiej rzeczy byłoby dobre (lub złe) i stąd dochodzi do wniosku, że powinno (lub nie powinno) być zrobione. Takie rozumienie sumienia znajduje odzwierciedlenie w Katechizmie Kościoła Katolickiego . Godność osoby ludzkiej zakłada i wymaga prawości sumienia moralnego . Sumienie obejmuje postrzeganie zasad moralności (syndereza); ich zastosowanie w danych okolicznościach poprzez praktyczne rozeznanie przyczyn i dobra; i wreszcie osąd o konkretnych czynnościach jeszcze do wykonania .. Tego człowieka, który dokonuje wyboru zgodnie z tym osądem, nazywamy roztropnym7. Zatem wykonywanie sumienia jest rodzajem racjonalnego podejmowania decyzji. Biorąc pod uwagę, że nikt inny nie może wykonać tego zadania za mnie (inny może udzielić mi wskazówek moralnych, ale muszę przyjąć lub odrzucić tę radę w świetle sumienia), Kościół uznaje, że: „Człowiek ma prawo działać zgodnie z sumieniem i w wolności, aby osobiście podejmować decyzje moralne”. [immunize.org/talking-about-vaccines/furtonarticle.pdf] 9( czyli byłby przeciwny wymuszonum szczepienią - powiazanym z aborcją)

Wreszcie, wszyscy wiedzą, że papież Jan Paweł II zdecydowanie potępił aborcję. Jaki był wpływ Francisa na aborcję w jego ojczystym kraju? Wygląda na to, że Franciszek, jest zaangażowany zwycięstwo peronistów w swoim rodzinnym kraju, przyniósł Argentynie „darmową aborcję”. Hiszpańskojęzyczny serwis informacyjny Infobae doniósł, że argentyński biskup Alberto Bochatey powiedział, że nowy „protokół” aborcyjny prezydenta Peronisty Alberto Fernandeza oznacza, że „w Argentynie została wprowadzona bezpłatna aborcja”. (Infobae.com, „Dla Kościoła, z nowym protokołem„ bezpłatna aborcja została wprowadzona w Argentynie ”, 13 grudnia 2019 r.)

Financial Times doniósł, że proaborcyjne frakcje lewicowej partii peronistów przez inżynierię Francisa zostały ponownie zjednoczone i wygrał wybory z powodu wtrącania się w argentyńską politykę: „Franciszek zachęcał Alberto do pojednania z Cristiną [Fernandez de Kirchner], powiedział bliski doradca [następnego argentyńskiego prezydenta] Alberto Fernandeza”. (Financial Times, „Argentyńska opozycja ponownie zjednoczyła się z błogosławieństwem "papieża"”, 17 sierpnia 2019 r.)

Najwyraźniej Franciszek pomaga wprowadzić aborcję do Argentyny: „Fernandez, lewicowy peronista, obiecał w zeszłym tygodniu, że przyczyni się do legalizacji aborcji”. (France24.com, „Lewicowy prezydent-elekt Argentyny ponownie rozpala debatę na temat aborcji, 23 listopada 2019 r.)

Módlcie się teraz Ojcze nasz o zadośćuczynienie za grzechy popełnione z powodu Franciszka przez Amoris Laetitia. Módlcie się teraz Ojcze nasz w intencji odnowienia Kościoła oraz Triumfu Królestwa Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi. Zatrzymaj się na chwilę ciszy, zapytaj Jezusa Chrystusa, czego chce, abyś zrobił teraz i później. W tej ciszy pamiętaj o Bogu, Ojcu, Synu i Duchu Świętym – Trzech Boskich Osobach, a jednak Jeden Bóg, ma uporządkowany wszechświat, w którym możesz poznać prawdę i fałsz, a także nigdy nie zapomnieć, że On chce, abyś miał wieczne szczęście z Nim jako jego syn lub córka z łaski. Niech to będzie praktyka. Robiąc to, robisz więcej dobrego niż czytanie czegokolwiek tutaj lub gdziekolwiek indziej w Internecie.

