Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal

Od ponad sześciu lat jesteśmy zatruwani przez fałszywe magisterium

- Abp. Viganò Tuż przed świętami arcybiskup Viganò wydał kolejne świadectwo. W swoim oświadczeniu powiedział:
Tragiczna historia tego nieudanego pontyfikatu rozwija się wraz z kolejnymi zwrotami akcji. Nie ma dnia: z najbardziej wywyższonego tronu, "Papież" przystępuje do demontażu Stolicy Piotrowej, wykorzystując i nadużywając swego autorytetu, nie po to, by spowiadać, ale zaprzeczać; nie potwierdzać, ale wprowadzać w błąd; nie jednoczyć, ale dzielić; nie budować, ale burzyć.

Materialne herezje, formalne herezje, bałwochwalstwo, wszelkiego rodzaju powierzchowność: „Papież” Bergoglio nigdy nie przestaje uparcie upokarzać najwyższego autorytetu Kościoła. Jego działanie ma na celu pogwałcenie Najświętszego Depozytu Wiary i zniekształcenie Katolickiego Oblicza Oblubienicy Chrystusa słowem i czynem, poprzez obłudę i kłamstwa, poprzez te teatralne gesty, które afiszują się ze spontanicznością, ale są skrupulatnie planowane oraz przez co wywyższa się w ciągłej narcystycznej celebracji, podczas gdy funkcja Papieża jest upokorzona, a Słodki Chrystus na ziemi jest zaciemniony.

„Od ponad sześciu lat jesteśmy zatruwani przez fałszywe magisterium” - dodał.
Ale abp Viganò zwraca uwagę, że modernizm wpływa na kościół przynajmniej od Soboru Watykańskiego II:
W ciągu ostatnich dziesięcioleci Mistyczne Ciało powoli wysysało krew z życia poprzez niepowstrzymane krwawienie: Święte Złoże Wiary stopniowo zostało zmarnowane, dogmaty zdenaturowane, uwielbienie zsekularyzowane i stopniowo sprofanowane, moralność sabotowana, kapłaństwo oczerniane, ofiara eucharystyczna sprotestantyzowana i przekształcona w towarzyski bankiet ...

Teraz Kościół jest martwy, pokryty przerzutami i zdewastowany. Lud Boży po omacku, niepiśmienny i pozbawiony Wiary, w ciemności chaosu i podziałów. W ciągu ostatnich dziesięcioleci wrogowie Boga stopniowo stworzyli spaloną ziemię - niszcząc trwającą dwa tysiące lat Tradycje. Z bezprecedensowym przyspieszeniem, dzięki wywrotowemu popędowi tego pontyfikatu, wspieranemu przez potężny aparat jezuicki, śmiertelny zamach stanu zostaje wydany Kościołowi.

U „papieża” Bergoglio - jak u wszystkich modernistów - nie można szukać jasności, ponieważ charakterystyczną cechą modernistycznej herezji jest dyssymulacja. Mistrzowie błędu i znawcy sztuki oszustwa „dążą do tego, by to, co dwuznaczne, było powszechnie akceptowane, przedstawiając je z nieszkodliwej strony, która posłuży jako paszport do wprowadzenia toksycznej strony, która początkowo była ukryta” (o. Matteo) Liberatore SJ). I tak kłamstwo, uporczywie i obsesyjnie powtarzane, ostatecznie staje się „prawdziwe” i akceptowane przez większość.
Skutkiem tego nadużycia jest to, co mamy teraz na naszych oczach: Kościół katolicki, który nie jest już katolicki; pojemnik opróżniony z autentycznej zawartości i wypełniony pożyczonymi towarami.

Nadejście Antychrysta jest nieuniknione; jest częścią epilogu historii zbawienia. Ale wiemy, że jest to warunkiem powszechnego triumfu Chrystusa i Jego chwalebnej Oblubienicy.

