Libor Halik
11221.4K

Profesor Fourtillan z Francie - vakcína nezabije většinu hned, ale po čase ztratíte obranyschopnost těla

„Otcem“ Covidu-19 je dr. Frédéric Tangy, ředitel pro inovace vakcín Pasteurova institutu.
Postupným přidáváním výše uvedených složek k původnímu vzorku vznikly:
SarsCoV1 -1. patent 2003
SarsCoV2 - 2. patent 2011
Covid-19 - 3. patent 2019

31. 1. 2021 Profesor Fourtillan z Francie byl před pár dny zavřen do blázince, protože zveřejnil již příliš pravdy o současné falešné pandemii a vakcínách. (Viz též článek na Arfa.) Samozřejmě pod falešnou záminkou, že šíří nejen fake news, ale i nedovolené léky...

Na jeho webech se nachází spousta materiálů dokazujících jeho tvrzení. (Mnoho věcí má i v anglické verzi.)
Vybírám jedno kratší, avšak velmi názorné video formou překladu + ilustrace z videa (nejde vložit, najdete na odkazu.)


Video Alerte! Vaccin Covid-19! L´entiere vérité. (Poplach! Vakcína Covid-19! Celá pravda.)Moderátor: Fréréric Chaumon
Autoři: Prof. Jean-Bernard Fourtillan, Dr. Serge Radeur, Dr. Christian Tal Schaller

Překlad:

Toto je video z webu profesora Fourtillana: Pravda o Covidu-19. Zdravím všechny.

Toto je pravda o vakcíně, kterou chce Nový světový řád (NWO) vnutit nám všem.

Než půjdeme dále, nezbytné upozornění: Vše, co uvidíte v tomto videu, obsahuje výsledky podrobného výzkumu, který provedli profesor Jean-Bernard Fourtillan a doktor Christian Tal-Schaller. Vše, co zde uslyšíte, je dokonale ověřitelné v odkazech, které jsou pod tímto videem, a na webu www.verite-covid19.fr .

Podívejme se na tento patent: Brevet nanoparticules WO2020060606A1 . Jeho majitelem je společnost Microsoft, vytvořená mimo jiné Billem Gatesem. Tento dokument byl mezinárodně publikován 26. března 2020. Patent má platnost pro velké množství zemí, v podstatě pro všechny země planety.

Název patentu: Systém kryptoměn využívající údaje o tělesné aktivitě. Prohlédněme si podrobněji toto schéma.


Obrázek z patentu:

Ten malý panáček dole vlevo, to jste vy, nebo já, nebo kdokoli jiný.

Rámeček „Sensor“, to jsou nanočástice, které budou přidány do lahvičky s vakcínou. Je to něco jako čip, který má pod kůži vaše kočka nebo pes. Rozdíl je ten, že v jedné vakcinační dávce jsou jich milióny. Jakmile vám budou vstříknuty s vakcínou, budou ve vás až do vaší smrti, ba i po smrti. Není možné se jich zbavit, jste poznamenáni na celý život.

Rámeček „User device“, to je váš mobilní telefon. Ten bude moci komunikovat s nanočásticemi, které cirkulují ve vašich žilách.

A váš telefon bude samozřejmě přes internet spojen s čím? S novou sítí 5G. To je rámeček „Communication Network“.

Od chvíle očkování jste sledovatelní, lokalizovatelní nadřízenými autoritami, v kterémkoli okamžiku dne i noci. A co je znepokojující: i kdybyste chtěli zahodit svůj telefon třeba do řeky, nebo nechat explodovat v mikrovlnné troubě, což je nebezpečné, tak pozor! Jakmile byste potkali osobu, která má mobilní telefon, už vás zase mají. Ano, všechny mobilní telefony, které jsou kolem vás, vás najdou. Aby vás nenašli, museli byste doprostřed oceánu, doprostřed pouště nebo pralesa, ovšem za podmínky, že tam nepotkáte nikoho s mobilním telefonem. A co kdyby mobil zahodili všichni? Problém je, že síť 5G se může nacházet i v elektrických měřičích, v městských strukturách, v zastávkách autobusu, v radarech, v semaforech a tak dále. Aby člověka nenašli, to by musel změnit planetu.

Jakmile tedy bude vakcína smíchaná s nanočásticemi vpravena do vašeho těla, od toho okamžiku jste lokalizováni svým mobilním telefonem. A díky kouzlu sítě 5G už pro úřední autority vaše umístění není tajemstvím.

Co všechno obsahuje tato vakcína?

