Clicks244
Edward7
1

Nieświęty sojusz „pandemiczny” dokonał największego oszustwa na ludzkości

(henrymakow.com) Bill Gates i jego opłaceni medyczni tyrani wraz z globalistami Illuminati stanęli na wysokości zadania. Masowe uległość poprzez strach działa przez nich. Przyzwyczajają nas do robienia tego, co nam każą, jednocześnie my rezygnujemy z naszej wolności. Jak myślisz, o czym rozmawiali na tych wszystkich spotkaniach Bilderberg? Są właścicielami środków masowego przekazu, które od wielu miesięcy biją w rytm strachu. Kłamią i przesadzają, nieustannie podsycając histerię COVID-19 - i obwiniają za to Trumpa. Ich planowane oszustwo zakończyło się sukcesem, tak jak przewidywał superkomputer Gatesa. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Czy to nie dziwne, jak górne 0,001 procent - niewybrana elita, która jest właścicielem większości świata - zamyka teraz firmy i kieruje naszym życiem z powodu problemu medycznego. Nasi wybrani urzędnicy jadą na przejażdżkę. Większość gubernatorów i burmistrzów wielkich miast to marionetki globalistów.

Wielu z nas głośno narzekało na maski. Zrobiłem scenę na miejscowej poczcie. Wszystkie owce były posłuszne. Nie powinnam nazywać ich owcami - MUSZĄ je nosić, jeśli chcą prowadzić działalność pocztową. Ja nie - moja poczta wróciła do ciężarówki. Nosili na twarzach tłumiki, gdy ustawiali się w kolejce do znaków, które zwięźle nakazały im noszenie. Ludzie są posłuszni „autorytetowi”, a kiedy masowa większość jest posłuszna, wszyscy inni są posłuszni.

Czas oporu minął. Zdobywcy masek wygrali. Osiągnął masę krytyczną. Każdy sprzeciwiający się jest teraz postrzegany jako wariat. Tak mnie traktowano w sklepie spożywczym. Byłem JEDYNYM bez maski, a kasjerka warknęła na mnie rozkaz zachowania dystansu społecznego. Byłem chorobą w jej oczach. Globalistom udało się podzielić i podbić ludzkość w zaledwie kilka miesięcy.

Zobaczymy, że ten schemat się powtarza z obowiązkową szczepionką. Czy to będzie ostatnia linia na piasku? Czy ludzie w końcu zdobędą kręgosłup i powiedzą: „NIE!” Jeśli tego nie zrobią, przejdziemy do następnego kroku firmy Gates: światowego identyfikatora cyfrowego. Co się z tym wiąże? System bezgotówkowy. System kredytu społecznego. Gates, bankierzy centralni, Dolina Krzemowa, socjaliści i wielkie globalistyczne korporacje chcą kontrolować każdy aspekt naszego życia. Ich zaawansowana technologicznie pętla znajduje się na naszych szyjach

Zobaczymy ich znak bestii. Zakaz kupowania i sprzedawania, dopóki ktoś nie będzie częścią ich demonicznej siatki kontrolnej. I podobnie jak komunistyczne Chiny będą obozy koncentracyjne. Chiny gromadzą teraz miliony chińskich muzułmanów i wpychają ich do pociągów… w gułagu.

Myślisz, że to nie może się tutaj zdarzyć? To się stanie, wystarczy tylko że będziesz im posłuszny .
www.henrymakow.com

Ludzkość jako całość została poddana największej próbie oszustwa… „Uzasadnienie” zabicia około połowy światowej populacji - „Agenda 21…”

Wydarzenia ostatnich tygodni wraz z rosnącymi dowodami, że „coś jest zepsute w Królestwie Danii” prowadzą nieuchronnie do wniosku, że ludzkość jako całość została poddana największej próbie oszustwa, jaką kiedykolwiek podjęto i że planuje się to kontynuować jako „usprawiedliwienie” zabicia około połowy światowej populacji.

