Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Maria Dubovska
4841
Maria Dubovska
českoslo rozmýšlaj. co povedala pani? že podporuje multikulturalizmus a že ich budu za to nenavidet. ty robíš jak keby priznala vraždu lebo co. problem neni pani. problém su dukove konšpirácie okolo toho. kecá tam také koniny až to bolí. vraj ameriku chcu urobit multikulturnou. ta je zo samej svojej podstaty multikulturna. a ubližilo jej to? povedala by som, že je svetovým lidrom v každej oblasti …More
českoslo rozmýšlaj. co povedala pani? že podporuje multikulturalizmus a že ich budu za to nenavidet. ty robíš jak keby priznala vraždu lebo co. problem neni pani. problém su dukove konšpirácie okolo toho. kecá tam také koniny až to bolí. vraj ameriku chcu urobit multikulturnou. ta je zo samej svojej podstaty multikulturna. a ubližilo jej to? povedala by som, že je svetovým lidrom v každej oblasti. takže multikulturalizmus neni vražda snad a pani nepatri do basy. co tak strašnéhgo prosim ta povedala.
Maria Dubovska
dennikn.sk/…/problemy-s-migr…
toto mi pripomenulo nápisy "Slováci nekradnite" po revolucii.More
dennikn.sk/…/problemy-s-migr…

toto mi pripomenulo nápisy "Slováci nekradnite" po revolucii.
2 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
človíčku českoslo a co ked si to niekto proste len tak vymyslel? alebo maš k dispozicii original hebrejskej tlače aj s prekladom? asi ne. tak hlavne, že "MoonChild" nás "informuje.
V Markou narodený...co to je vlastne?
Maria Dubovska
David Duke - White Pride
www.youtube.com/watch
to som fakt zvedavá jakých nádejných lídrov nám ešte vyhrabú ))))))More
David Duke - White Pride
www.youtube.com/watch

to som fakt zvedavá jakých nádejných lídrov nám ešte vyhrabú ))))))