Globálne digitálne pasy majú veľký vplyv na svet. Celosvetové digitálne elektronické otroctvo …

Vplyvní ľudia na celom svete obhajujú globálnu vládu. Takéto riadenie by umožnilo len malej skupine ľudí ovládať celú planétu. Svetová nadvláda bola dlho cieľom despotov a diktátorov počas celej …More
Vplyvní ľudia na celom svete obhajujú globálnu vládu. Takéto riadenie by umožnilo len malej skupine ľudí ovládať celú planétu. Svetová nadvláda bola dlho cieľom despotov a diktátorov počas celej ľudskej histórie. Dnes sme svedkami vytvárania globálnej vlády – priamo pred našimi očami!
PS: Preklad z ruštiny.

Aby som nám pomohol pochopiť túto nestálu politickú scénu tak som vystopoval špeciálneho hosťa, ktorý sa práve vrátil zo stretnutia Svetovej zdravotníckej organizácie v Ženeve vo Švajčiarsku.
Kongresmanka Michelle Bachmannová pôsobila v Snemovni reprezentantov USA niekoľko rokov predtým ako kandidovala na prezidentku Spojených štátov. Naďalej slúži ako dekanka Robertsonovej školy vlády a zostáva silnou obhajkyňou konzervatívnych a kresťanských princípov tu v Amerike a na celom svete.
Kongresman Bachmann povedzte nám prosím, o tom, čo ste zažili keď ste cestovali do Ženevy vo Švajčiarsku aby ste sa pripojili k publiku počúvajúcemu, ktoré ste počúvali o plánoch globalistickych elít …More
Libor Halik shares this
31.1K
Ak nedôjde k zázraku alebo Božiemu zásahu tak očakávame, že za menej ako rok bude tento plne globálny digitálny pas funkčný pre každého na svete.
dominikguzman
Už sa neviem dočkať toho digitálneho pasu.
Skala Skalinka
dominikguzman, a vieš, čo je to hlad a zima? Či len tak blúzniš z vyhriatej obývačky?
dyk
Boh si svojích obráni.