m.rekinek
224.1K

Waluty CBDC prostą drogą do CYFROWYCH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH !

„Jeśli możesz umieścić kogokolwiek w cyfrowym obozie koncentracyjnym, opróżnić jego konto bankowe w dowolnym momencie i powiedzieć mu, na co może, a na co nie może wydawać pieniędzy, wtedy masz pełną kontrolę”.

Według oficjalnego komunikatu prasowego Biały Dom opublikował w piątek „kompleksowe ramy”, które atakują zdecentralizowane kryptowaluty, jednocześnie promując kontrolowaną przez rząd USA programowalną walutę cyfrową banku centralnego (CBDC).

Agencje wybrane do kierowania trwającą grupą roboczą ds. badań i potencjalnego rozwoju CBDC obejmują Rezerwę Federalną, Narodową Radę Gospodarczą, Radę Bezpieczeństwa Narodowego, Biuro Polityki Naukowej i Technologicznej oraz Departament Skarbu.

CBDC to waluty cyfrowe emitowane bezpośrednio przez bank centralny państwa narodowego i służą jako prawny środek płatniczy.

Należy zauważyć, że CBDC są kontrolowane przez rządy i dlatego są biegunowym przeciwieństwem idei – decentralizacja, oprogramowanie open source, transakcje peer-to-peer bez zezwolenia – które uczyniły Bitcoin i inne kryptowaluty tak rewolucyjną technologią.

Jak możesz sobie wyobrazić, CBDC będą powiązane z tożsamościami użytkowników i identyfikatorami cyfrowymi, co pozwoli na całkowity nadzór rządowy i eliminację jakiejkolwiek szansy na prywatność finansową.

Według narzędzia do śledzenia walut cyfrowych banku centralnego Atlantic Council 112 krajów, reprezentujących ponad 95 procent światowego PKB, bada przyjęcie CBDC.

11 krajów już przyjęło cyfrową walutę, w tym Nigeria i wiele krajów karaibskich.

Programy pilotażowe testuje 14 krajów, w tym Korea Południowa, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Szwecja i Chiny, które planują rozszerzyć wykorzystanie cyfrowego juana w 2023 roku.

Tych

Anthony Pompliano, amerykański przedsiębiorca, inwestor i ewangelista Bitcoin, napisał w marcu, że „cyfrowe waluty banku centralnego będą jednym z największych naruszeń praw człowieka w historii”.

„Cyfrowe waluty banku centralnego usuwają prywatność i zdecentralizowany charakter fizycznej gotówki” – wyjaśnił Pompliano. „Tworzy się środowisko, w którym banki centralne mają pełną kontrolę nad każdym aspektem finansowego życia obywateli”.

„Ci bankierzy centralni będą mogli zobaczyć, co jest na twoim koncie bankowym, z kim dokonujesz transakcji, co kupujesz i cokolwiek innego, co ich interesuje w twoim życiu finansowym” – napisał.

„Ta pełna przejrzystość wobec państwa usuwa wszystkie elementy prywatności, jednocześnie umożliwiając instytucjom cenzurowanie wszystkich transakcji, niezależnie od tego, czy mają uzasadniony powód, czy nie”.

Komentarze Pompliano powtarzają te wypowiedzi prezesa Banku Rezerwy Federalnej w Minneapolis, Neela Kashkari, który powiedział podczas panelu na Uniwersytecie Columbia, że nie wie, jaki problem scentralizowanych walut cyfrowych może rozwiązać dla obywateli amerykańskich.

„Co może zrobić CBDC, czego nie może zrobić Venmo?”, zapytał Kashkari. „Cóż, rozumiem, dlaczego Chiny to zrobiły”.

„Jeśli chcą monitorować każdą twoją transakcję, nałożyć ujemne stopy procentowe lub bezpośrednio opodatkować konta klientów” – powiedział. „Możesz to zrobić za pomocą cyfrowej waluty banku centralnego, nie możesz tego zrobić z Venmo”.

Robert Kiyosaki, autor książki o finansach osobistych Bogaty ojciec, biedny ojciec, ostro skrytykował pomysł wprowadzenia CBDC.

W tweecie z 17 lipca Kiyosaki nazwał Executive Order 14067, podpisany przez Biały Dom Bidena na początku marca, określając stanowisko rządu w sprawie ustanowienia CBDC jako „najbardziej zdradzieckiego aktu w historii USA”.