Uzupełnienie;
Doktor Kościoła Św. Franciszek Salezy całkowicie potwierdził ponad wszelką wątpliwość możliwość istnienia papieża-heretyka i co musi zrobić Kościół w takiej sytuacji:„[p]apież… KIEDY JEST WYRAŹNIE heretykiem , upada ipso facto z jego godności i poza Kościołem, a Kościół MUSI albo go pozbawić , albo, jak twierdzą niektórzy, ogłosić go pozbawionym Stolicy Apostolskiej”. (The Catholic Controversy, św. Franciszek Salezy, s. 305-306)
– „Czy Franciszek może być antypapieżem, mimo że większość kardynałów twierdzi, że jest papieżem?”: thecatholicmonitor.com/2019/03/could-francis-be-antipope-even-though.html
– LifeSiteNews, „Zamieszanie wybucha, gdy "papież" Franciszek kładzie nacisk magisterium na komunię dla cudzołożników”, 4 grudnia 2017 r.:
Wytyczne AAS wyraźnie zezwalają „aktywnym seksualnie cudzołożnym parom w „skomplikowanych okolicznościach” na „dostęp do sakramentów pojednania i Eucharystii”. ”
– W lutym 2018 r. w Rorate Caeli, teolog katolicki dr John Lamont: „Oświadczenie AAS… stwierdza, że "papież" Franciszek w Amoris laetitia potwierdził twierdzenia, które są heretyckie w ścisłym tego słowa znaczeniu”.
– 2 grudnia 2017 r. bp Rene Gracida: „Heterodoksja Franciszka jest już oficjalna. Opublikował swój list do biskupów Argentyny w serii Acta Apostlica, czyniąc te listy dokumentami magisterium”.

Módlcie się teraz Ojcze nasz za przywrócenie Kościoła przez biskupów do łaski Bożej.


„Śmiertelny wróg Kościoła przedarł się przez mury Watykanu i teraz przebywa tam w obozie”.

Zawsze zabawne jest widzieć, jak konserwatywni katolicy Franciszka komicznie przewracają się do tyłu, skacząc przez obręcze w obronie najnowszego, pozornego, dwukierunkowego sposobu Franciszka popierającego powszechny dostęp do aborcji. Najnowszym przykładem jest podejście strony internetowej Catholic Thing do GoodCatholicBidengate:
"Papież" może się tego nie spodziewał – miejmy nadzieję, że się tego nie spodziewał – ale dla każdego, kto choć trochę zaznajomił się z tym, jak te sprawy rozgrywają się w amerykańskich mediach i amerykańskiej polityce, jest to najmniej zaskakująca rzecz na świecie. Prezydent otrzymał "papieską" pieczęć aprobaty – „Dobry katolik. . .bierz komunię” – po czym bez wahania wznowił zaplanowaną wcześniej kampanię na rzecz aborcji.
Można się zastanawiać, czy "papież: zdaje sobie sprawę, że Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych jest tak blisko, jak kiedykolwiek, obalenia Roe przeciwko Wade, i że jest bardziej niż kiedykolwiek postrzegany jako sojusznikiem głównej opozycji Kościoła i kontrświadkiem w tej walce… … Można się zastanawiać, czy "Ojciec Święty" o tym wie. Czy wie, że model zaangażowania, za którym się opowiada, to duszpasterskie status quo (z nielicznymi wyjątkami) od ponad 40 lat i że Biden (i inni) wykorzystali ten niekończący się dialog jako pretekst do wykorzystania swojej wiary katolickiej jako przykrywki politycznej? do promowania aborcji. Świeżość tego dialogu już dawno zepsuła się. [thecatholicthing.org/2021/11/04/who-benefits-from-the-status-quo/]

Wow, więc „model zaangażowania, za którym się opowiada, jest duszpasterskim status quo (z nielicznymi wyjątkami) od ponad 40 lat”. Ktoś chyba zapomniał powiedzieć papieżowi Benedyktowi XVI w 2009 roku o tym „modelu zaręczyn” (upominał zwolenników aborcji):
Papież upomina Pelosi z powodu aborcji – POLITICO
Papież Benedykt zdecydowanie upomina Pelosi za aborcję
Odwiedzając papieża, Pelosi słyszy wezwanie do ochrony życia – The New York Times…

