m.rekinek
13.4K

AMERYKA PRZECHODZI JUŻ PRZEZ 10 ETAPÓW LUDOBÓJSTWA

Ponieważ Ameryka już przechodzi przez 10 etapów ludobójstwa pod rządami Führera Joe Bidena i tyrańskich Demokratów, lekarze ostrzegają, że wkrótce zobaczymy jedno z największych wymierań wszechczasów
Autor: Stefan Stanford - All News Pipeline - Żyj za darmo albo zgiń

Według Genocide Watch, 10 etapów ludobójstwa to:

– 1 Klasyfikacja
– 2 Symbolizacja
– 3 Dyskryminacja
– 4 Dehumanizacja
– 5 Organizacja
– 6 Polaryzacja
– 7 Przygotowanie
– 8 Prześladowania
– 9 Zagłada
– 10 Zaprzeczenie


Jak donosi ta strona internetowa:
Ludobójstwo to proces , który rozwija się w dziesięciu etapach, które można przewidzieć, ale nie są nieubłagane . Na każdym etapie środki zapobiegawcze mogą to powstrzymać (ANP: Jak zobaczymy poniżej, 2. poprawka i dziesiątki milionów BARDZO DOBRZE UZBROJONYCH Amerykanów JEST „środkiem zapobiegawczym!”). Proces nie jest liniowy. Etapy występują jednocześnie . Każdy etap sam w sobie jest procesem . Ich logika jest podobna do zagnieżdżonej rosyjskiej lalki matrioszki.

Klasyfikacja jest w centrum. Bez niej procesy wokół niej nie mogłyby zachodzić. W miarę jak społeczeństwa rozwijają coraz więcej procesów ludobójczych, zbliżają się do ludobójstwa. Ale wszystkie etapy nadal działają przez cały proces.
Również ostrzegając przed „ procesem klasyfikacji ”, przez który przechodzą WSZYSTKIE kultury, „ podziałem ” ludzi na kategorie „ my ” i „oni ”, widzimy, że pierwszy etap „ procesu ” ludobójstwa trwa tutaj od dawna w Ameryce, gdzie nawet sam Joe Biden bierze udział w „ demonizacji ” konserwatystów i niezależnych oraz każdego, kto nie zgadza się z szatańskim programem lewicy.

I jak ostrzegano również w tym wpisie Genocide Watch , z „klasyfikacją” przyszłych „ofiar” KLUCZEM do „ludobójstwa”, przy wszystkich innych „ procesach ” zachodzących jednocześnie, oznaczałoby to, że etapy od 7 do 10 już zachodzą tutaj, w Ameryce pod rządami Joe Bidena i po lewej:

Przygotowanie; Prześladowanie; Eksterminacja; i Zaprzeczenie. I z „ zaprzeczeniem ” od dawna mocno widocznym z „ rządem ” okłamującym naród amerykański od dziesięcioleci, stąd ich rzecznicy, MSM, mający absolutnie okropny rekord zaufania 34% wśród narodu amerykańskiego w 2022 roku według Gallupa.
I chociaż większość powiedziałaby, że Ameryka nie doszła jeszcze do „otwartej i rażącej fazy” sponsorowanych przez rząd i przeprowadzających masowe morderstwa, jakie widzieliśmy wiele razy w przeszłości, z masowym wymieraniem, jak nic, co widzieliśmy w naszym życiu, nie dzieje się tu i teraz z powodu szczepionki, a wiele więcej nadejdzie w najbliższej przyszłości, jeśli eksperci medyczni mają rację, jak słyszeliśmy na filmach na dole tej historii, jak zobaczymy w następna część tej historii poniżej, zgodnie z Genocide Watch ,
„Podczas aktywnego ludobójstwa tylko szybka i przytłaczająca interwencja zbrojna może powstrzymać ludobójstwo”. Z tamtej strony.
We wszystkich kulturach istnieją kategorie pozwalające rozróżnić ludzi na „my i oni” ze względu na pochodzenie etniczne, rasę, religię lub narodowość: Niemcy i Żydzi, Hutu i Tutsi. Społeczeństwa dwubiegunowe, w których nie ma kategorii mieszanych, takie jak Rwanda i Burundi, są najbardziej narażone na ludobójstwo. Jedną z najważniejszych klasyfikacji w obecnym systemie państw narodowych jest obywatelstwo w narodowości.

( ANP EMERGENCY FUNDRAISER: Ze względu na silną cenzurę artykułów ANP przez „wielką technologię”, prowadzimy AWARYJNĄ zbiórkę pieniędzy. Chcemy również podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny na rzecz ANP na przestrzeni lat. Dzięki darowiznom i dochodom z reklam wszystkim, którzy utrzymują ANP online, jeśli możesz, rozważ przekazanie darowizny na rzecz ANP, aby pomóc nam w walce o przyszłość Ameryki w tym absolutnie krytycznym momencie historii Stanów Zjednoczonych.

W czasach systematycznej cenzury „wielkiej technologii” i powszechnej korupcji instytucjonalnej , media poszukujące prawdy i alternatywne poglądy są kluczowe, a KAŻDA odrobina pomaga bardziej, niż możesz wiedzieć!)


