06:58
Exkluzivní rozhovor Mgr. Lubomíra Volného s Pavlem Zítkem 22.3.2022 Lubomír i Pavel byli v dobách nejhorších covidových restrikcí velcí přátelé. Oba tyto pány mám srdečně rád, jsou to moji největší …More
Exkluzivní rozhovor Mgr. Lubomíra Volného s Pavlem Zítkem 22.3.2022
Lubomír i Pavel byli v dobách nejhorších covidových restrikcí velcí přátelé. Oba tyto pány mám srdečně rád, jsou to moji největší názoroví oblíbenci a sleduji co nejvíce jejich videí. Nechci to zmiňovat, ale před volbami, když byl Lubomír na dovolené v Chorvatsku začátkem léta 2021, tak se trochu víc nepohodli, jednalo se o nějaké sjednocovací procesy vlastenců a zejména o to, kdo všechno vlastně a na kolikátém místě bude kandidovat v rámci Volného bloku, tak se pánové tehdy pohádali bohužel doslova jako malí kluci. Nicméně tohle, co je na tomto videu mě dojalo a mile potěšilo. Teď se jedná o to, aby co nejvíce lidí podobných názorů podepsalo petici proti cenzuře a potlačování svobody slova s názvem:
Petice na podporu našich ústavních práv získávat a šířit informace a proti "STÁTNÍ PRAVDĚ"
> přesný odkaz je zde: Petice na podporu našich ústavních práv získávat a šířit informace a proti "STÁTNÍ PRAVDĚ"
Pro vyjádření míru - fotku krásného jara v Ostravě dole dávám.
Tento rozhovor je nádherným důkazem, že Lubomír i Pavel se mohou opět bez problému kdykoliv bavit spolu. V životě jsem neviděl politika, co je schopen zakopat válečnou sekeru a opět se svým protějškem v pohodě a upřímně komunikovat. Mgr. Lubomír Volný ne jen, že nemá problém se opět s kýmkoliv normálně bavit, ale je vidět, že nemá problém být opět dobrým kamarádem. Pavel Zítko velmi rozumně a upřímně kdykoliv vede veřejný ne jen proslov, ale i velmi pohodový rozhovor. Síly dobra a světla v těchto dvou lidech prokazatelně jsou a je to nádherný začátek jara 2022. A ten šéf nahoře nad vesmíry to určitě vidí.
Luboši a Pavle děkuji za vše!
Jiří V. „Jirka Bene“