Co więcej, Kiyosaki posunął się tak daleko, że opisał ustanowienie CBDC jako „komunizm w najczystszej postaci”.

Wyobraź sobie następujące scenariusze:

Wypowiedziałeś się przeciwko maskowaniu dziecka na szkolnej konferencji swojego dziecka. zakup odrzucony.

Przekroczyłeś tygodniowy przebieg pojazdu i przekroczyłeś limit emisji dwutlenku węgla. zakup odrzucony.

Zamieściłeś prywatne wiadomości na Facebooku kwestionujące uczciwość ostatnich wyborów. zakup odrzucony.

Nie zrobiłeś ostatniego zastrzyku terapii genowej mRNA od firmy Pfizer. zakup odrzucony.

Złamałeś protokół blokady i wyjechałeś poza swoją strefę kwarantanny. zakup odrzucony.

Przyszłość według Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego oraz wspierających go miliarderów i bankierów. „Nic nie będziesz posiadać. I będziesz szczęśliwy”.

Wszystko to byłoby możliwe, ponieważ CBDC są programowalne.

Na przykład chiński cyfrowy juan można zaprogramować tak, aby aktywował się w określonym dniu, wygasał w określonym dniu, był ważny tylko w przypadku określonych zakupów i - co złowieszczo - zaprogramowany tak, aby był dostępny tylko dla obywateli, którzy spełniają określone warunki wstępne.

Banki centralne mogą zatem wpływać i kontrolować zachowanie odbiorców tej scentralizowanej waluty cyfrowej i wykluczać tych, których chcą ukarać, z uczestnictwa w systemie finansowym.

Te CBDC byłyby powiązane z cyfrowymi identyfikatorami powiązanymi ze świadectwami szczepień, śladami węglowymi i systemem kredytów społecznych podobnym do tego, który obowiązuje w Chinach.

W rzeczywistości cały imperatyw dotyczący paszportu szczepień i cyfrowego identyfikatora wydaje się być zaplanowanym krokiem do uruchomienia walut cyfrowych banku centralnego i globalnych systemów kredytów społecznych.

Ta odgórna kontrola idzie w parze z ruchem zielonej energii, którego celem jest stworzenie niedoboru energii w monitorowanej cyfrowo inteligentnej sieci, która łączy zużycie energii elektrycznej, gazu i energii z cyfrowymi identyfikatorami obywateli.

Catherine Austin Fitts, była asystentka sekretarza Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast USA, powiedziała w niedawnym wywiadzie: „Cała ta czysta energia ma na celu stworzenie całkowicie elektrycznego systemu, który pozwoli im zbudować całkowicie cyfrowy system transakcyjny system, który da im cyfrowy… umożliwia sterowanie.”

„Energia zostanie przesunięta z góry na dół, a następnie umieścisz czujniki i chipy na wszystkim, co porusza się w Ameryce” – wyjaśniła.

„Kiedy możesz umieścić każdego w cyfrowym obozie koncentracyjnym, opróżnić jego konto bankowe w dowolnym momencie i powiedzieć mu, na co może, a na co nie może wydawać pieniędzy, masz pełną kontrolę”.

Kiedy twój rząd zatwierdzi CBDC, każda wizyta u lekarza, posiłek, podróż, zakup i dolar, który posiadasz, będą śledzone przez rząd w czasie rzeczywistym przez resztę twojego życia.

Cyfrowe waluty banków centralnych to kolejny front w walce o wolność, a ta rozmowa musi rozpocząć się już teraz, ponieważ centralnie kontrolowane waluty cyfrowe są gotowe do wprowadzenia w wielkim stylu.

Bez globalnej świadomości banki centralne będą używać pieniędzy jako broni przeciwko ludzkości i popełniać największe nadużycia praw człowieka, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a obywatele będą im kibicować.

Central Bank Digital Currencies are the Bullet Train to Digital Concentration Camps

---------------------------------------------------------------------------

Czy jesteś gotowy na cyfrowe euro?

Amazon współpracuje z Europejskim Bankiem Centralnym nad stworzeniem prototypu cyfrowego euro

Przygotuj się, bo czasy gotówki się skończyły. Następną wielką rzeczą, którą będą promować, jest waluta cyfrowa.

Być może słyszałeś o Bitcoin, cyfrowej walucie, która nie jest kontrolowana przez żaden rząd. Następnym krokiem jest oczywiście wynalezienie przez banki centralne własnej waluty cyfrowej, którą mogą kontrolować, i właśnie to robią teraz.