Do vašeho těla mají být vpraveny tyto 4 nebezpečné látky:


4 fragmenty viru HIV1, které způsobí očkovaným lidem syndrom AIDS a imunodeficienci jako důsledek.
sekvence DNA z plasmodie způsobující malárii, které vyvolají u očkovaného malárii.
157 dalších sekvencí DNA a proteinů (viz Patent US 8,234,718 B2), jejichž přítomnost a role jsou nevysvětleny.
nanočástice, které díky 5G sítím umožní dokonalou kontrolu nad očkovaným.

Vakcína ChAdOx1 NCoV19, kterou chtějí vstříknout do vašeho těla, dále obsahuje:


Koronavirus Covid 19 ve formě virového vektoru ChAdOx1
Nanočástice popsané ve výše zmíněném patentu (mezinárodní označení Microsoft Patent PCT /US 2019/038084), které umožní kontrolu lidí prostřednictvím 5G sítě
Dezinfekční prostředek: buď Thimerosal, nebo Formaldehyd + antibiotika

Covid-19 je umělý koronavirus, vyrobený ve Francii, v Pasteurově institutu, na základě přírodního koronaviru SarsCov. (Přírodní virus NELZE PATENTOVAT!)


Covid-19 je výsledkem mnoha genetických manipulací provedených na kmeni SARS-CoV, který je spjat s prudkým akutním respiračním syndromem SARS. Byl vyroben na základě vzorku číslo 031589 získaného ve francouzské nemocnici v Hanoji před rokem 2003 z plicní tkáně pacienta postiženého tímto syndromem.

Postup vývoje umělého viru: od Sars-CoV ke Covidu 19

(viz obrázek níže, odkazy na patenty pod článkem.)


Postupným přidáváním výše uvedených složek k původnímu vzorku vznikly:
SarsCoV1 -1. patent 2003
SarsCoV2 - 2. patent 2011
Covid-19 - 3. patent 2019
„Otcem“ Covidu-19 je dr. Frédéric Tangy, ředitel pro inovace vakcín Pasteurova institutu.


Covid-19 byl tedy vyroben ve Francii, francouzskými vědci Pasteurova institutu, na základě přírodního koronaviru SarsCov, a poté převezen do Wuhanu, kde ho vědci z Pasteurova institutu záměrně vypustili, bez vědomí vědců laboratoře ve Wuhanu a čínské vlády.

Čína má pravdu, když říká, že Covid-19 není čínský virus!

Vakcína nemá okamžité účinky ihned po podání. To až později zemřete na malárii, na AIDS, nebo na jakoukoli jinou nemoc, proti které se váš organismus nemůže bránit, protože jeho imunitní systém byl vyřazen.

Nuceným vytvořením imunitní deficience vám tato vakcína NEdovolí ubránit se jakékoli nemoci, což je dokonalý zločin proti lidstvu. Uvědomte si, jak perverzní je tato zbraň ve formě vakcíny.


Žádáme všechny, kteří pokládají informace z tohoto videa za „fake news“, aby si ověřili jejich přesnost na odkazu www.verite-covid19.fr

Doporučuji všem, aby toto video co nejvíce šířili.

Děkuji za pozornost.

Weby prof. Fourtillana:
www.verite-covid19.fr
valentonine.fr/fr-fr/
fonds-josefa.org/en/

Odkazy na patenty dokazující výrobu umělého viru Covid-19:
Brevet EP1694829B1
Brevet US 2007 0128224 A1
Brevet US8343718 B2
Brevet US8093042B2 Institut Pasteur Charneau
Brevet US 10,407,695 B2 Institut Pasteur, CNRS, Inserm avec Pierre Charneau inventeur pour intégrer le VIH dans le génome humain
Brevet TESTS COVID-19 US20200279585A1
Brevet nanoparticules WO2020060606A1

Zdroj českého překladu z francouzštiny: orgo-net.blogspot.com/…-bernard-fourtillan-umely.html
ľubica
modlime sa za týchto odvážnych vedcov a doktorov
Prof. Jean-Bernard Fourtillan, Dr. Serge Radeur, Dr. Christian Tal Schaller.... toto su skutoční obrancovia ľudstva pred herodesovskými vakcínami!
goar
Jakou školu jsi Jardo Nováku vystudoval? Podle toho co píšeš, tak to bylo na nějaké české státní škole. Docela jsi se ztrapnil.
JardaNovak
TO JE TEDA HOVADINA!
Tady se míchá covid, vakcinace, 5G sítě, mobily, nanočástice a vádldek?
Výsledek je FAKE NEWS, které diskredituje společně všechna tato témata!
Z teorie elektromagentického pole mám jako inženýr státnice a živí mě to (kromě jiného), takže vím na 1000%, že žádná "nanočástice" nemůže komunikovat s žádným mobilním telefonem, prostě proto, že to fyzikálně nelze! Anténa …More
TO JE TEDA HOVADINA!
Tady se míchá covid, vakcinace, 5G sítě, mobily, nanočástice a vádldek?
Výsledek je FAKE NEWS, které diskredituje společně všechna tato témata!

