03:18
Ocalić od zapomnienia
Czas ucisku
Ten czlowiek to stoi przy tronie szatana i ta reszta bandy pisuary, peowcy i inne dziady...Brak slow,opetancy .....
Dziadek Jacek
A Jarosław Kaczyński co ma do powiedzenia tym którzy umarli od żydowskich zastrzyków i zamknięcia służby zdrowia?
B W
Ten polityk nie ma przekonań. W 2010 kazali mu pojednać się z Rosją o się jednał. W 2022 kazali mu potępiać Rosję to potępiał. Pełna elastyczność dla zleceniodawców.
Wojtek Konwicki
Co ten karakan wygaduje? Klepie jakieś banały. A może czyni fundamenty pod przyszłą wojnę licząc na ludność rosyjską, która sprzeciwi się Putlerowi. Jak narzazie mówi zagadkami, takie jałowe wystąpienia są wstępem do jak to określił pewnego momentu w historii, który potrafi zmienić wszystko. Coś się święci Zobaczymy jakie rozkazy panów w myckach teraz będą realizować.
Frank Columbo
W 2010 roku była inna mądrość etapu. Wtedy skracali o głowę za brak czułości w stronę naszych wschodnich sąsiadów. Dzisiaj obcinają przyrodzenie za choćby szorstkie, ale jakkolwiek przyjazne słowa w stronę Rosjan. Zmienia się jak w kalejdoskopie, trzeba sprintem gonić, aby nadążyć. To wszystko jest płynne jak relacja w haremie, konfiguracje zmieniają się z dnia na dzień, kto z kim się lubi, a …More
W 2010 roku była inna mądrość etapu. Wtedy skracali o głowę za brak czułości w stronę naszych wschodnich sąsiadów. Dzisiaj obcinają przyrodzenie za choćby szorstkie, ale jakkolwiek przyjazne słowa w stronę Rosjan. Zmienia się jak w kalejdoskopie, trzeba sprintem gonić, aby nadążyć. To wszystko jest płynne jak relacja w haremie, konfiguracje zmieniają się z dnia na dzień, kto z kim się lubi, a z kim się czubi.