03:20
Jednokierunkowe chodniki lekarstwem na Covid. Szaleństwo komunizmu w Swampscott. Jednokierunkowe chodniki w USA są lekarstwem na Covid19. Obłęd tyranii.More
Jednokierunkowe chodniki lekarstwem na Covid. Szaleństwo komunizmu w Swampscott.

Jednokierunkowe chodniki w USA są lekarstwem na Covid19. Obłęd tyranii.
olek19801
Tragedia! Nawet w Moskwie w 1917 roku nikt nie śnił o takich durnotach. Wtedy planowano wymyślne mordy a dziś mamy paranoiczne zachowania co może zagrozić społeczeństwu na niebywałą skalę.
wacula25wp.pl
Krystian N..Piszesz -[ Obejrzałeś chociaż filmiki które ci podałem? Na pewno nie.itd ]--Zapewniam Cię OBEJRZAŁEM i rozmawiałem też z lekarzem?//A zatem CoVid-19 z Wuhan jest wirusem, który został zidentyfikowany w Chinach i w ciągu kolejnych tygodni wywołał epidemię zachorowań na COVID-19 na całym świecie . COVID-19 jest ostrą chorobą zakaźną układu oddechowego, która przy ciężkim przebiegu …More
Krystian N..Piszesz -[ Obejrzałeś chociaż filmiki które ci podałem? Na pewno nie.itd ]--Zapewniam Cię OBEJRZAŁEM i rozmawiałem też z lekarzem?//A zatem CoVid-19 z Wuhan jest wirusem, który został zidentyfikowany w Chinach i w ciągu kolejnych tygodni wywołał epidemię zachorowań na COVID-19 na całym świecie . COVID-19 jest ostrą chorobą zakaźną układu oddechowego, która przy ciężkim przebiegu jest śmiertelna. Do jej głównych objawów należą -- gorączka, kaszel i duszność. Wirus przenosi się drogą przy kontakcie z osobą zakażoną.A sztandarowym hasłem i znakiem covid-19 jest powolne wysychanie włókien w płucach itp = ŚMIERĆ no więc ruszaj i zaryzykuj 🤔 🤔 🥺 🥺 😲 😲 😱
wacula25wp.pl
Krystian N. Piszesz -[ Mam poważne wątpliwości, czy dane podawane w mainstreamowych mediach są wiarygodne itd ]--NO można się było tego spodziewać, że w czasie jakiegokolwiek kryzysu zlecą się nacjonaliści i fani teorii spiskowych. Problem w tym, że wynoszą się ze swoich zamkniętych grup i stron w internecie do prawdziwego świata. Sieją dodatkową propagandę i panikę wśród ludzi, którzy nie wiedzą …More
Krystian N. Piszesz -[ Mam poważne wątpliwości, czy dane podawane w mainstreamowych mediach są wiarygodne itd ]--NO można się było tego spodziewać, że w czasie jakiegokolwiek kryzysu zlecą się nacjonaliści i fani teorii spiskowych. Problem w tym, że wynoszą się ze swoich zamkniętych grup i stron w internecie do prawdziwego świata. Sieją dodatkową propagandę i panikę wśród ludzi, którzy nie wiedzą czym jest ŚMIERTELNY WIRUS zmodyfikowany COVID przez Chiny, i są po prostu chorzy lub osłabieni psychicznie pesymistycznymi wiadomościami z prasy, a także niektórzy z pychy własnej ich motto aby zaistnieć obojętnie gdzie .
Krystian N.
wacula25wp.pl Nie chce mi się odpowiadać na twoje brednie. Obejrzałeś chociaż filmiki które ci podałem? Na pewno nie. Jesteś osobą zahipnotyzowaną strachem. Wyjście z hipnozy jest powolne i wymaga zadawania pytań zahipnotyzowanemu. Ja jednak nie mam czasu się bawić w to bo nie wiem czy bredzisz szczerze czy jesteś tylko idiotą czy aż prowokatorem.
Krystian N.
wacula25wp.pl Mam poważne wątpliwości, czy dane podawane w mainstreamowych mediach są wiarygodne. Wielu ekspertów mówi wręcz o tym, że nikt nie umarł na COVID.
www.cda.pl/video/5028572b5
www.cda.pl/video/5238453cd
www.youtube.com/watch
wacula25wp.pl
Krystian N. No tak jeszcze tylko ze dwie niedzielne z pełnymi kościołami ,kilka wesel na 150 osób ,kilka imprez i będzie tu druga Lombardia albo jeszcze gorzej .Więcej ofiar Koronawirusa. Pytasz -[ Czy mógłbyś sprecyzować o jaką śmierć i o jaki śmiech chodzi?]==A np. na Górnym Śląsku 109 przypadków najmłodszy pacjent ma 1 rok--TRZEBA JESZCZE WIĘCEJ precyzować ???????
A w prasie proszę bardzo-…More
Krystian N. No tak jeszcze tylko ze dwie niedzielne z pełnymi kościołami ,kilka wesel na 150 osób ,kilka imprez i będzie tu druga Lombardia albo jeszcze gorzej .Więcej ofiar Koronawirusa. Pytasz -[ Czy mógłbyś sprecyzować o jaką śmierć i o jaki śmiech chodzi?]==A np. na Górnym Śląsku 109 przypadków najmłodszy pacjent ma 1 rok--TRZEBA JESZCZE WIĘCEJ precyzować ???????
A w prasie proszę bardzo-Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę rano o 150 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce i o śmierci dziesięciu zakażonych osób. Do tej pory w Polsce stwierdzono infekcję u 24 545 osób, spośród których 1102 zmarły. Czy dość dobrze sprecyzowałem -myślę że TAKKKKKKKKKK.
wacula25wp.pl
Quas Primas Piszesz -[ tego debila waculi nie trzeba rozumieć.]--NO dla niektórych ludzi jak Quas Primas i wielu oportunistów i nacjonalistów tysiące zmarłych to niewiele albo co to ją obchodzi . Niech taka Quas Primas spojrzy w oczy i powie to rodzinom tych zmarłych. A potem niech idzie spokojnie do komunii św. .Tylko ty upadłaś tak nisko na głowę i dlatego piszesz takie BZDURY
wacula25wp.pl
Krystian N.-Jeśli ktoś chce się śmiać zagrożenia i śmierci .Ma do tego prawo może się śmiać .A śmiać się można aż do śmierci z NIESZCZĘŚCIA innych wolna wola?????????
Krystian N.
wacula25wp.pl Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli. Czy mógłbyś sprecyzować o jaką śmierć i o jaki śmiech chodzi?
Quas Primas
Bo tego debila waculi nie trzeba rozumieć....
Czy jesteś w stanie zrozumieć jakiegokolwiek debila, bo ja nie.
predex
Szkpodam ,że Pani Kania nie opiusuje skąd wzięło sie na koncie ministra zdrowioa z 5000pln 40 mln, cha cha cha , Kania robi sie z ciebie PRL bis PISowska bania.
Quas Primas
Szok!!!
Jak łatwo ludzie dają się wodzić na manowce!
Tak właściwie, to nie ludzie, tylko barany, bezmózgowce z gaciami pełnymi strachu!
Mówię tu o wszystkich krajach, nie tylko o tych z filmu.
W Polsce również dają się wodzić diabłu (poprzez kłamstwa) za nos.
WSTYD!!!!
Widać BRAK WIARY!
Tak łatwo dajecie się sprzedać!!!
ps. Nigdy i nigdzie nie założyłam maseczki ani rękawiczek. Kiedy przyszła …More
Szok!!!
Jak łatwo ludzie dają się wodzić na manowce!
Tak właściwie, to nie ludzie, tylko barany, bezmózgowce z gaciami pełnymi strachu!
Mówię tu o wszystkich krajach, nie tylko o tych z filmu.
W Polsce również dają się wodzić diabłu (poprzez kłamstwa) za nos.
WSTYD!!!!
Widać BRAK WIARY!
Tak łatwo dajecie się sprzedać!!!
ps. Nigdy i nigdzie nie założyłam maseczki ani rękawiczek. Kiedy przyszła do mnie koleżanka, abyśmy razem poszły do sklepu i kiedy wyszłyśmy z domu, ona założyła maseczkę, powiedziałam jej, że ma zdjąć, albo iść dwa metry przede mną albo 2 metry za mną, bo ja nie mam zamiaru mieć strachliwych koleżanek. No i.... zdjęła maskę. Nie wiem, czy zakładała jak idzie sama. To samo wczoraj w kościele.... Usiadłam w ławce i patrzę znajoma..., oczywiście w masce po samo czoło!!! Mówię jej by zdjęła maskę, ale widzę, że się boi. Mówię jej, po pierwsze, nie profanuj Domu Bożego, a po drugie, kto zadba o nią kiedy poważnie zachoruje przez wdychanie złych bakterii? Poskutkowało. Zdjęła maskę...
Jeszcze kilka innych przykładów mogłabym podać, ale każdy z nich w podobnym tonie...