W 2017 roku zapytałem w poście „Czy Francis pracuje dla Sorosa i ONZ?”: Szanowany na całym świecie śledczy i prawnik, a także udokumentowane fakty dają nam szczegółową odpowiedź poniżej, dla kogo naprawdę pracuje . Francis : Franciszek 1 września 2016 r. powiedział, że jest „zadowolony, że we wrześniu 2015 r. narody świata przyjęły Zrównoważony Rozwój Cele”, który wzywa do powszechnego dostępu do aborcji.

Czy to oznacza, że Franciszek jest „zadowolony” z powszechnego dostępu do aborcji, ponieważ nie uczynił żadnego kwalifikującego wyjątku od aborcji w swoim aprobacie wtedy lub po dziś dzień?Czy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ naprawdę planują powszechny dostęp do aborcji?

Cel 6 zasadniczych celów rozwoju (SDG) Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) stanowi, że narody muszą:
„Zapewnij powszechny dostęp do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz praw reprodukcyjnych”.

Konferencja ONZ w Kairze w 1994 r. stwierdziła, że „aborcja (zgodnie z paragrafem 8.25)” jest „podstawowym elementem usług opieki zdrowotnej reprodukcyjnej”.W prostych słowach, Franciszek, w sposób dwuznaczny, poparł powszechny dostęp do aborcji.

Znany na całym świecie ekspert ds. wykorzystywania seksualnego, śledczy i adwokat Elizabeth Yore na konferencji Fatima 2016 w Chicago powiedziała, że poparcie Francisa nie było niespodzianką.Według śledczego i adwokata papieska aprobata planu ONZ dotyczącego powszechnego dostępu do aborcji i jego systemu kontroli populacji została zaplanowana i zaaranżowana z dużym wyprzedzeniem przez bogate światowe elity.

Na konferencji fatimskiej Yore wygłosiła przemówienie, które w rzeczywistości było prezentacją planów bitewnych wrogów, a następnie wydała okrzyk bojowy. Na YouTube znajdziesz jej przemówienie zatytułowane „Nieświęty sojusz: ONZ, Soros i "papiestwo Franciszka”.

Na swojej stronie internetowej yorechildren.com oraz w pełnym przemówieniu przedstawia szczegółowe dowody na poparcie części swojego wystąpienia, którą przedstawiam poniżej.Wszyscy katolicy muszą usłyszeć jej okrzyk bojowy.

Oto najważniejsza część jej przemówienia, którą pisałem dwoma palcami, jak powiedział Tolkien:„Po spędzeniu ostatnich trzech lat na badaniu i świadczeniu z pierwszej ręki, jestem przekonany, że jest to zamierzony i skoordynowany sojusz między Watykanem, ONZ i Soros”.

„Radykalny program jednego porządku światowego jest ukryty i zaciemniony przez fałszywy i sfabrykowany ruch na rzecz zmiany klimatu”.„Szokująco, ruch znalazł i zabezpieczył swojego brakującego pośrednika władzy: brakujące ogniwo i od dawna poszukiwany głos moralny. Złoty pierścień papiestwa został zdobyty i zabezpieczony przez George'a Sorosa dzięki infiltracji w Watykanie”.

„Ludzie zauważą, że poruszają się z prędkością błyskawicy. Misja została zrealizowana dzięki agendzie środowiskowej. Nowy porządek świata jest już w toku”.„Globaliści globalnego ocieplenia zapewnili doskonale zgraną w czasie i skoordynowaną watykańską adhortację apostolską Laudato Si, napisaną celowo przed głosowaniem ONZ w sprawie Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

„Potem "papież" Franciszek przemawiał na zgromadzeniu ogólnym ONZ, które zostało zaplanowane w dniu, w którym odbyło się i zostało uchwalone głosowanie”.„Francis wielokrotnie powtarzał, że ma nadzieję, że jego adhortacja pomoże w uchwaleniu SDG i traktatu paryskiego. Stało się coś nie do pomyślenia: paryski traktat klimatyczny uchwalono w grudniu 2015 r., zaledwie osiem miesięcy po Laudato Si”.

