Słownictwo orwellowskie – Dr Henry Makow

Słownictwo orwellowskie – Dr Henry Makow

Date: 22 marca 2019

Author: Sobrius

2 Komentarze


Tak jak zniekształcony termin „izolacjonista” został zastosowany do Amerykanów, którzy sprzeciwiali się udziałowi USA w drugim białym ludobójstwie bankierów kabalistycznych (II wojna światowa), język jest kontrolą umysłu, częścią ich satanistycznej dyspensacji. Oskarżają swoje ofiary o te same rzeczy, których są winni – nienawiść i rasizm.
„Daleka prawica” to każdy, kto sprzeciwia się komunizmowi, czyli tyrański monopol bankierów na WSZYSTKO. Media usypiają nas w samozadowoleniu, ale społeczeństwo jest pod okrutnym atakiem.


„Oczyścimy ideę [Boga], identyfikując ją z narodem Izraela, który stał się jej własnym Mesjaszem. Nadejście tego będzie ułatwione przez ostateczny triumf Izraela …” (tzn. Rzeczywistość zostanie odwrócona, że kabalistyczni Żydzi zastąpią Boga na szczycie, przedefiniują rzeczywistość zgodnie z własnymi interesami i perwersjami) -Otto Kahn „Illuminati Banker Unveiled Method of Control”

Dr Henry Makow.

Oto 15 słów,
które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

1. „Biały nacjonalista” i „biała supremacja” – są terminami używanymi do opisania ludzi, którzy chcą być mistrzami we własnych domach i utrzymania ich europejskiego i chrześcijańskiego dziedzictwa narodowego. Fakt, że terminy te są powszechnie używane w środkach masowego przekazu, odzwierciedla zasięg tej ludobójczej i satanistycznej subwersji. Izrael, Azja i Afryka mogą zachować swój charakter rasowy i kulturowy (na razie), ale Zachód ma otworzyć swoje drzwi i dotować miliony przeważnie niewykształconych ludzi z obcej kultury. Zachód zawsze witał mniejszości etniczne, ale teraz są one wykorzystywane przez globalistów do zastąpienia ludów założycielskich.

2. „Terrorysta” – terroryści, którzy są szkoleni i finansowani przez Iluminatów, nie są terrorystami, ale „powstańcami”. Palestyńczycy, którzy strzelają rakietami i zabijają 1-2 Izraelczyków, są „terrorystami”. Mają „tunele terrorystyczne”, chociaż nie pochodzą z nich żadne ataki terrorystyczne. Izraelczycy, którzy w 2014 r wykorzystali samoloty, pociski i bomby do zabicia ponad 2000 cywilów, w tym 500 dzieci, i zburzenia bloków mieszkalnych nie są „terrorystami”, w końcu oni się „bronią”.
Kiedy Al Queda rzekomo zaatakował World Trade Center, są „terrorystami”, kiedy likwidują Al Assada w Syrii, są „powstańcami”.

3. „Nienawiść” i „mowa nienawiści” to wszystko, co zorganizowane żydostwo i masoneria nienawidzi słyszeć, tj. opór wobec ich nienawistnego planu dehumanizacji i zniewolenia rasy ludzkiej. Talmud, który traktuje nie-żydów jako zwierzęta przeznaczone do służenia żydom, ale nigdy nie nazywa się tego nienawiścią .

Oskarżanie ludzi, którzy jedynie bronią swojej kultury i dziedzictwa „nienawiści”, jest okrutnym oszczerstwem i uosobieniem samej nienawiści. Z mojego doświadczenia wynika, że większość konserwatystów nikogo nie nienawidzi.


Nienawidzę zła i nie wstydzę się tego przyznać. Pomyśl o tym – dodaj D do zła i masz Diabła. Próbują zakazać nienawiści do diabła.

Dozwolone są tylko osoby lub rzeczy, których nienawidzą. Spójrz na ich patologiczną nienawiść do Trumpa.

4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem. Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do zastąpienia Boga, zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi. Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „antysemityzm” jest w rzeczywistości anty-satanizmem, oporem wobec tego ataku na Boga i człowieka.

5. „Homofobia” jest w rzeczywistości oporem wobec masońskiego żydowskiego ataku na tożsamość płciową pod pozorem „praw gejów”. Prawdziwa nienawiść to heterofobia, atak na instytucje heteroseksualne, takie jak małżeństwo i rodzina. Istnieją cztery miliony linków do „homofobii” w Google, 25 razy więcej niż do „heterofobii” (160 000). Heterofobia jest ledwo rozpoznawana jako słowo, przykład tego, jak język jest używany do przekształcania społeczeństwa. „Duma” jak w „dumie gejowskiej” to kolejne słowo, które zabrudzili. Dlaczego ktoś miałby być „dumny” z angażowania się w dysfunkcjonalne, autodestrukcyjne zachowania? Ostatnio „transfobia” została dodana do tego słownego umysłu.