Europejski Bank Centralny (EBC) ogłosił , że współpracuje z pięcioma firmami w celu opracowania prototypów CYFROWEGO EURO. Jedną z tych firm jest nikt inny jak Amazon.

Inne zaangażowane firmy to hiszpański CaixaBank, francuski Worldline SA, włoski Nexi SpA i EPI.

Celem tego ćwiczenia prototypowego jest sprawdzenie, jak dobrze technologia cyfrowego euro integruje się z prototypami opracowanymi przez firmy. Symulowane transakcje są inicjowane przy użyciu prototypów front-end opracowanych przez pięć firm i rozliczane za pośrednictwem interfejsu Eurosystemu i infrastruktury zaplecza.

Bloomberg donosi , że Europejski Bank Centralny będzie prawdopodobnie jednym z pierwszych banków centralnych w gospodarkach rozwiniętych, które wyemitują walutę cyfrową.

Projekt cyfrowego euro znajduje się obecnie w dwuletniej fazie badań i według oficjalnych informacji może zostać wprowadzony w ciągu kilku lat.

Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zobaczyli waluty cyfrowe powiązane z Twoim identyfikatorem cyfrowym. Aby uzyskać dostęp do portfela cyfrowego, może być konieczne zalogowanie się przy użyciu identyfikatora cyfrowego za pomocą rozpoznawania twarzy. To nie jest daleko idące.

W rzeczywistości Norwegia już pracuje nad nowym systemem tożsamości cyfrowej, który może używać rozpoznawania twarzy do logowania.

Jesteśmy wpychani do społeczeństwa bezgotówkowego i to jest zgodne z projektem. Ponieważ dzięki cyfrowej walucie masz całkowitą kontrolę.

Jeśli ktoś jest uważany za dysydenta, najłatwiejszą rzeczą na świecie byłoby zakazanie mu kupowania lub sprzedawania. W rzeczywistości dzieje się tak już na przykład z PayPalem, gdzie konserwatyści są zakazane. Teraz wyobraź sobie, że banki centralne robią to samo.

I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnik, mają znak na prawej ręce lub na czole: I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeśli nie ma znaku, albo imię bestii, albo liczba jej imienia” (Obj 13:16-17).

A może przekroczyłeś swój osobisty limit CO2? Wtedy możesz zostać zabroniony kupowania rzeczy w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Można też zaprogramować walutę cyfrową w taki sposób, aby mogła być używana tylko do tego, co państwo uzna za stosowne. Możliwości są nieskończone.

W Szwecji ludzie mają już wszczepione mikroczipy, aby mogli dokonywać płatności bezgotówkowych.

Teraz wyobraź sobie, co następuje.

Implant z mikroprocesorem w dłoni, który pozwala płacić cyfrową walutą powiązaną z cyfrowym identyfikatorem.


Bo to jest przyszłość, do której teraz zmierzamy.

Are you ready for digital euro currency?
megur shares this
3
anetmachnio1979
Dlatego ja tam nie wchodzę. Wiem ,że mi będzie bardzo ciężko, tym bardziej że prawie wszyscy wejdą do systemu chętnie albo przymuszeni zniszczeni psychicznie i zastraszeni .Zostanie zbuntowana garstka ludzi ,których będą tropić i mordować ALE "Kto wytrwa do końca, ten będzie Zbawiony " jeśli wytrwamy możemy odkupić od kary wiecznej naszych bliskich, całe rody. Ja jestem gotowa na wszystko nawet …More
Dlatego ja tam nie wchodzę. Wiem ,że mi będzie bardzo ciężko, tym bardziej że prawie wszyscy wejdą do systemu chętnie albo przymuszeni zniszczeni psychicznie i zastraszeni .Zostanie zbuntowana garstka ludzi ,których będą tropić i mordować ALE "Kto wytrwa do końca, ten będzie Zbawiony " jeśli wytrwamy możemy odkupić od kary wiecznej naszych bliskich, całe rody. Ja jestem gotowa na wszystko nawet za cenę życia. Nie na dla mnie życie w NWO, lepsza śmierć w walce a najlepiej z Bożą pomocą wytrwać do Końca, wielka tych czeka nagroda 🙂
anetmachnio1979 shares this
99
nihil quicquam
To kolejne znaki zbliżającego się szybkim krokiem antychrysta.