„Agenci Sorosa dokonali cudu z najpopularniejszymi mężczyznami na świecie”. „Kim jest George Soros? Jest anty-Bogiem, antyamerykańskim i antykatolickim. Mimo że jest miliarderem. Hojnie finansuje Planned Parenthood, Hillary Clinton, Occupy Wall Street, Black Lives Matter i niezliczone media”.

„On szuka jednego porządku światowego, rządzonego przez elity”. „Nie popełnij błędu: tu chodzi o tyranię”.

To megalomaniak, który chwalił się, że uważa się za boga. To jest George Soros. A nawet twierdził, że jest szefem papieża. To było na początku 2000 roku. To stało się faktem”.„Nagle okazuje się, że jego proroctwo się spełniło. Agenci George'a Sorosa są osadzeni w Watykanie. Opracowali dokumenty watykańskie, które ustanowiły agendę Sorosa, która odzwierciedla agendę Franciszka”.

„Masowa imigracja finansowana przez George'a Sorosa, Black Lives Matter i ochrona środowiska. Koncert się skończył.
„Toczymy śmiertelną walkę ze świecką kulturą i globalną dominacją elitarystów, którzy dążą do zredukowania populacji świata siłą, przedefiniowania małżeństwa i płci oraz rządzenia przez tyranię”.

„Jak widać na zdjęciu, "papież" Franciszek dzielił podium z Jeffery Sachs i wyraził wdzięczność ONZ za partnerstwo. Jeffery Sachs został wskazany jako największy zwolennik Akademii Watykańskiej”.„Teraz wiemy, że Soros kierował pieniądze, aby wpłynąć na USCCB i koordynować Watykan za pośrednictwem kardynała Maradiagi”.

„Śmiertelny wróg Kościoła przedarł się przez mury Watykanu i teraz przebywa tam w obozie”. „Autor Micheal Crichton powiedział, że największym wyzwaniem stojącym przed ludzkością jest odróżnienie rzeczywistości od fanazji, prawdy od propagandy”.

„Jaka jest rzeczywistość naszego świata i tych, którzy chcą kontrolować ludzkość przez tyranię, demagogię, zniuansowany język i kłamstwa”. „Lewica dała światu grzech stulecia, którym jest grzech przeciwko dziecku” - aborcja .

„W ciągu ostatnich stu lat dorośli świadomie zabili więcej dzieci niż w całej poprzedniej historii ludzkości”. „W ciągu ostatnich stu lat wykorzenienie dziecka jest promowane przez nikogo innego niż ONZ i finansowane przez megamiliardera George’a Sorosa za pośrednictwem jego wielu Fundacji Społeczeństwa Otwartego”.

„To przerażenie obiektowe, że tym dwóm podmiotom przypisano znaczącą rolę, zasiadanie w Stolicy Apostolskiej; że zinfiltrowali Tron Piotrowy; że utworzyli bezbożny sojusz, jest niewyobrażalne”.

„Ale jest to rzeczywistość, której nie możemy zaprzeczyć”.„Globaliści kontrolują media. Posiadają bogactwo. Kontrolują wszystkie bogate fundacje. A teraz tragicznie kontroluj Watykan i jego megagwiazdę papieża”. „Nie możemy już grać w zapobieganie . Czas przejść do ofensywy”.

"Co mamy robić?" To może być ostateczna walka. Albo może to być ostateczna bitwa o wolność ludzkości”. „Mają pieniądze, my mamy prawdę. Mają moc i wpływy, my mamy prawdę”.

„Mają potężną Organizację Narodów Zjednoczonych. Mamy Matkę Najświętszą. Żadna inna broń nie jest nam potrzebna.

To jest Święta Matka Kościół, który został najechany przez maruderów śmierci. Są w tych ścianach. Wydają edykty i knują nowe strategie pod osłoną ciemności.