Zaczęło się to ponad dziesięć lat temu, o czym świadczą wyniki badań przeprowadzonych w Szwajcarii, powtórzone przez innych w USA, że wszyscy z dodatnim wynikiem testu na Covid-19 otrzymali szczepionkę przeciw grypie w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Po opatentowaniu „szczepionki” dr Death (Tony Fauci) zaczął przygotowywać nową pandemię.
(Technika, której używał wcześniej wiele razy.)

Jesienią 2019 roku przeprowadzono ogólnoświatowe ćwiczenie testowe na temat kontrolowania narracji o zbliżającej się „pandemii” oraz tego, jak Tech Giants, Google, Twitter i Facebook razem z CNN, BBC, et. al., miały odegrać kluczową rolę w zapobieganiu docierania prawdy do ogółu społeczeństwa.

Poniższy sześciominutowy film pokazuje, jak zorganizowali przejęcie świata w październiku 2019 r.… - na stronie oryginalnej

Po tym „biegu próbnym” po prostu aktywowali plan i teraz widzimy wyniki…

Równolegle ze wszystkimi przygotowaniami Fundacja Billa i Melindy Gatesów dopilnowała, aby wszyscy byli na pokładzie planu, przekazując dotacje WHO, szpitalowi Charité w Berlinie, Imperial College w Londynie i innym. Sam Bill Gates nawiązał bliskie kontakty z politykami, takimi jak Angela Merkel, aby upewnić się, że wszystko na tym szczeblu będzie ściśle skoordynowane.

Dalszą częścią przygotowań było przekazanie przez Tony'ego Fauci badań nad rozwojem "broni bakteryjnej" opartej na wirusach, zakazanej w USA, - w Wuhan w Chinach, wraz z 450 000 000 dolarów z pieniędzy amerykańskich podatników na sfinansowanie tych nielegalnych badań. W ten sposób przygotowano scenę do rozpoczęcia „plandemii”.

Całkiem nie jest jasne, dlaczego Chiny zdecydowały się na ten plan, ponieważ wydają się być głównymi przegranymi z ekonomicznego i politycznego punktu widzenia, ale być może jest to część planów bankierów.

Z drugiej strony… (patrz poniżej)

Tak więc scena jest gotowa i po kilku nieudanych startach w listopadzie i grudniu 2019 r. Piłka zaczęła się toczyć.

Korzystając z mediów głównego nurtu (92% należących do kartelu farmaceutycznego i ich przyjaciół) rozpoczęto starannie zaplanowaną i przeprowadzoną kampanię propagandową, aby przekonać wszystkich, że w Chinach wybuchła zupełnie nowa, bardzo śmiertelna choroba, która ma zamiar zmieść świat. (Możesz dobrze pamiętać, podobnie jak ja, jak często nowe „super choroby”, które „miały zabić miliony”, ale nigdy się nie zmaterializowały, zaczęły się w Chinach w ciągu ostatnich 60 lat).

Na początku powiedziano nam, że to wirus koronowy. Jednak prawdziwi naukowcy bardzo szybko zwrócili uwagę, że „wirusy” koronowe są dobrze znane od lat pięćdziesiątych XX wieku i są związane z bardzo łagodnymi postaciami grypy.
- przeziębienie

Więc nazwa została zmieniona na Covid-19. W rzeczywistości jest to akronim „Corona-Disease-2019”, który sprowadził nas z powrotem do ponad tysiąca znanych wariantów koronowych, z których wszystkie są klasyfikowane jako nieszkodliwe.

Dlatego nazwa została ponownie zmieniona na „Sars-Cov-2”, co sugerowało jakiś związek z poprzednią nieudaną próbą zaszczepienia masowej paniki. SARS, fałszywa epidemia z roku 2002, która okazała się niezwykle trudna do przeniesienia z jednej osoby na drugą, podobnie jak późniejsi twórcy paniki, tacy jak ptasia grypa, świńska grypa itp., Że została upuszczona po kilku miesiącach.

