Clicks2.5K
pl.news
7

Matka się modli, ksiądz wzywa policję

Ojciec Gary Ziuraitis zadzwonił na policję, gdy zauważył kobietę, matkę 11 dzieci, która prywatnie modliła się z niektórymi członkami swojej rodziny w Matce Bożej Nieustającej Pomocy w Kansas City (Missouri).

Matka powiedziała RestoringTheMedia (3 listopada, poniżej), że chociaż kościół był pusty, posiadacz kluczy krzyczał na nich, że nie noszą masek.

Ziuraitis – który sam był bez maski – podszedł do grupy żądając albo opuszczenia kościoła, albo włożenia masek, ale oni odmówili.

Wściekły Ziuraitis wezwał wtedy policję, która zauważyła, że egzekwowanie obowiązku noszenia masek nie jest ich zadaniem. Jednak na prośbę księdza poprosili rodzinę o opuszczenie kościoła.

Matka mówi, że przez sześć tygodni żaden sklep w Kansas City nie poprosił jej o założenie maski.

#newsMmizborbah

Piotr2000
Niech Bog blogoslawi tej Kobiecie i jej Bliskim.
Ksiadz za sponiesie konsekwencje swojej nienawisci do Boga..
Nazwisko jest litewskie...
przeciwherezjom
Wspaniały świadek wiary w czasach prześladowań - matka 11 dzieci. Piękne!
Marcin_od_sw.Jerzego
Brawo! Czujnosc rewolucyjna aktywu pozwolila wykryc wroga Planety i srodowiska naturalnego. Zamiast rozmnazac motylki, albo wspierac walke o klimat, rozmnaza sie i jeszcze indoktrynuje swoje dzieci religijnie przy tym narazajac innych na Covid! Na szczescie nasz dzielny Towarzysz doniosl gdzie trzeba i sprawa zostanie wyjasniona mam nadzieje przed "niezawislym" organem sprawiedliwosci.
Weronika....S
Każda rewolucja odwołuje się do tzw. dobra, by zmienić rzeczywistość i stworzyć alternatywę do ustalonego przez Boga porządku, w tym przypadku porządku biologicznego i religijnego jednocześnie. A jest to według mnie najbardziej diaboliczna rewolucja w dziejach świata.
Marcin_od_sw.Jerzego
Absolutnie prawda! Dla zwyklych grzesznikow, ktorzy maja slaba wole i nie walcza, Bog jest "zbyt dobry", czy nieosiagalnie dobry. Natomiast dla masonow i innych slug szatana, Bog jest "nie dosc dobry". Dlatego oni musza wyreczac samego Boga w definiowaniu co jest dobre, a co zle. I choc ich "etyka" jest zbiorowiskiem absurdalnych i wewnetrznie sprzecznych tez, sila narzucaja to wszystkim ludziom.…More
Absolutnie prawda! Dla zwyklych grzesznikow, ktorzy maja slaba wole i nie walcza, Bog jest "zbyt dobry", czy nieosiagalnie dobry. Natomiast dla masonow i innych slug szatana, Bog jest "nie dosc dobry". Dlatego oni musza wyreczac samego Boga w definiowaniu co jest dobre, a co zle. I choc ich "etyka" jest zbiorowiskiem absurdalnych i wewnetrznie sprzecznych tez, sila narzucaja to wszystkim ludziom. Wedlug ich "logiki" mozna zabic dziecko nienarodzone, ale juz narodzonemu nie mozna dac klapsa. Trzeba nosic maske, aby przypadkiem nie zarazic kogos katarem, ale prowadzic rozwiazle zycie i zarazac chorobami wenerycznymi siebie i innych juz jest cool. Powiedziec, ze wiekszosc kryminalistow w USA jest czarnoskora to rasizm, ale ze bialy mezczyzna to szowinistyczna swinia - to odwaga. Gdyby w nauczaniu Kosciola byla choc jedna sprzecznosc, wytykaliby to palcami, a ze ich "nauczanie" jest jedna wielka niedorzecznoscia - to trzeba zmienic logike na "mniej opresyjna" he he he
Weronika....S
Czy nie dowód, że antychryst już działa ukryty w naszym świecie. A maska to okultystyczny symbol zwłaszcza czarna, która nałożona na usta i nos blokuje dotlenianie organizmu powodując duszności i astmę. Dawniej nosili ją syfiliści, by ukryć szkaradna twarz, dzisiaj każą nakładać w kościele jakby to było miejsce zarazy.
TomUrb
I kto by się spodziewał, że swoich sługusów znajdzie również wśród księży 🤪