„Musimy skierować na nich światło. Światło słoneczne jest najlepszym środkiem dezynfekującym. Ale musimy mówić i walczyć”.

„Przypuszczam, że wszyscy tutaj zostali potwierdzeni. Jesteście żołnierzami Chrystusa. Cóż, czas na ponowną rekrutację. Jak ciemna chmura okrywa Stolicę Apostolską i naszą ukochaną Matkę Kościół. Jesteście armią adwokatów Matki Bożej”.

„Musisz zrozumieć ostrzegawcze słowa CS Lewisa, które odzwierciedlają epos Chestertonian”.

CS Lewis powiedział: „To jest terytorium okupowane przez wroga. Tym jest ten świat. Chrześcijaństwo to słuszna walka o przywróceniu prawowitego Króla..." Kiedy idziesz do kościoła, naprawdę słuchasz sekretnego radia naszych przyjaciół. Dlatego wróg tak bardzo martwi się, tam uczęszczasz . Wszystko to było niewygodne i przerażające. Ja wiem."

„Ale przypomina mi się św. Teresa, Mały Kwiatek. Słodka młodziutka święta odkryła słowa naszego Pana w Ewangelii św. Mateusza:
„Nie przyszłam przynieść pokoju, ale miecz”.

W liście do ukochanej siostry Celiny Mały Kwiatek napisała:
„Nic nie zostało co innego dla nas do zrobienia, aby walczyć. Kiedy nie mamy siły, to wtedy Jezus walczy za nas”.

„Pod koniec swojego życia powiedziała głosem wojownika odzianego w bitwę: „Umrę z bronią w rękach. „”
„Matka Boża Królowo nieba i ziemi módl się za nami”.
abyssum.org/…ntry-actually-rolling-back-the-abortion-license-a/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Wszystkie szczepionki wyrządzają szkodę. Są przeznaczone do tego. Zmuszają organizm do reagowania tak, jakby był atakowany przez szczepionkę, aby organizm mógł lepiej odpierać silniejsze ataki. Powtarzam, że wyrządzanie szkód jest tym, co mają wyrządzić szczepionki, na podstawie odwiecznej teorii: żadnego bólu, żadnego zysku.
Wiele, a może nawet wszystkie (liczby, jak zobaczymy, są trudne …More
''(...)Wszystkie szczepionki wyrządzają szkodę. Są przeznaczone do tego. Zmuszają organizm do reagowania tak, jakby był atakowany przez szczepionkę, aby organizm mógł lepiej odpierać silniejsze ataki. Powtarzam, że wyrządzanie szkód jest tym, co mają wyrządzić szczepionki, na podstawie odwiecznej teorii: żadnego bólu, żadnego zysku.
Wiele, a może nawet wszystkie (liczby, jak zobaczymy, są trudne do zdobycia) szczepionki powodują tak wiele szkód, że niektórzy umierają od szczepionki. Nie tylko szczepionki covid , ale wszystkie.(...)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
.„Globaliści kontrolują media. Posiadają bogactwo. Kontrolują wszystkie bogate fundacje. A teraz tragicznie kontroluj Watykan i jego megagwiazdę papieża”. „Nie możemy już grać w zapobieganie . Czas przejść do ofensywy”.
"Co mamy robić?" To może być ostateczna walka. Albo może to być ostateczna bitwa o wolność ludzkości”. „Mają pieniądze, my mamy prawdę. Mają moc i wpływy, my mamy prawdę”.
„…More
.„Globaliści kontrolują media. Posiadają bogactwo. Kontrolują wszystkie bogate fundacje. A teraz tragicznie kontroluj Watykan i jego megagwiazdę papieża”. „Nie możemy już grać w zapobieganie . Czas przejść do ofensywy”.

"Co mamy robić?" To może być ostateczna walka. Albo może to być ostateczna bitwa o wolność ludzkości”. „Mają pieniądze, my mamy prawdę. Mają moc i wpływy, my mamy prawdę”.

„Mają potężną Organizację Narodów Zjednoczonych. Mamy Matkę Najświętszą. Żadna inna broń nie jest nam potrzebna.(...)''