I chociaż dzisiejsi Demokraci uwielbiają przedstawiać się jako „ dla ludu ”, jak niedawno ostrzegała była kongresmenka i weteran armii Stanów Zjednoczonych Tulsi Gabbard, Joe Biden i Adolf Hitler podzielają ten sam sposób myślenia , a to „ dla ludu Ameryki ” jest katastrofa w przygotowaniu.
Jednak sam fakt, że Tulsi Gabbard właśnie odsunęła się od „ partii szaleńców ” i jest amerykańskim weteranem, jest dobrą rzeczą dla Ameryki, ponieważ prowadzi nas do pytania, o ile jeszcze ludzi w amerykańskiej armii nie śpi i jest świadomych i używając tego wspaniałego „ narzędzia rozeznania ”, aby przebić się przez BS, które są sprzedawane? Ze względu na wszystkie przyszłe pokolenia Amerykanów, mamy nadzieję, że wielu z nich jest w stanie dostrzec „ wrogów Ameryki w sobie”, przed którymi ostrzegano nas dawno temu.

I jak zobaczymy tutaj w następnej części 10 etapów ludobójstwa , którym się przyglądamy, etap 9 lub „ aktywna eksterminacja ”, gdy już zacznie się na dobre, jedyną rzeczą, która może go zatrzymać, jest „szybkie i przytłaczająca interwencja zbrojna. Słowa Genocide Watch, nie nasze. Absolutnie modlimy się, aby nigdy do tego nie doszło. A ponieważ częścią etapu 9 jest również zniszczenie religii grupy, argumentujemy, że wojna globalistów z chrześcijaństwem, która toczy się teraz, jest dokładnie tym. Jeszcze raz, z tej historii Genocide Watch .

Rozpoczyna się eksterminacja, która szybko przeradza się w masowe zabijanie prawnie zwane „ludobójstwem”. Dla zabójców jest to „eksterminacja”, ponieważ nie wierzą, że ich ofiary są w pełni ludźmi. Kiedy jest to sponsorowane przez państwo, siły zbrojne często współpracują z milicjami, aby dokonać zabójstwa. Celem totalnego ludobójstwa jest zabicie wszystkich członków grupy docelowej. Ale większość ludobójstw to ludobójstwa „w części”. Wszyscy wykształceni członkowie grupy docelowej mogą zostać zamordowani (Burundi 1972).

Wszyscy mężczyźni i chłopcy w wieku bojowym mogą zostać zamordowani (Srebrenica, Bośnia 1995). Wszystkie kobiety i dziewczęta mogą zostać zgwałcone (Darfur, Mjanma). Masowe gwałty na kobietach stały się cechą charakterystyczną wszystkich współczesnych ludobójstw. Gwałt jest wykorzystywany jako środek do genetycznej zmiany i zniszczenia grupy ofiar. Czasami ludobójstwo skutkuje zabójstwami zemsty grup przeciwko sobie, tworząc podobny do wiru cykl dwustronnego ludobójstwa (jak w Burundi).

Niszczenie własności kulturowej i religijnej służy wymazaniu istnienia grupy z historii (Armenia 1915-1922, Da'esh/ISIS 2014-2018).
„Wojna totalna” między narodami lub grupami etnicznymi jest z natury ludobójcza, ponieważ nie odróżnia cywilów od niewalczących. Bombardowania „dywanowe”, bomby zapalające, bombardowania szpitali oraz użycie broni chemicznej lub biologicznej to zbrodnie wojenne, a także akty ludobójstwa. Terroryzm nie rozróżnia cywilów i bojowników, a gdy ma na celu zniszczenie członków grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej, jest ludobójstwem. Użycie broni nuklearnej jest ostatecznym aktem ludobójstwa, ponieważ ma na celu świadome zniszczenie znacznej części grupy narodowej.


Podczas aktywnego ludobójstwa tylko szybka i miażdżąca interwencja zbrojna może powstrzymać ludobójstwo.
Dużo więcej tutaj.

Więc chociaż ci, którzy nie zwracali uwagi, mogliby zapytać: „ Jakie ludobójstwo? ”, jak słyszymy w każdym z poniższych filmów, wszyscy ci ludzie tutaj w Ameryce i na całym świecie, którzy umierają nagle ” w bardzo młodym wieku , będąc u szczytu zdrowia i sił, na naszych oczach dzieje się ludobójstwo IS.

Jednak nie jest to „ rodzaj ” ludobójstwa, jaki widzieliśmy w przeszłości tak często, kiedy tylko jedna lub kilka „ grup ” zostało zdemonizowanych i „ eksterminowanych ”, ale nowy rodzaj ludobójstwa, w którym globaliści mocno wierzą w swoje umysły że nasza planeta jest ogromnie przeludniona, więc muszą „ wyeliminować ” tylu z nas , „bezużytecznych zjadaczy ”, ilu tylko mogą, poprzez swój „ program wyludniania”. '

Wielokrotnie zgłaszany tutaj na ANP, jak ostrzegaliśmy raz po raz, raport Deagela zawierał szaloną prognozę dla Ameryki w 2025 roku, w której mieszka mniej niż 100 milionów ludzi , oszałamiający spadek populacji o ponad 200 milionów ludzi, a za mniej niż 3 lata od teraz, ze źródłami Deagela dla ich informacji, „ głębokie państwo ”, w tym armię USA, CIA, Departament Stanu USA, Bank Światowy i Unię Europejską.