Z teorie elektromagentického pole mám jako inženýr státnice a živí mě to (kromě jiného), takže vím na 1000%, že žádná "nanočástice" nemůže komunikovat s žádným mobilním telefonem, prostě proto, že to fyzikálně nelze! Anténa takového čipu může mít rozměr maximálně nanometrů, což odpovídá frekvencím řádu stovek až tisíců Gigahertzů, se kterými žádný mobil ještě mnoho desítek let nebude umět pracovat a není ani důvod, aby pracoval , protože tyto vlny mají povahu světla, tedy se šíří velmi špatně v jakémkoli prostředí kromě vzduchu a vakua, tedy by neprošly kůží člověka. Navíc by těm "nanočásticím" chyběl zdroj energie, aby vůbec něco mohly vysílat!

Prostě od začátku do konce hovadina, snažící se diskreditovat celou problematiku vakcinací, s níž nemá nic společného. Už tomu chybí jen konspirace, že to všechno řídí Aštar z Vesmírných lidí na Jupiteru, kterému slouží Soros, Gates a Rotchild, což jsou jeho geneticky modifikovaní ještírci ! 😂 Lidi, používejte mozek, než něco šíříte dál !!!! Diskreditujete tím oprávněné obavy z genetických manipulací pomocí vakcín ! Nejhorší informační svinstvo jsou koktejly pravdy, lží a konspirací ... A toto je učebnicová ukázka ! 🥴
apredsasatoci
V tom prípade, nech sa páči vakcinovat sa!
Josef Arimati
Jarda Retarda :-)
Rudolf Sinai
Pan Jarda treba si najst firmu DARPA, ta je s technologiami o 20 az 30 rokov dopredu co sa tyka eugeniky v ramci spajania organizmov s elektronikou.
Pracuje pre vojensky priemysel, pre Pentagon a pracuje aj pre Gatesovcov - rodicov vakcin.
Vo vakcinach tieto veci mozu byt, vobec to nieje problem. Uz davno tieto veci maju pripravene. To co vy viete je malo, oni su pred vasim vzdelanim.
Fyzika a chemia …More
Pan Jarda treba si najst firmu DARPA, ta je s technologiami o 20 az 30 rokov dopredu co sa tyka eugeniky v ramci spajania organizmov s elektronikou.
Pracuje pre vojensky priemysel, pre Pentagon a pracuje aj pre Gatesovcov - rodicov vakcin.
Vo vakcinach tieto veci mozu byt, vobec to nieje problem. Uz davno tieto veci maju pripravene. To co vy viete je malo, oni su pred vasim vzdelanim.
Fyzika a chemia a vobec cela priroda je len do urciteho bodu pristupna verejne, to co je za oponou vyskumu nepozname.
Samozrejme na druhu stranu kazdu informaciu si treba preverit ci to tak moze byt, to je pravda,ale tiez bez faktov ju zavrhnut to nieje spravne, musite viac hladat.
Pravda je skryta, umlcana, zahrabana, zosmiesnena, ona nema miesto v mediach, ona sa nenosi na podnose pred kazdeho cloveka. Nepodstrkava sa, ju treba pracne vyhladat. Clovek musi vynalozit vlastne usilie aby ju nasiel. Je jej malo
A lenivci ti len pocuvaju co im povedia.
Drzim palce vsetkym Ludom v nastavajucom case, bude velmi, velmi tvrdy ale inac sa nam neotvoria oci, neprebudi sa svedomie.
Patent na tuto technologiu
free.fr/…id19/docs/Brevet_nanoparticules_WO2020060606A1.pdf
Rudolf Sinai
Rosllynn
A nám to svinstvo vnucují.
829
Nebezpečné očkovanie a vakcíny !
Libor Halik
Švédsko a Francie hlásí problémy s vedlejšími účinky vakcíny AstraZeneca 16. února 2021 11:51
idnes.cz/….A210215_185449_zahranicni_jhr