Ci z nas, którzy nie dali się zwieść wrogom Kościoła wyniszczonym w Kościele, muszą się zjednoczyć i wspólnie zmierzyć się ze Złym, który od dawna jest pokone, ale wciąż jest w stanie wyrządzić krzywdę i spowodować wieczne zatracenie wielu dusze, ale których stopa Najświętsza Dziewicy, ostatecznie zmiażdży.
...
Bergoglio używa pachamamy do rozbijania Guadalupe. Intronizacja tego amazońskiego bożka, na ołtarzu w Bazylice Świętego Piotra, była niczym innym jak wypowiedzeniem wojny Pani i Patronce wszystkich Ameryk, które wraz z pojawieniem się u Juana Diego zniszczyły demonicznych bożków i zdobyła rdzenną ludność za Chrystusa i uwielbienie „Boga najbardziej prawdziwego i jedynego” poprzez jej macierzyńskie pośrednictwo. I to nie jest legenda!

więcej - www.lifesitenews.com
Głównym zadaniem wikariusz Chrystusa jest jest obrona Kościoła - Ciała Chrystusa z jego wiernymi - przed złem świata, zagrażającym zbawieniu. Jeśli wikariusz dopuszcza to zło, nie jest jak pasterz który chroni, ale jeszcze oddaje owce wilkom - to czy wtenczas spełnia wolę swojego Pana i reprezentuje Chrystusa , czy raczej sam stara się być panem innych - będąc jak niegodziwi słudzy - zmienia Prawdę objawioną uzurpując sobie miejsce Boga . Ewangelia Chrystusa zawiera jasną Prawdę - jej obrona - to obowiązek całego Kościoła , trwanie niewzruszenie przy tym co jest jej fundamentem - np; celibat, prawdziwe nierozerwalne małżeństwo, ... Gdy w imię humanizmu i tolerancji stara się narzucić akcentację grzechu śmiertelnego, czy w imię fałszywego ekumenizmu - kult bożków, to czy wszyscy wierni Chrystusowi mają być wierni temu kto odrzuca Chrystusa i Ewangelię . Nie można służyć dwóm panom , gdy wikariusz wybiera innego Pana niż Jezus Chrystus, każdy kto w imię posłuszeństwa służy takiemu człowiekowi zapiera się Ewangelii i Jezusa Chrystusa jedynego Zbawiciela .

komentarz „Posłuszeństwo wobec przełożonych obowiązuje wtedy i tylko wtedy kiedy występuje w zgodzie z nauka Jezusa Chrystusa. Jeśli nauka przełożonego oraz jego przekonania nie są zgodne z Ewangelią to posłuszeństwo nie obowiązuje. Mało tego ,dla odstępczej nauki jest wypowiedziana klątwa Świętego Pawła. Gdyby nawet anioł z nieba głosili wam Ewangelie inna niż my wam przekazaliśmy niechaj będzie przeklęty...”

Prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI , gdzie w Ewangelii pisze o papieżu seniorze... Benedykt nie zrzekł się papiestwa bo ma białe szaty i nie przejął z powrotem imienia Ratzinger - pod naciskiem masonerii zrzekł się tylko władzy . Każdy kto uznaje Bergolio za papieża uznaje herezje i staje się heretykiem i ma udział w jego herezjach i za niedługo będzie oddawał cześć pogańskim bóstwom a nie Chrystusowi.
www.pch24.pl/arcybiskup-viga…
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,U „papieża” Bergoglio - jak u wszystkich modernistów - nie można szukać jasności, ponieważ charakterystyczną cechą modernistycznej herezji jest dyssymulacja. Mistrzowie błędu i znawcy sztuki oszustwa „dążą do tego, by to, co dwuznaczne, było powszechnie akceptowane, przedstawiając je z nieszkodliwej strony, która posłuży jako paszport do wprowadzenia toksycznej strony, która początkowo była …More
,,U „papieża” Bergoglio - jak u wszystkich modernistów - nie można szukać jasności, ponieważ charakterystyczną cechą modernistycznej herezji jest dyssymulacja. Mistrzowie błędu i znawcy sztuki oszustwa „dążą do tego, by to, co dwuznaczne, było powszechnie akceptowane, przedstawiając je z nieszkodliwej strony, która posłuży jako paszport do wprowadzenia toksycznej strony, która początkowo była ukryta” (o. Matteo) Liberatore SJ). I tak kłamstwo, uporczywie i obsesyjnie powtarzane, ostatecznie staje się „prawdziwe” i akceptowane przez większość.
Skutkiem tego nadużycia jest to, co mamy teraz na naszych oczach: Kościół katolicki, który nie jest już katolicki; pojemnik opróżniony z autentycznej zawartości i wypełniony pożyczonymi towarami.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
41.7K
Każdy kto uznaje Bergolio za papieża uznaje herezje i staje się heretykiem i ma udział w jego herezjach i za niedługo będzie oddawał cześć pogańskim bóstwom a nie Chrystusowi.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Bergoglio używa pachamamy do rozbijania Guadalupe. Intronizacja tego amazońskiego bożka, na ołtarzu w Bazylice Świętego Piotra, była niczym innym jak wypowiedzeniem wojny Pani i Patronce wszystkich Ameryk, które wraz z pojawieniem się u Juana Diego zniszczyły demonicznych bożków i zdobyła rdzenną ludność za Chrystusa i uwielbienie „Boga najbardziej prawdziwego i jedynego” poprzez jej macierzyńskie …More
,,Bergoglio używa pachamamy do rozbijania Guadalupe. Intronizacja tego amazońskiego bożka, na ołtarzu w Bazylice Świętego Piotra, była niczym innym jak wypowiedzeniem wojny Pani i Patronce wszystkich Ameryk, które wraz z pojawieniem się u Juana Diego zniszczyły demonicznych bożków i zdobyła rdzenną ludność za Chrystusa i uwielbienie „Boga najbardziej prawdziwego i jedynego” poprzez jej macierzyńskie pośrednictwo. I to nie jest legenda!''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Nie można służyć dwóm panom , gdy wikariusz wybiera innego Pana niż Jezus Chrystus, każdy kto w imię posłuszeństwa służy takiemu człowiekowi zapiera się Ewangelii i Jezusa Chrystusa jedynego Zbawiciela .
komentarz „Posłuszeństwo wobec przełożonych obowiązuje wtedy i tylko wtedy kiedy występuje w zgodzie z nauka Jezusa Chrystusa. Jeśli nauka przełożonego oraz jego przekonania nie są zgodne …More
,,Nie można służyć dwóm panom , gdy wikariusz wybiera innego Pana niż Jezus Chrystus, każdy kto w imię posłuszeństwa służy takiemu człowiekowi zapiera się Ewangelii i Jezusa Chrystusa jedynego Zbawiciela .