I jak ostrzegaliśmy 13 listopada w tej historii , która donosiła o fali śmierci płynącej przez Amerykę, skierowanej głównie do młodych, „ ludobójstwo ” najlepiej służy wyludnieniu globalistów, usuwając młodych, co zostało powtórzone w niedawnej historii w Natural News zatytułowany „LUDOBÓJSTWO W ZWOLNIONYM TEMPO: Nadmierna śmiertelność wzrosła o 40% na całym świecie po wypuszczeniu„ szczepionek ”covid”. Z tej historii .

Matematyk Igor Czudow przeprowadził ocenę dwóch zupełnie różnych zbiorów danych obejmujących dziesiątki, a nawet setki milionów ludzi, z których wywnioskował, że względne ryzyko śmierci osób „zaszczepionych” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) jest o 40 procent wyższe niż u nieszczepionych.
Na całym świecie, gdzie rozpętano szczepionki Fauci Flu, mówi Chudov, nadmierna śmiertelność przekracza dach.
Jest to coś, o czym wielu z nas wiedziało już od jakiegoś czasu, ale zostało to potwierdzone mozaiką danych z tu i tam - nie dość, aby przekonać niektórych, innymi słowy, że masowe wyludnianie faktycznie ma miejsce .

Cóż, Chudov zajął się tym, przeprowadzając szeroko zakrojoną analizę wielu zbiorów danych, aby naukowo udowodnić, że szczepionki covidowe zabijają wiele osób, mimo że są oznaczone jako „lekarstwo” na chińskie zarazki. ( Powiązane: Im więcej szczepionek covidowych otrzyma dana osoba, tym większe są jej szanse na śmierć. )
„Wiele krajów doświadcza nadmiernej śmiertelności” — pisze Czudow. „Istnieją pewne przesłanki, że nadmierna śmiertelność jest związana z programem szczepień Covid… Różne kraje mają bardzo różne WSKAŹNIKI szczepień przeciwko Covidowi w swoich populacjach – i dostępne są ich statystyki śmiertelności”.


Tak więc, chociaż nigdy nie usłyszymy niczego o szokującej liczbie „ nadmiernych zgonów ” w Ameryce i na całym świecie z naszych mediów głównego nurtu, nie powinniśmy też nigdy oczekiwać, że zrecenzują lub zrecenzują nadchodzący film dokumentalny Nagle umarł , jak słyszymy w pierwszym filmie poniżej, tym razem ludobójstwo będzie transmitowane w telewizji bez możliwości ukrycia przez globalistów tego, co się dzieje, poza całkowitym usunięciem sieci elektrycznej i Internetu na pełną skalę, ich kłamstwa zostaną ujawnione Amerykanom i całemu światu świat do zobaczenia.

Ponieważ, jak widzimy i słyszymy w drugim filmie poniżej, zatytułowanym „Za chwilę zobaczymy jedno z największych wymierań ludzi wszechczasów”, z coraz odważniejszymi lekarzami ostrzegającymi przed coraz większą masową śmiercią z powodu niezliczonych ludzi ufających wielkiej mafii farmaceutycznej i biorąc zabójczy strzał, niszcząc w ten sposób ich układ odpornościowy, ostrzega się nas, że ci „ umierający nagle ” będą się mnożyć w nadchodzących dniach.

ANP AWARYJNA ZBIÓRKA FUNDAMENTÓW: Przy nieustannej cenzurze i atakach „wielkiej technologii” na niezależne media, darowizny od czytelników są absolutnie niezbędne do utrzymania All News Pipeline online. Więc jeśli lubisz takie historie, rozważ wpłatę na rzecz ANP.

Wszystkie datki są bardzo mile widziane i z pewnością zostaną wykorzystane, aby utrzymać nas w tej walce o przyszłość Ameryki.

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi. Zuzanna i Stefan. PROSZĘ POMÓŻ ANP PRZY ŻYCIU PRZEKAZYWAJĄC DAROWIZNY WYKORZYSTUJĄC JEDNĄ Z NASTĘPUJĄCYCH METOD.


Jednorazowe lub comiesięczne darowizny za pośrednictwem systemu PayPal lub karty kredytowej:Lub Susan Duclos Geld mit PayPal.Me senden LUB Przekaż darowiznę na rzecz ANP za pośrednictwem usługi Subscribestar Wpłać pocztątradycyjną Czeki lub przekazy pieniężne płatne na rzecz Stefana Stanforda lub Susan Duclos można przesyłać na:

skrytka pocztowa 575

McHenry, lekarz medycyny. 21541

Doctors Warn We Are About To See One Of The Biggest Die Offs Of All Time
Magdalena Maria Kubiak
Dziękuje za publikacje