iuytui
113.4K
wacula25wp.pl
@grg89=Przyznam że jednym słowem zamórowałeś mnie Twym pięknym tekstem wiary Twej i jestem pod wrażeniem .Bo już miałem przygotowany tekst .A NIECH CIEBIE DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI w tej pięknej mądrości BOŻEJ bo jest potrzebna nam 👏 👏 👏 👏 👏 🤗
wacula25wp.pl
@grg89=Przyjacielu Piszesz -[ Weź pod uwagę gdy żył Józef małżonek Maryi itd]==Tak czytając ten i poprzedni Twój tekst widzę głębie poznania w morzu dobroci Bożej .Dlaczego więc porównujesz pokorę Bożych św. Z posłuszeństwem władzy ludzi tego świata cosik-nie tak to ma się z władzą Boską .PONIEWAŻ widać u ludzi pysznych zakusy władzy demona na ziemi i to wszędzie NAWET??????????????----chyba …More
@grg89=Przyjacielu Piszesz -[ Weź pod uwagę gdy żył Józef małżonek Maryi itd]==Tak czytając ten i poprzedni Twój tekst widzę głębie poznania w morzu dobroci Bożej .Dlaczego więc porównujesz pokorę Bożych św. Z posłuszeństwem władzy ludzi tego świata cosik-nie tak to ma się z władzą Boską .PONIEWAŻ widać u ludzi pysznych zakusy władzy demona na ziemi i to wszędzie NAWET??????????????----chyba się domyślasz ?
Krystian N.
Niech pan Bergoglio ujawni Trzecią Tajemnicę Fatimską a wtedy działanie ks. Woźnickiego będzie usprawiedliwione.
3TF - apostazja w Kościele. Zły sobór i zła msza.
wacula25wp.pl
@grg89==Piszesz -[ przejawia się posłuszeństwo Bogu i idąca za tym pokora o ile nie przeczy to przykazaniom Bożym. itd ]-- A tych 10 słów jest najmądrzejsze z całego twego testu i to JEST PODSTAWA PRAWDY .Bo b. wielu nie bierze tego wcale pod uwagę zagarnia całą władzę jak mu się podoba nie zdając sobie sprawy że czeka go sąd BOSKI .
Weronika-S.
Obowiązkiem posłuszeństwa jest właśnie odprawianie Mszy przez kapłana, ks. Woźnicki jest kapłanem, a jeżeli prześladowanym, tym większa jego zasługa.
yuitrel
Ks. Woźnicki jest jak najbardziej posłuszny swoim przełożonym.
Sobór Trydencki
9. Gdyby ktoś mówił, że obrządek Kościoła rzymskiego, w którym część kanonu i słowa konsekracji wymawia się po cichu, należy potępić; albo że mszę należy odprawiać wyłącznie w języku rodzimym; ..... - niech będzie wyklęty.
Proszę pokazać dokument który by mówił,ze Msza Święta ma być tylko w języku rodzimym.
ELOHIM.
Milsze Bogu posłuszeństwo niż najpiękniejsze Nabożeństwo!
ELOHIM.
@grg89 widzę żeś Boży człowiek i można ci zadać kilka pytań? Rozwiń proszę jedną myśl.. Co Twoim zdaniem znaczy cyt "Bóg to nie narzędzie w rękach człowieka, tylko żywy Bóg !"
pawellos
Mój Boże, kapłanów wyświęconych wydala się ze zgromadzeń kościelnych i zakonnych a pseudo kapłani uczą się ewangelizacji od Zielińskiego i.t.p...
Lech42
A co można zrobić z tą Reprezentacyjną Czwórką?
Allegro
wyciąć chwasty i spalić ✍️