6. „Seksizm” jest rzekomo wrogością wobec kobiet. W rzeczywistości seksizm jest heteroseksualnością. Seksiści, uznając różnice między płciami, są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Podobnie „feminizm” udaje, że oręduje za kobietami, a jednocześnie neguje ich kobiecość, zachęcając do lesbijstwa i pozbawiając ich szczególnej społecznej roli matki i żony.

7. „Rasizm” rzekomo jest wrogością wobec innych ras. W rzeczywistości, kiedy nie twierdzą, że są lepsi, tak zwani „rasiści” są najlepszymi przyjaciółmi innych ras, ponieważ lubią inne rasy i nie chcą, aby zniknęły. Świętują różnice i uznają, że ludzkość jest rodziną. Oczywiście nikt nie powinien oczekiwać, że straci swoje dziedzictwo rasowe i kulturowe, aby zaspokoić chorego programu syjonistycznego.

8. „Różnorodność” udaje, że celebruje wszystkie różnice etniczne i seksualne. W rzeczywistości ma to na celu ograniczenie prawdziwej różnorodności poprzez wyeliminowanie wpływu europejskiej kultury chrześcijańskiej (heteroseksualnej). Promotorzy „różnorodności” są pierwszymi, którzy zamykają różne opinie.

9. Cisgender to kolejny termin. Oznacza to, że identyfikujesz się z płcią odpowiadającą twoim genitaliom. Odnosząc się do tego, że jest tak samo rozdzielony, niż heteroseksualny, sprawia, że to, co zdrowe i naturalne, wydaje się wyborem mentalnym, co odpowiada ideologii transpłciowej.

10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka . Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.

11. Ustawa „Patriot”. Nazwa używa fałszywej flagi 9-11 Illuminati, aby wypatroszyć prawdziwe prawa człowieka i usprawiedliwić stałą wojnę i stan nadzoru. Jest to „ustawa o zdradzie”. Zaprawdę, weszliśmy w orwellowską erę dwojakiego głosu.

12. „Spisek” – Według mediów iluminatów „spisek” oznacza niedorzeczną koncepcję, że niektórzy ludzie mogą celować w innych bez reklamowania faktu i dostarczania ofierze wcześniejszego ostrzeżenia. (W rzeczywistości zachodnie społeczeństwo zostało ukształtowane przez spisek masońsko-żydowski przeciwko Bogu i człowiekowi).

13. „Tolerancja” jest stosowana selektywnie, np. tolerancja dla wyrażania wierzeń okultystycznych ; zerotolerancji dla wiary chrześcijańskiej.

14. „Wolna mowa” – filmy i pornografia to wolność słowa, ale krytyka homoseksualizmu lub różnorodności to „nienawiść”.

15. „Równość ” – pojęcie, że różne rzeczy są takie same. tzn. małżeństwa homoseksualne są takie same jak małżeństwa heteroseksualne; mężczyźni w walce są tacy sami jak kobiety w walce.

Kabaliści są twórcami rzeczywistości. Urzeczywistniają się dzięki posiadaniu systemu edukacji i środków masowego przekazu. Oczywiście używają języka, aby odwrócić prawdę i oczerniać przeciwników. W ich rękach język jest naszym wrogiem.

Odzyskajmy te słowa i powiedzmy, jestem dumny z bycia „antysemitą, homofobem, seksistą i rasistą”, ponieważ oznacza to, że przeciwstawiamy się tyranii, stajemy w obronie naszej tożsamości. Domagam się prawdziwej różnorodności, praw człowieka i patriotyzmu, a nie podwójności.

Jedyna prawdziwa „nienawiść” i „terror” pochodzi od iluminatów, którzy nienawidzą zarówno Boga, jak i człowieka.

Źródło: www.henrymakow.com
(art. z dnia 23.03.2019)

Tłum. Sobrius
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Oto 15 słów,
które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
.
4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem.
.
Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do
.
zastąpienia Boga,
.
zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii
.
oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi.

.
Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „…More
.
Oto 15 słów,
które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
.
4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem.
.
Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do
.
zastąpienia Boga,
.
zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii
.
oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi.