To właśnie po tych niepowodzeniach narodził się genialny nowy pomysł: „Tak naprawdę nie musi być nowa choroba, aby wywołać panikę; jeśli kontrolujemy narrację (a posiadanie 92% prasy czyni to stosunkowo łatwym), wystarczy udawać, że jest nowa śmiertelna choroba i pozwolić propagandzie wykonać swoją pracę.

Tak jak wielokrotnie powtarzał Hermann Göring (zastępca Adolfa Hitlera): „Jeśli powiesz coś wystarczająco głośno i wystarczająco często, bez względu na to, jakie to śmieszne, ludzie w to uwierzą”. Jedyną rzeczą, której wcześniej nie robiliśmy, było włączenie do planu polityków i biurokratów, których kupiliśmy ”.

Zróbmy więc szybki przegląd tego, kto jest zaangażowany i czego oczekują od tego:

Bankierzy: Dopełnij planowane całkowite przejęcie świata, które rozpoczęli w ONZ, a kontynuowali w Unii Europejskiej i podobnych organizacjach na całym świecie.

Demokracja ma zostać zniesiona, podobnie jak wszystkie prawa człowieka .

Wszystko ma być własnością bankierów, łącznie ze wszystkimi innymi ludźmi, którzy mają stać się podludzkimi poddanymi bankierów. Wszystkie miasta, miasta i wsie mają zostać usunięte, a wszyscy poddani skupieni w gettowych „super miastach” „Agenda 21…” .

Ze względów higienicznych należy zlikwidować pieniądze w gotówce, aby bankierzy mogli określić, ile każdy poddany może mieć i kontrolować, na co je wydają.

Eugenicy (na przykładzie Billa Gatesa i tych, dla których stoi na czele): Eugenika, jeśli nie znasz tego terminu, jest szeroko praktykowaną od końca XIX wieku do późnych lat sześćdziesiątych filozofią „ulepszania” ludzkości poprzez zabijanie „wadliwych” , tj. Każdego, kto tego nie robi. t są zgodne z normą teoretyczną.

To oni przez wiele lat wychwalali zalety eksterminacji przez szczepionki.

Może to być oparte na ich pierwszym (i jak dotąd jedynym) wielkim sukcesie w latach 1918-1919, w wyniku którego szczepienia zabiły nawet pięćdziesiąt milionów ludzi. Chociaż była to „rebranding”, „hiszpańska grypa”, ludzie nie umierali na grypę, ale na niezliczone choroby, którym wstrzyknięto im szczepionki. Jak dotąd okazali się niezdolni do powtórzenia tego „sukcesu”, ponieważ nie rozumieją, jak działa ludzka odporność, ale nadal opierają swoje wysiłki na hipotezie Pasteura / Kocha (okazała się fałszywa) o chorobie zakaźnej.

Dlatego opracowali nowe szczepionki… … W przypadku których Gardasil może być programem testowym - zaprojektowanym tak, aby wyrządzić tak duże szkody, że dla większości ludzi powrót do zdrowia jest niemożliwy. Te szczepionki zostaną również wstrzyknięte z zarejestrowanym chipem RFID, abyś mógł „udowodnić”, że nie jesteś zaraźliwy. Ten chip (który wygląda niesamowicie jak czoło i rogi byka - patrz „Objawienia” w Biblii) umożliwia nadzór i kontrolę, które bankierzy muszą ustanowić i utrzymać swoją absolutną dyktaturę. Aby to było skuteczne, ludzie muszą znajdować się co najmniej 2 metry (sześć stóp) od siebie Brzmi znajomo? Kartel farmaceutyczny: Sprzedaje szczepionki warte miliardy dolarów rządom stosującym się do przepisów, będąc całkowicie zwolnionym z jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody, które powodują.

Karma Singh stateofthenation.co
woj_tek and one more user link to this post