Nie do końca podobają mi się zachowania księdza Woźnickiego, ale bierzcie z niego przykład.
Tutaj widać, że Wiara silniejsza niż strach.

24.05.2020 Policja vs Katolicki Ksiądz - "runda 3". Ksiądz Michał Woźnicki SDB-trzeci raz z Policją
Z YT już SKASOWALI ten materiał
Rafał_Ovile
Postawa Quas Primas godna prawdziwej Polki i katoliczki. Bóg zapłać! Deo gratias!
Krystian N.
Póki są niezłomni i niezłomne ten świat będzie się jako-tako turlał.
Weronika-S.
Jednokierunkowe chodniki to już zupełnie skrajna tresura ludzi pod pozorem koronawirusa, nieobecna dotychczas w najbardziej totalitarnych ustrojach. Zniewalając ludzi brano jednak pod uwagę pewne zasady logiki. Tylko w Talmudzie stosuje się bezwzględnie bardzo rozbudowane i nielogiczne prawo. W jednym z przepisów talmudczycy zastanawiają się jakie kurze jajko można jeść w szabat, a jakiego nie …More
Jednokierunkowe chodniki to już zupełnie skrajna tresura ludzi pod pozorem koronawirusa, nieobecna dotychczas w najbardziej totalitarnych ustrojach. Zniewalając ludzi brano jednak pod uwagę pewne zasady logiki. Tylko w Talmudzie stosuje się bezwzględnie bardzo rozbudowane i nielogiczne prawo. W jednym z przepisów talmudczycy zastanawiają się jakie kurze jajko można jeść w szabat, a jakiego nie można, były tam określone ,,normy,, ale już sobie nie przypominam jakie.
Obecnie elity rządzące światem chcą przekierować cywilizację chrześcijańską w ,,cywilizację,, w której człowiek będzie godził się z każdym prawem, bez względu czy to prawo jest głupie czy mądre.
Rafał_Ovile
Goje mają przyjąć pozytywne lub negatywne prawo plemienne...
Anieobecny
A ja się boję, że to dopiero początek...
wszyscy śpimy...
jak żaby w garnku...
A może jednak wybuchniemy jak wulkan...
Rafał_Ovile
Marsz przez instytucje osiąga punkt kulminacyjny w umysłach zniewolonych społeczeństw.