csk.news
1.8K

Nahnevaný František povedal ďalšiemu homosexuálovi, aby pokračoval v smrteľných hriechoch

Vítaní sú len homosexuáli. V máji František prijal homosexuálneho aktivistu Aarona Bianca a povzbudil ho, aby naďalej hrešil (LaTimes.com, 12. júna).

Bianco, ktorý žije v pseudomanželstve a sám seba nazýva "profesorom morálnej teológie" na univerzite v San Diegu, bol 11. - 14. mája v Ríme na "teologickej" konferencii, ktorú okrem iných inštitúcií organizovalo Dikastérium pre laikov. Publikum informoval, že žije v súlade s homosexuálnou identitou, a povedal, že je "17 rokov v oddanom vzťahu". Nikto nechápal, čo znamená "oddaný".

Bianco pochválil Františka za to, že homosexuála Roberta McElroya zo San Diega vymenoval za kardinála. McElroy zamestnal Bianca ako diecézneho propagandistu homosexuality.

Pred stretnutím s Františkom sa Bianco nechal počuť.

- aby si zložil masku a ukázal svoju tvár
- aby sa neukláňal ani nehanbil.
- aby nebozkával Františkov prsteň, pretože ho to "rozčuľuje".

S obvyklými dvojzmyslami Bianco poďakoval Františkovi za podporu homosexuality v Cirkvi ("každý je vítaný"). František odpovedal: "Musíte v tejto práci pokračovať, pretože [homosexuáli] sa musia cítiť v Cirkvi vítaní a potrebujeme viac ľudí ako vy."

[Pozor, irónia: Bianco sa zrazu otočil a otvoril Františkovi, že žartoval a že je v skutočnosti šťastne ženatý a je otcom siedmich detí, ktoré všetky navštevujú rímsku omšu - a z jednej sekundy na druhú ho František začal nenávidieť].

#newsYyppxjixzy