Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
CÓRKA MARYI
111.1K

JEZUS: Tylko dzielni i odważni spośród was, którzy najbardziej Mnie kochają, będą tymi, którzy poprowadzą Moją Armię do zbawienia

JESUS: It will only be the brave and courageous amongst you, who love Me the most, who will lead My army towards salvation

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 28 lutego 2013 roku, godz. 23.50

Moja szczerze umiłowana córko, te dni, które już nadchodzą, przynoszą ze sobą straszliwą ciemność i rozpacz, jakiej nigdy nie doświadczyliście w czasie swojego życia.

Ta ciemność będzie duchowa i będzie spowodowana pustką tych dusz, które podążają za antychrystem i fałszywym prorokiem. Duchowy ból, który zadadzą chrześcijanom, którzy nie będą chcieli słuchać herezji, będzie trudny do zniesienia. Powiem wam tylko tyle, że w swoich sercach poznacie, iż ten ból odrzucenia, jaki będziecie odczuwali, będzie spowodowany tym, że wy poprzez podtrzymywanie Mojego świętego Słowa będziecie cierpieć w Moje Imię.

Nigdy nie kwestionujcie ogromnych żądań, jakie zostaną wobec was postawione, ani nie traćcie zaufania, ponieważ to Ja, wasz Król, jestem Tym, Który ma Moc, by sprawić, że będziecie to mogli znieść. Nie możecie też nigdy zwątpić w to, że ta Armia Reszty, której częścią teraz się stajecie, by pozostać wiernymi Mnie, Jezusowi Chrystusowi, została przepowiedziana.

Nie słuchajcie tych, którzy starają się wam wmówić, że nie wolno wam wierzyć w te Moje święte Orędzia dla świata, ponieważ oni są zwodzeni.

Musicie modlić się za tych, którzy nie mają siły ani ducha rozeznania i którzy źle wybiorą przy rozwidleniu dróg. Wielu, którzy pójdą za fałszywym prorokiem, będzie się starało ściągnąć was na tę samą drogę. Brat będzie walczył przeciw bratu i siostrze, ojciec przeciw synowi, matka przeciw córce – wszystko w ramach ich poszukiwania, jak podążać za Prawdą, ale tak wielu nie zobaczy błędów nauczania fałszywego proroka* i zostaną dla Mnie straceni.

Tylko dzielni i odważni spośród was, którzy najbardziej Mnie kochają, będą tymi, którzy poprowadzą Moją Armię do zbawienia. Poprowadzą ze sobą miliardy dusz, pod Moim przewodnictwem, do bezpiecznego miejsca. Oto dlaczego nigdy nie wolno się wam poddawać.

Wasz Jezus

* * *

* "papież" Franciszek


za: jezusdoludzkosci.pl/…eda-tymi-ktorzy-poprowadza-moja-armie-do-zbawienia
CÓRKA MARYI
"Nigdy nie kwestionujcie ogromnych żądań, jakie zostaną wobec was postawione, ani nie traćcie zaufania, ponieważ to Ja, wasz Król, jestem Tym, Który ma Moc, by sprawić, że będziecie to mogli znieść. Nie możecie też nigdy zwątpić w to, że ta Armia Reszty, której częścią teraz się stajecie, by pozostać wiernymi Mnie, Jezusowi Chrystusowi, została przepowiedziana."