08:18
Svědectví pracovníka pečovatelského domu: Naši pacienti po očkování padají jako mouchy. 14 mrtvých po pár týdnech.
Public domain
Pavla Ratajov
Jak smutná realita.. Díky Bohu za lidi, kteří mluví pravdu. ❤️
Libor Halik shares this
567
14 mrtvých pár týdnů po očkování na Covid. 27 ledna, 2021 Svědectví pracovníka pečovatelského domu o tom, jak očkování na místě, kde pracuje, vedlo k vážným vedlejším účinkům a dokonce úmrtím. Z důvodu ochrany nechce zmiňovat, kde pracuje, což je pochopitelné.
Přepis:
Zdravím přátelé. Pokud sledujete tohle vysílání, chci, abyste věnovali důkladnou pozornost tomu, co vám dnes řeknu. …More
14 mrtvých pár týdnů po očkování na Covid. 27 ledna, 2021 Svědectví pracovníka pečovatelského domu o tom, jak očkování na místě, kde pracuje, vedlo k vážným vedlejším účinkům a dokonce úmrtím. Z důvodu ochrany nechce zmiňovat, kde pracuje, což je pochopitelné.

Přepis:
Zdravím přátelé. Pokud sledujete tohle vysílání, chci, abyste věnovali důkladnou pozornost tomu, co vám dnes řeknu. Tohle je věc, která mi hodiny leží na srdci. Byl jsem vzhůru téměř celou noc. Přemýšlel jsem, modlil jsem se… Chci vám říct, že co vám řeknu… nemám co z toho získat, jen ztratit. Ve zdravotnickém oboru jsem přes 10 let. Jsem licencovaný ošetřovatelský asistent. Také sloužím jako asistující amatérský pastor. To je moje dobrovolnická práce, ale moje hlavní práce je pečování o pacienty.
Jsem licencovaný ošetřovatelský asistent. To je, co dělám. Cílem mé práce je zachraňovat životy těch, kteří jsou v mé péči, děláním toho nejlepšího, co dokážu, za použití dovedností, které jsem se naučil ve škole. Doufám, že chápete, z jaké pozice vycházím. Celý rok 2020 jsme v našem pečovatelském domě neměli ani jediné úmrtí. Chápete? Ani jediné úmrtí žádných našich pacientů, kteří měli covid-19. Ve skutečnosti… Měli jsme jen kolem pěti lidí… maximálně pět lidí, kteří byli nakaženi covidem-19. A žádná úmrtí po celý rok 2020. Za to děkuji Bohu, přátelé. To je skvělé. To nemohu říct o každém jiném místě, ale tohle se stalo tam, kde pracuji.
Pochopte moji argumentaci, přátelé. Tohle si poslechněte. Nula úmrtí v roce 2020. Jen maximálně pět případů covidu… všichni přežili. Pár našich zaměstnanců onemocnělo, ale ne mnoho… jeden nebo dva každý měsíc. To nic není… do práce se vrátili a vše je v pořádku. Prosinec 2020… kolem 22. prosince, pokud chcete, mohu vám dát přesný datum. Kolem toho data se naším pacientům začala podávat vakcína (proti covidu). A také některým naším pracovníkům. Tohle si poslechněte. Teď je 18. leden 2021.
Tohle si poslechněte… včera večer jsem přišel domů z práce a nemohl jsem se udržet. Jen dva nebo tři týdny poté, co pacienti dostali vakcínu na místě, kde pracuji, měli tak negativní reakci na tu vakcínu… Takže… dva týdny poté, co tito lidé dostali vakcínu, zejména vakcínu Pfizer / BioNTech, dva nebo tři týdny poté, co ji dostali, si všímám tohoto vzorce… tohoto vzorce nejen vedlejších účinků… je to v bodě, kdy máme lidi, kteří předtím chodili, kteří už nejsou schopni chodit. Lidi, kteří předtím mluvili, kteří už nemohou mluvit.
Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu. Děkuj.
Lidé, kteří předtím byli schopni myslet, kteří už nemohou správně myslet. Blouzní, jsou zmatení. Odborníci říkají, že vakcína neobsahuje covid-19, to chápu. Dobře…. Má to být stimul, který má vašemu imunitnímu systému pomoct v boji proti viru, pokud ho chytíte… to je účel této vakcíny. To chápu, nejsem odpůrce vakcín, chápu jejich účel. Proto to neříkám. Ale říkám, že naši pacienti umírají. Naši pacienti umírají poté, co dostali tuto vakcínu. Nesmírně mě znepokojuje, že se o tomto ani nemluví. Rve mi srdce, že ostatní se chovají tak, jako bychom o tom neměli mluvit. A já tu sedím a říkám si… zaprvé jsem křesťan. Nemohu žít se svým svědomím, když vím, že se tohle děje před mýma očima.
Když se ptáte těch, co mají autoritu, kteří jsou v pozici, že by vám mohli dát odpověď, víte, co je jejich odpověď? „Měli jsme tam super přenašeče.” Super přenašeče? Otázka je: Proč tolik našich pacientů se nakazilo tímto covidem-19 poté, co byli očkovaní? Proč dostávají tu nákazu? Proč umírají? Víte, jak nám odpovídají? Víte, jak nám odpovídají? Měli jsme super přenašeče. Takže tam byl člověk nebo pár lidí, kteří byli nemocní, a ten virus rozšířili… přátelé, něco vám povím. Nejsem nejchytřejší člověk na světě… a ani nejsem nejhloupější.
Nejsem nejmoudřejší člověk na světě, ale nejsem hloupý. Jak mi chcete říct, jak chcete říct rodinným příslušníkům, jak nám chcete říct… V roce 2020 jsme neměli žádná úmrtí… a to stejné mohu říct o mnoha ostatních pečovatelských domech. Nula úmrtí po celý rok 2020. Ani jeden člověk za ten celý rok nezemřel. Teď je rok 2021 a jsme v polovině měsíce, a tam, kde nyní pracuji, zemřelo už 14 pacientů. Padají jako mouchy. Když nám volají rodinní příslušníci a ptají se, co se stalo s jejich matkou, s jejich dědečkem… dozvídají se: „No, měli jsme tu super přenašeče, oni ten virus chytli.”
Tohle se jim říká. Tohle vysvětlení není kompletní. Dlužíme rodinným příslušníkům nějaké lepší vysvětlení, dlužíme to těm pacientům, u kterých jsme se zavázali, že je mou prací, abych pečoval o ty, který Bůh svěřil do mé péče. Je mojí prací jako ošetřovatelský asistent, jako administrátor… je naší prací prokázat, že o ně pečujeme. Součástí naší práce je zajistit, aby byli v bezpečí. Pokud je něco špatně, musíme o tom promluvit! Vidím tohle převládající mlčení… mlčení jehňátek nás zabíjí. Zatímco se tohle děje, životy stovek pacientů, něčí babička, něčí otec, něcí matka v těchto pečovatelských domovech umírá a my tam prostě přihlížíme a říkáme… „No teda… smůla. Super přenašeč.”
Překlad: David Formánek
ZDROJ
otevrisvoumysl.cz/…chy-14-mrtvych-po-par-tydnech/