L. E.
11.4K

Prezydent RP: Dopóki ja pełnię w Polsce urząd prezydenta – nie pozwolę na to, by ktokolwiek zamordował …

Prezydent Andrzej Duda wraz z wicepremier Beatą Szydło uczestniczyli w akademii barbórkowej Grupy Tauron, która odbyła się w Brzeszczach. Wydarzenie poprzedził przemarsz górników z miejscowej kopalni …More
Prezydent Andrzej Duda wraz z wicepremier Beatą Szydło uczestniczyli w akademii barbórkowej Grupy Tauron, która odbyła się w Brzeszczach. Wydarzenie poprzedził przemarsz górników z miejscowej kopalni do kościoła św. Urbana, w którym sprawowana była uroczysta Msza św.
Szef państwa polskiego w swoim wystąpieniu podczas Barbórki w Brzeszczach nawiązał do trwającej w Katowicach konferencji klimatycznej COP24. Jesteśmy tam też po to, by mówić prawdę w sposób wolny od poprawności politycznej dyktowanej często przez obce interesy – mówił Andrzej Duda.
Prezydent tłumaczył, że trzeba zmieniać gospodarkę w myśl zasady zrównoważonego rozwoju, przy jednoczesnym dbaniu o interesy państwa i społeczeństwa.
Andrzej Duda podkreślał, że polska gospodarka w istotnym stopniu opiera się na węglu i że to się nie zmieni. Podkreślił to również podczas pierwszego dnia szczytu klimatycznego w Katowicach.
– Ona nadal będzie opierała się na węglu. Oczywiście będziemy realizować mix energetyczny i naszą strategię,…More
predex
Najpierw wydał nasze pieniadze na szczytowanie urzednikow od CO2, potem mówi ,że nie zamknie kopalni, szczyt szczytowania dudka.
Dudek siedział na dachu i spogladał przez lupe ,księżyc mu sie obrocił i pokazał na d....