uk.news
21

Експерт Бергольйо знову просторікує: Ці люди "Дурні!"

У середу Франциск дав ще одне інтерв'ю, цього разу, що є рідкістю, пропагандистському телеканалу США "CBS News". Повністю інтерв'ю буде опубліковане лише в травні.

Наскільки відомо, Франциск торкнувся питань війни, миру, голоду і зміни клімату, відповідаючи на них глибокими думками, такими як Мирні переговори краще, ніж нескінченна війна.

Медіа-активістка Нора О'Доннелл, яка обслуговує наратив режиму, ставила лише м'які запитання, замовчуючи численні моральні, сексуальні, економічні та судові скандали, за які Франциск несе пряму відповідальність.

Коли його запитали про "заперечувачів зміни клімату", пропагандистський термін, який використовується для придушення критики, кліматолог Френсіс Бергольо перейшов в атаку: "Є люди, які є дурними, і вони залишаються дурними, навіть якщо ви показуєте їм дослідження. Вони не вірять. Чому? Тому що вони не розуміють ситуацію або через свої інтереси. Але зміна клімату існує".

Бергольо помиляється. Серйозні наукові дослідження не потребують "віри". Воно переконує фактами, яких немає в пропаганді кліматичної істерики.

Був час, коли більша частина Європи була вкрита льодовиками. Цей період відомий як Останній льодовиковий максимум, який стався приблизно 20 000-25 000 років тому під час останнього льодовикового періоду. У цей час Фенноскандинавський льодовиковий щит покривав більшу частину північної Європи, а Альпійський льодовиковий щит займав значну частину центральної та південної Європи. Відступ льодовиків був зумовлений насамперед потеплінням клімату.

Це потепління було частиною природного циклу льодовикових і міжльодовикових періодів. Ніхто не стверджує, що ця величезна зміна клімату була "рукотворною".

Переклад зі штучним інтелектом

07:16
uk.news and one more user link to this post