.
Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „antysemityzm” jest w rzeczywistości anty-satanizmem, oporem wobec tego ataku na Boga i człowieka.
.
irena26 shares this
146
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Dziesięć zasad sterowania ludźmi i ludami.
TEORIA MANIPULACJI Noama Chomsky'ego:
independenttrader.pl/kto-zyska-na-zn…
[tj jest PS do artykułu, który też ew., można przeczytać... MD]
1. Rozpraszanie uwagi:
Kluczowym elementem kontroli społecznej jest odwrócenie uwagi od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez ciągłe rozpraszanie uwagi i zalew opinii …More
Dziesięć zasad sterowania ludźmi i ludami.

TEORIA MANIPULACJI Noama Chomsky'ego:

independenttrader.pl/kto-zyska-na-zn…
[tj jest PS do artykułu, który też ew., można przeczytać... MD]

1. Rozpraszanie uwagi:
Kluczowym elementem kontroli społecznej jest odwrócenie uwagi od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez ciągłe rozpraszanie uwagi i zalew opinii publicznej nieistotnymi informacjami. Strategia odwrócenia uwagi jest kluczowa, aby zapobiegać zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki.
„Utrzymuj opinię publiczną odwróconą od realnych problemów społecznych, poprzez zniewolenie nieważnymi sprawami. Społeczeństwo musi być cały czas bardzo zajęte, bez czasu na myślenie”.

2. Wygeneruj problem i zaproponuj rozwiązanie:

Ta metoda jest również określana jako „problem – reakcja – rozwiązanie”. Stwórz taką sytuację (problem), która wywoła u odbiorców żądanie podjęcia natychmiastowych kroków, mających na celu rozwiązanie problemu lub zapobieganie mu w przyszłości. Na przykład: pozwól, by rozprzestrzeniła się przemoc, aby społeczeństwo zgodziło się na zaostrzenie norm prawnych w ochronie własnego bezpieczeństwa, za cenę swojej wolności. Wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia świadczeń socjalnych.

3. Zmiany wprowadzaj stopniowo:

Nie wprowadzaj radykalnych zmian drastycznie lecz stopniowo, przesuwaj granicę wytrzymałości i akceptacji krok po kroku, aż do granic wytrzymałości, rozbijając zmiany na kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalne zmiany społeczno-ekonomiczne latach 80. i 90., które doprowadziły do ukształtowania się ekonomii neoliberalnej: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność zatrudnienia, masowe bezrobocie, wypłaty na niskim poziomie, brak gwarancji godnego zarobku – wprowadzenie takich zmian jednocześnie wywołałoby rewolucję.

4. Strategia odroczenia:

Kolejny sposób na wprowadzenie niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności”, którą koniecznie będziemy musieli wprowadzić w przyszłości.
Ludziom łatwiej jest zaakceptować widmo przyszłego poświęcenie, niż wprowadzić zmianę od razu. Ponadto społeczeństwa mają tendencję do naiwnej wiary, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także przyjęcie jej w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas by wcielić ją w życie.

5. Mów do społeczeństwa jak do dziecka:

Większość reklam i komunikatów kierowanych do opinii publicznej wykorzystuje język oraz sposób argumentowania, jakiego używa się, przemawiając do dzieci lub osób umysłowo chorych, a więc uproszczony i wręcz infantylny. Im bardziej chcesz zamglić obraz rzeczywistości swojemu rozmówcy, tym bardziej staraj się infantylizować komunikat. Dlaczego?

„Jeśli będziesz mówić do osoby, jakby miała ona 12 lat, to po wpływem sugestii prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat”.

6. Skup się na emocjach, a nie na racjonalności:

Wykorzystywanie emocji to klasyczna technika mająca na celu odstawienie racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki na bok. Co więcej, użycie języka odpowiednio nacechowanego emocjonalnie daje możliwość podświadomego zaszczepienia idei, pragnień, lęków, niepokojów, impulsów, a przez to wywołanie określonych zachowań.

7. Utrzymuj ludzi w ignorancji:

Uczyń społeczeństwo niezdolnym do zrozumienia metod sprawowania kontroli.
„Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i na przeciętnym poziomie, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami utrzymywała się, a techniki kontroli pozostawały niezrozumiałe dla niższych klas”.

8. Promuj przeciętność:

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że bycie głupim, wulgarnym i niewykształconym jest w porządku.

9. Wzmacniaj w ludziach poczucie winy:

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedyną osobą winną swoich niepowodzeń przez niedostatek inteligencji, zdolności lub własnych starań. Dzięki temu, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, który stawia jednostkę w niekorzystnej sytuacji, będzie ona żyła w poczuciu winy i dewaluacji własnej wartości, prowadząc do depresji. W takim stanie osoba stanie się bierna i niezdolna do podejmowania działań mających na celu zmianę systemu. Bierność oznacza brak rewolucji.