komentarz „Posłuszeństwo wobec przełożonych obowiązuje wtedy i tylko wtedy kiedy występuje w zgodzie z nauka Jezusa Chrystusa. Jeśli nauka przełożonego oraz jego przekonania nie są zgodne z Ewangelią to posłuszeństwo nie obowiązuje. Mało tego ,dla odstępczej nauki jest wypowiedziana klątwa Świętego Pawła. Gdyby nawet anioł z nieba głosili wam Ewangelie inna niż my wam przekazaliśmy niechaj będzie przeklęty...”
darek104
Pacia Bomba
Lilianna w ogrodzie
Ojciec Benedykt ciągle podkreśla , że papież jest jeden , jednak nie wskazuje.Benedykt w swoim stroju zrezygnował z elementów , które symbolizują nauczanie , zarządzanie .Bergolio określa siebie biskupem Rzymu . Wszystko jasne.
Quas Primas
Co za bzdury!
Od jakich 6 lat???
Zatruwani jesteśmy zmutowaną, niekatolicką nauką od ponad 50 lat!!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
DOKŁADNIE !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Materialne herezje, formalne herezje, bałwochwalstwo, wszelkiego rodzaju powierzchowność: „Papież” Bergoglio nigdy nie przestaje uparcie upokarzać najwyższego autorytetu Kościoła.
Jego działanie ma na celu pogwałcenie Najświętszego Depozytu Wiary i zniekształcenie Katolickiego Oblicza Oblubienicy Chrystusa słowem i czynem, poprzez obłudę i kłamstwa, poprzez te teatralne gesty, które afiszują …
More
Materialne herezje, formalne herezje, bałwochwalstwo, wszelkiego rodzaju powierzchowność: „Papież” Bergoglio nigdy nie przestaje uparcie upokarzać najwyższego autorytetu Kościoła.

Jego działanie ma na celu pogwałcenie Najświętszego Depozytu Wiary i zniekształcenie Katolickiego Oblicza Oblubienicy Chrystusa słowem i czynem, poprzez obłudę i kłamstwa, poprzez te teatralne gesty, które afiszują się ze spontanicznością, ale są skrupulatnie planowane oraz przez co wywyższa się w ciągłej narcystycznej celebracji, podczas gdy funkcja Papieża jest upokorzona, a Słodki Chrystus na ziemi jest zaciemniony.

„Od ponad sześciu lat jesteśmy
zatruwani przez fałszywe magisterium”