10. Poznaj ludzi lepiej niż oni są w stanie poznać siebie:

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce spowodował rosnącą przepaść pomiędzy zasobami wygenerowanej wiedzy a tym, co jest dostępne (i tłumaczone) dla szerokich mas. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii elity władzy są w stanie posiąść zaawansowaną wiedzę na temat jednostek, jak i społeczeństwa, co pozwala im poznać człowieka lepiej, niż on sam może znać siebie. Oznacza to, że będąc w posiadaniu tej wiedzy można mieć większą kontrolę nad jednostkami, niż one same nad sobą.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
Oto 15 słów,
które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka.
Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.More
+
Oto 15 słów,
które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka.

Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.
Nemo potest duobus dominis servire !
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
5. „Homofobia” jest w rzeczywistości oporem wobec masońskiego żydowskiego ataku na tożsamość płciową pod pozorem „praw gejów”.
Prawdziwa nienawiść to heterofobia, atak na instytucje heteroseksualne, takie jak małżeństwo i rodzina.
Istnieją cztery miliony linków do „homofobii” w Google, 25 razy więcej niż do „heterofobii” (160 000).More
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

5. „Homofobia” jest w rzeczywistości oporem wobec masońskiego żydowskiego ataku na tożsamość płciową pod pozorem „praw gejów”.

Prawdziwa nienawiść to heterofobia, atak na instytucje heteroseksualne, takie jak małżeństwo i rodzina.

Istnieją cztery miliony linków do „homofobii” w Google, 25 razy więcej niż do „heterofobii” (160 000).
Nemo potest duobus dominis servire !
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
3. „Nienawiść” i „mowa nienawiści” to wszystko, co zorganizowane żydostwo i masoneria nienawidzi słyszeć, tj. opór wobec ich nienawistnego planu dehumanizacji i zniewolenia rasy ludzkiej. Talmud, który traktuje nie-żydów jako zwierzęta przeznaczone do służenia żydom, ale nigdy nie nazywa się tego nienawiścią .
Oskarżanie ludzi …
More
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

3. „Nienawiść” i „mowa nienawiści” to wszystko, co zorganizowane żydostwo i masoneria nienawidzi słyszeć, tj. opór wobec ich nienawistnego planu dehumanizacji i zniewolenia rasy ludzkiej. Talmud, który traktuje nie-żydów jako zwierzęta przeznaczone do służenia żydom, ale nigdy nie nazywa się tego nienawiścią .

Oskarżanie ludzi, którzy jedynie bronią swojej kultury i dziedzictwa „nienawiści”, jest okrutnym oszczerstwem i uosobieniem samej nienawiści. Z mojego doświadczenia wynika, że większość konserwatystów nikogo nie nienawidzi.


Nienawidzę zła i nie wstydzę się tego przyznać. Pomyśl o tym – dodaj D do zła i masz Diabła. Próbują zakazać nienawiści do diabła.

Dozwolone są tylko osoby lub rzeczy, których nienawidzą. Spójrz na ich patologiczną nienawiść do Trumpa.
3 more comments from Nemo potest duobus dominis servire !
Nemo potest duobus dominis servire !
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
15. „Równość ” – pojęcie, że różne rzeczy są takie same. tzn. małżeństwa homoseksualne są takie same jak małżeństwa heteroseksualne; mężczyźni w walce są tacy sami jak kobiety w walce.More
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

15. „Równość ” – pojęcie, że różne rzeczy są takie same. tzn. małżeństwa homoseksualne są takie same jak małżeństwa heteroseksualne; mężczyźni w walce są tacy sami jak kobiety w walce.
Nemo potest duobus dominis servire !
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka.
Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.More
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

10. „Prawa człowieka”. Są to przywileje przyznane wybranym osobom, które są wykorzystywane do pozbawiania innych ludzi ich praw człowieka.

Na przykład „prawa gejów” są wykorzystywane do podważania tożsamości heteroseksualnej i rodzinnej 98% populacji, przekonując ich, że choroba jest zdrowa i nienaturalna jest naturalna.
Nemo potest duobus dominis servire !
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.
4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem.
Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do
zastąpienia Boga,
zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii
oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi.

Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „antysemityzm” …More
Oto 15 słów, które Illuminaci odwrócili , aby nas kontrolować.

4. „Antysemityzm” jest rzekomo rasowym uprzedzeniem.

Jednak żydowscy bankierzy przyznają się do wykorzystywania żydów do

zastąpienia Boga,

zniesienia wszystkich innych ras, narodów i religii

oraz ustanowienia satanistycznej dyspensy na ziemi.


Nic dziwnego, że ludzie są „antysemiccy”. Modne powiedzenie Illuminati „antysemityzm” jest w rzeczywistości anty-satanizmem, oporem wobec tego ataku na Boga i człowieka.